«اکسیر عشق به خود» لین براون شما را از یک روز سخت عبور خواهد داد

[ad_1]

به نظر من بهترین راه برای نوشتن در مورد غذا این است که احساس کنید در آشپزخانه دوستی در کنارتان دارید. از لوری کولوین گرفته تا الا ریسبریج تا نایجل لاوسون، نویسندگانی که بیشتر به دستور پخت‌هایشان اعتماد دارم، نویسندگانی هستند که برای داستان‌های شخصی آنها نیز ارزش بیشتری قائل هستم. در این شرکت لیان براون می آید.

براون که با پرفروش‌ترین کتاب خوب و ارزان‌اش توجه‌ها را به خود جلب کرد، به درستی عنوان جدیدترین اثر رهایی‌بخش خود را «به اندازه کافی خوب» نامید. کتاب آشپزی”. این کتاب با تقویت صداقت و صمیمیت نوشته شده است، وقایع نامه ای از تجربیات خود او در دنیای واقعی کار، تربیت والدین و غذا خوردن روی میز، حتی در مضطرب ترین روزها است. این اعتراف به نقص و جشن مراقبت از خود است. این نیز مجموعه ای از دستور العمل های زیبا و مغذی است، مانند میسو ماهی سالمون و قابلمه های چیزکیک. من اخیراً با براون در مورد ظلم “لذت های گناهکار” و پایین آوردن نوار صحبت کردم.

این گفتگو کوتاه و ویرایش شده است.

من احساس می کنم که این بیماری همه گیر همه ما را سرآشپز کرده است. همه باید آشپزی می کردیم. و من معتقدم که ما به دو دسته مردم تقسیم می شویم. افرادی هستند که هرگز آشپزی بلد نبودند، هرگز نمی خواستند آشپزی کنند، از تجملات آشپزی نداشتند و از خود می پرسیدند: «چطور می خواهم وارد آنجا شوم و این کار را انجام دهم؟» و سپس افرادی هستند که واقعا آشپزی می کنند و عاشق آشپزی هستند. آنها آشپزی می کنند و احساس می کنند: “اگر مجبور باشم یک بار دیگر به این آشپزخانه بروم، به خدا قسم، عقلم را از دست خواهم داد.”

تفاوت های ظریف بر تفاوت های ظریف وجود دارد و همه ما از امواج همه این تجربیات عبور می کنیم. این کاری است که من انجام می دهم. قبلاً فضای امن من بود، مکانی برای آرامش و خلاقیت. و واقعاً، بیش از یک سال است که من شبیه خز هستم.

من این کار را انجام می دهم زیرا به نظرم آرامش بخش است. این باعث می شود احساس کنم بیشتر با خودم ارتباط دارم و فکر می کنم منطقی است. اما احساس نمی‌کنم، آه، نمی‌توانم صبر کنم تا آن لیموی جدیدی را که به ذهنم خطور کرده‌ام امتحان کنم.

چه چیزی باعث شد بخواهید چیزی بنویسید که اینقدر صمیمی و آسیب پذیر است؟

اولین کتاب من، خوب و ارزان، این موفقیت شگفت انگیز بود. زمانی که آن را به عنوان یک کتاب آشپزی برای بودجه های بسیار کم و برای افرادی که از کوپن های غذا یا بودجه استفاده می کنند، با فرضیات خود مواجه شدم. چرا مردم برای آشپزی مشکل دارند؟ مردم اغلب می گویند: “من می خواهم بیشتر آشپزی کنم، اما وقت ندارم یا پول ندارم، یا این موانع فیزیکی بزرگ مرا آزار می دهد.” وقتی مردم چیزی می گویند، من آنها را باور می کنم و موافقم.

همانطور که من با مردم در همه جا صحبت می کردم، آنچه واقعاً طنین انداز شد بسیار عمیق تر از این موانع فیزیکی بود. من فکر می کنم بسیاری از مردم آشپزی نمی کنند یا برای آشپزی تلاش نمی کنند به دلایلی که بیشتر به عدم احساس خوب نسبت به خود مربوط می شود، به این دلیل که احساس می کنند در بزرگسالی به نوعی شکست خورده اید، زمانی که آشپز یا آن غذا نیستید. فروشنده به روشی که شما تصور می کنید، به گونه ای که استانداردهایی دارید که در سطحی در ذهن خود موفق به دستیابی به آن نمی شوید. این کار هر بار ورود به آشپزخانه را سخت تر می کند. و واقعاً به مردم صدمه می زند.

مطالب مرتبط: طعم ساندویچ شکلاتی به همان اندازه که به نظر می رسد آرامبخش است – و عالی است

متوجه شدم که فرهنگ کمال گرایی واقعاً در همه جای فرهنگ غذا خوردن چقدر است. من همچنین باید با این واقعیت روبرو می شدم که این در زندگی و تجربیات خودم بسیار وجود داشت. وقتی شروع به نوشتن در مورد آن کردم، ابتدا فکر کردم که این مشکل را حل خواهم کرد. و بعد با خودم گفتم که باید از تجربه خودم بنویسم. باید قبول می کردم که باید در مورد خودم صحبت کنم و واقعاً صادق باشم و واقعاً خشن باشم، زیرا این تنها راه برای بیان کامل این داستان بود. مدتی طول کشید تا او شجاعت این کار را به دست آورد.

چیزهای زیادی بود که مرا تشویق می کرد. با «خوب و ارزان» ایمیل‌های زیادی دریافت می‌کنم یا افرادی که سر می‌زنند و می‌گویند: «از شما برای این بخش که فقط چیزهای برشته نامیده می‌شود متشکرم، زیرا این احساس را به من می‌دهد که به این افراد اجازه غذا خوردن دارم، “من خیلی احساس گناه می‌کنم که همانطور که من غذا می‌خورم.” این افتضاح است که به خاطر غذا دادن به بدن خود احساس گناه کنید. این کار بسیار زیبا و مراقبتی است. شما تمام تلاش خود را می‌کنید، این یک چیز فوق‌العاده است.

موارد بسیار زیادی وجود دارد که در آن ما از غذا احساس گناه یا شرم می کنیم. من چند نکته مختلف را در کتاب درباره خوردن یک مشت آجیل روی سینک بین چیزها یا زمانی که مشغول هستیم، حواس‌مان پرت یا هر چیز دیگری است، توضیح می‌دهم. یادم می آید در آن لحظات خجالت می کشیدم، انگار این کار را درست انجام نمی دادم.

در واقع، اگر دوباره به این موضوع فکر کنم، در واقع در زمان سختی غذا خوردم، در زمانی که ممکن است انرژی ذهنی برای انجام این کار را نداشته باشم. زندگی همیشه اینطور نیست، اما لحظاتی وجود دارد که گذراندن آنها به این صورت و مراقبت از خود چیزی است که همه ما باید به آن افتخار کنیم.

گفتگوی واقعاً مهمی وجود دارد که باید در مورد اینکه چه چیزی می تواند بسیاری از دردها و رنج های غیرضروری را که هنگام قضاوت بر اساس معیارهایی که به خانه، آشپزخانه و آشپزخانه ما تعلق ندارند، بر خود انباشته کاهش دهد، انجام شود. ذهن خود

من اخیراً با شخصی صحبت کردم که از اصطلاح “لذت گناهکار” استفاده می کند. من نمی فهمم چرا باید در مورد نحوه تغذیه خود یا خانواده ام هر روز احساس گناه کنم.

این اصطلاحاتی که ما به عنوان “لذت گناهکار” داریم، این زبان بسیار ریشه دار است و اغلب از افرادی نشأت می گیرد که کاملاً بهترین نیت را دارند و نیت بسیار خوبی دارند. فقط این است که، بله، من نمی خواهم به هیچ وجه در مورد انتخاب هایی که در خانه خودم انجام می دهم احساس گناه کنم.

من دوست دارم مردم به این فکر کنند: “در هنگام تهیه غذا چه احساسی داشتم؟ اصلا شرکت کردم؟ آیا من فقط نگران فردا، ایمیل‌ها یا کارهایی که انجام نداده‌ام بودم؟ آیا من واقعاً چنین تجربه حسی آرامش‌بخش، شفابخش و حسی را دارم که آشپزی می‌تواند همراه با غذا باشد؟ یا نگران این بودم که این کار را درست انجام دهم و همه افراد خانه من آن را دوست داشته باشند؟» واقعاً لذت آن لحظات را می دزدد.

ما فقط می توانیم در روند پخت و پز حضور داشته باشیم. این واقعاً واقعاً شفابخش است. وقتی روی آن تمرکز می کنیم، اگر نتیجه نهایی کمی کثیف بود، پس چه؟ شما هنوز مقدار زیادی از آن را دارید. از این گذشته، شما هنوز غذایی برای خوردن دارید که همیشه به اندازه کافی خوب است.

چندین دستور پخت، فلسفه براون را بهتر از جوشانده تند، گرم کننده و غیر الکلی آن برای عزت نفس نشان می دهد. من کارم را در زمان کمتر و با آمادگی کمتری نسبت به او انجام می دهم، اما اگر بیشتر احساس مراقبه کنید، زمان طولانی تری انجام می دهم. برای مدتی این کار را برای خود انجام دهید، زمانی که به کمی سخاوت از جانب کسی نیاز دارید و آن شخص شما هستید.

***

دستور غذا: اکسیر عشق به خود

با الهام از «به اندازه کافی خوب. کتاب آشپزی نوشته Lean Brown

عناصر

  • 1/2 فنجان آب
  • 1 قاشق غذاخوری شکر یا عسل (من عاشق گندم سیاه هستم).
  • 1 اینچ زنجبیل خرد شده یا 1/2 قاشق چایخوری خمیر زنجبیل
  • 8 غلاف هل له شده یا 1/2 قاشق چایخوری هل آسیاب شده
  • 1 فنجان شیر جو دوسر (یا شیر دلخواه)

دستورالعمل ها

  1. آب، شکر یا عسل، زنجبیل، هل و نمک را در یک قابلمه کوچک بریزید و به مدت 10 دقیقه بجوشانید.
  2. شیر را اضافه کنید و از روی حرارت بردارید. روی آن را بپوشانید و بگذارید پنج دقیقه دیگر خیس بخورد.
  3. اگر از غلاف زنجبیل و هل استفاده کرده اید، نوشیدنی خود را از صافی در لیوان خود بریزید. در غیر این صورت فقط بریزید و بنوشید اگر کف کننده شیر دارید اینجا استفاده کنید خوب است.

غذای عالی و نوشتن دستور پخت بیشتری می خواهید؟ در خبرنامه Salon Food مشترک شوید.


نوشیدنی های گرمتر زمستانی:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر