انواع انگشتر مردانه

انگشتر های مدیریت

برلیانس اخیراً مجموعه انگشتر های Mangagement™ خود را عرضه کرده است، و برای هر پیشنهادی یا حتی برای استفاده به‌عنوان انگشتری پیچیده‌تر مناسب هستند. همانطور که روند عروسی تکامل یافته است، سنت های نامزدی نیز تغییر کرده است. برای زوج‌های امروزی، او می‌تواند بهترین انگشتر مردانه هم بزند و البته او می‌تواند خواستگاری را رهبری کند. بنابراین در یک حلقه Mangagement™ به دنبال چه هستید؟ در حالی که الماس برای بسیاری از طرح‌های انگشتر نامزدی ضروری است، حلقه‌های Mangagement™ لزوماً نیازی به داشتن یک الماس عظیم ندارند. مگر اینکه این طرحی باشد که او می خواهد! یک نفره کوچکتر، طرح های ترکیبی یا حتی سنگ های قیمتی را انتخاب کنید.

 

حلقه های مدیریتی | Brilliance.com

بودجه

نیازی نیست سه ماه حقوق را برای حلقه نامزدی او خرج کنید. سطح آسایش مالی شخصی شما بودجه را تعیین می کند. یک بودجه ثابت، حداکثر هزینه های شما را تعیین می کند و محدودیت هایی را برای کشش عاطفی شما نیز تعیین می کند. وقتی می‌دانید که حداکثر 2000 دلار درآمد دارید، احتمال کمتری وجود دارد که در طرح‌های حلقه‌ای که از آن مرز فاصله دارند، پیمایش کنید. یک حلقه نامزدی باید بودجه بیشتری نسبت به حلقه وعده یا حتی گروه عروسی داشته باشد. در حالی که قیمت حلقه های Mangagement™ متفاوت است، معمولاً از حدود 1600 دلار شروع می شود. اگر نیاز به هزینه کمتر دارید، می توانید با یک متخصص طراحی همکاری کنید تا حلقه ای متناسب با بودجه شما ایجاد کنید. پرداخت های ماهانه نیز می تواند از طریق Affirm تامین شود. همیشه گزینه هایی وجود دارد!

 

بودجه

سبک

پس حال و هوای او چیست؟ اگر او معمولی است، حلقه ™ Mangagement او باید منعکس کننده نگرش پایین او باشد. اگر عاشق آقای GQ شده اید، ممکن است طراحی مدرن یا پیچیده تری داشته باشید. همانطور که در حال مرور حلقه ها هستید، سبک زندگی او را نیز در نظر بگیرید. اگر او اغلب با دستان خود کار می کند، پس یک نفره بزرگ که در یک قله بلند کلیسای جامع قرار دارد بهترین انتخاب نیست. درعوض، نوارهایی را انتخاب کنید که تنظیمات محافظتی برای سنگ‌ها ارائه می‌کنند – مانند قاب، درز یا سنگ فرش. اگر همسر آینده شما بیشتر از استفاده از ابزارهای برقی با رایانه وقت می گذراند، پس سبک تنظیم آن مشکلی نیست.

 

سبک

حلقه های وعده

در حالی که حلقه‌های Mangagement™ می‌توانند جسورانه یا ساده باشند، حلقه وعده او باید کم‌رنگ بماند. در حالی که یک حلقه وعده ممکن است نشان دهنده ازدواج آینده باشد، حلقه همچنین می تواند به سادگی نمادی از سطح جدیدی از تعهد یا حتی یک وعده رابطه جداگانه و منحصر به فرد دیگر باشد. هنگام انتخاب یک حلقه وعده، جزئیات را ساده و سبک را زیبا نگه دارید. شما به دنبال یک نوار با الماس یا سنگ های قیمتی کم و جزئیات شیک هستید.

 

حلقه های وعده | Brilliance.com

بودجه

برچسب قیمت حلقه وعده او را در انتهای پایین نگه دارید. شما نباید بیش از چند صد دلار برای یک حلقه وعده خرج کنید. طرحی را انتخاب کنید که کاملاً بتوانید آن را بپردازید. اگر این بودجه شما را به 100 دلار محدود می کند، پس این نتیجه نهایی شماست. صرف نظر از بودجه شما، هر چند، یک گروه موسیقی برای او پیدا خواهید کرد!

 

بودجه

سبک

حلقه های مردانه که به عنوان حلقه های وعده ای عمل می کنند باید ساده باشند. اگر سبک او پیشرفته تر است، می توانید باندی را انتخاب کنید که تمایلات شیک او را در خود جای دهد. جزئیات حکاکی شده با لیزر را می توان برای شخصی سازی حلقه او با نمادهایی استفاده کرد که منعکس کننده سبک زندگی او هستند – مانند گیتار، مناظر شهری، جنگل های جنگلی یا حتی تم های ورزشی (مانند دوخت بیسبال). در حالی که می توانید جزئیات الماس یا سنگ های قیمتی را اضافه کنید، سنگ ها را مرکز حلقه قرار ندهید. سنگ تولد خود و او را انتخاب کنید یا فقط یک الماس کوچک اضافه کنید.

 

سبک

مال خودت را بساز

اگر نمی توانید حلقه کامل او را در هیچ یک از مجموعه های برلیانس پیدا کنید، پس چیزی بسازید که واقعاً منحصر به فرد است! طراحان ما می توانند با شما همکاری کنند تا انگشتر رویایی او را – هر چه که باشد – زنده کنند! بودجه خود را تنظیم کنید، برای مشاوره طراحی برنامه ریزی کنید و شاهد شکل گیری الهام خود باشید. هیچ مرز و محدودیتی برای طرح های سفارشی وجود ندارد زیرا انگشتر او توسط شما و او هدایت می شود. حلقه‌های مردانه بسته به چیزی که انگشتر نشان می‌دهد، دارای سبک‌ها و طرح‌های بسیاری است. در حالی که ممکن است بودجه برای Mangagement™ یا حلقه های ازدواج بیشتر باشد، حلقه وعده همیشه باید مقرون به صرفه تر باشد. با این حال، تمام انگشترهای مردانه باید سبک، سبک زندگی و شخصیت او را در بر بگیرد. هر حلقه‌ای که انتخاب می‌کنید، مطمئن باشید که طرحی است که او دوستش خواهد داشت و هرگز نمی‌خواهد آن را بلند کند!

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید