انصراف از پورتال های متنی: هانیتی، انگراهام و دان جونیور به عنوان افرادی ضعیف ناله از MAGA نشان داده شدند!

[ad_1]

اتفاقی که در 6 ژانویه گذشته در واشنگتن رخ داد شکافی لحظه‌ای در آنچه می‌توانیم داستان فاشیستی قرن بیست و یکم آمریکا بنامیم ایجاد کرد – حالت جمعی غم انگیز رویاهای ناشی از پارانویا و نفرت از خود که در آن دونالد ترامپ و متحدانش امیدوار هستند (و هنوز هم امیدوارند). برای در آغوش گرفتن تمام ملت

تقریباً مطمئناً آن احساس را به خاطر دارید، حتی اگر نمی خواهید اکنون به آن فکر کنید: برای دویست و هفدهمین بار در دوره ریاست جمهوری ترامپ، به نظر می رسید که همه ما قرار است از خواب بیدار شویم، پلک بزنیم و مبهوت باشیم، مانند شخصیت های تلویزیونی که از یک خانه بازگشته اند. به خصوص وحشتناک یک جهان جایگزین در پایان قسمت. همه چیز شروع به بازگشت به “عادی” می کرد، هر چه که ما معتقد بودیم متفاوت (و خنده دار) است. جمهوری خواهان حداقل کمی از جشنواره پنج ساله Burning Man در دشت های در حال انفجار موردور خجالت می کشند و به روال آشنای خود از ریاکاری ریاکارانه، نژادپرستی سگ ها و سیاست های اقتصادی ظاهراً فاجعه بار باز می گردند. صبح در آمریکا بود!

آن موقع ما جوان و بی گناه بودیم، اینطور نیست؟ نه، من کسی را به خاطر این که معتقد است 6 ژانویه یک نقطه عطف است، مسخره نمی کنم. و من آن را باور کردم. چندین سناتور جمهوری خواه، از جمله میچ مک کانل و لیندسی گراهام، به وضوح احساس کردند – شاید برای 48 ساعت! – که حمله اوباش به ساختمان کنگره ایالات متحده، که توسط رئیس جمهور تحریک شد، که آنها بی شرمانه در برابر او سر تعظیم فرود آوردند، از حد فراتر می رود. استیضاح دوم اجتناب ناپذیر به نظر می رسید، اما این بار حکم نه تنها ممکن، بلکه محتمل احساس می شد (که ممکن است مانع از نامزدی مجدد رئیس جمهور آینده شود یا نباشد).

حتی ممکن به نظر می رسید – و این اشتباه مضحک ما بود، آه، خواننده ملایم و تا قوزک پا – که وحشت و خشم بیان شده در تلویزیون توسط جیک تاپرز و اندرسون کوپر در سراسر جهان می تواند به عموم مردم منتقل شود و این موضوع قابل توجه است. تعدادی از مردم به ترامپ رای دادند، اما در غیر این صورت آنها عمیقا روان پریشی نبودند، ممکن است سرشان را تکان دهند و بگویند: خدایا میدونی چیه؟ بس است با این مرد!

هشدار ماشه: انجام نشد.

همانطور که در این هفته متوجه شدیم، حتی معتقدان واقعی مانند مجریان فاکس نیوز، شان هانیتی و لورا اینگراهام، و حتی پسر ارشد بی عیب رئیس جمهور، دونالد جونیور، حداقل به طور موقت تحت تأثیر چشم انداز بازگشت به واقعیت سیاسی قبلی قرار گرفتند. در حالی که گروه‌های سرگردان پسران مغرور و سه درصد و ککیستانی‌ها و یاهوهای تصادفی بی‌ریشه در کاپیتول جستجو می‌کردند، در گلدان‌ها پوسیده می‌شدند و مایک پنس را نیمه‌دل تعقیب می‌کردند، اینگرام (در متنی به رئیس کارکنان کاخ سفید، مارک میدوز) شکایت کرد که ترامپ « میراث او را نابود می کند.»

متصل: کمیسیون 6 ژانویه ثابت می کند فاکس نیوز عمدا دروغ می گوید – انتظار نداشته باشید بینندگان علاقه مند شوند

چرا، لورا، واقعاً جذاب است – اما دیروز در کدام گل شبنم شکل زیبا و پر از شبنم به دنیا آمدی؟ او بود میراث خود را خلق کرد، دوست دختر – و در راه خود آزمایش سادیستی دیگری ایجاد می کند تا بفهمد چه کسی کاملاً و بی صبرانه به او وفادار است و چه کسی نیست. به نظر شما او چگونه عمل کرد؟

دونالد ترامپ جونیور بار دیگر با توجیه کامل تحقیر پدرش (و خطاب به او از طریق یک واسطه)، به میدوز گفت که پاپ باید با خطاب به دفتر بیضی شکل، «هرچه زودتر این کار را محکوم کند». خیلی فراتر رفته و از کنترل خارج شده است. «در اینجا تحلیل آزادانه روند فکری جونیور با استفاده از این اصطلاح دشوار است، اما به نظر می رسد که مفهوم لغو انتخابات از طریق یک شوخی شبه قانون اساسی و استفاده از خلأهای موجود در هجدهم مبهم است. قوانین قرن آنها یک چیز بود، در حالی که قیام خشونت آمیز، سازماندهی شده توسط بازندگان بازنده با زیپ و اسپری خرس، کاملاً چیز دیگری بود، شاید پدرش از آن زمان به بعد با طعنه به او دستور داده بود که بهانه “بیش از حد” رفتن می خواست. و “خارج شدن از کنترل” دقیقاً سوالی بود که در آینده برای خاندان خانواده آنها مزایایی به همراه خواهد داشت.

زیرا می دانید چه کسی هرگز این مزخرفات را برای “بازگشت هوشیارانه به واقعیت” حتی برای یک ثانیه نخریده است؟ آیا می‌دانید چه کسی هرگز باور نمی‌کرد که طلسم جادویی شکسته شد و چیک فیل ماگاموبیل سیندرلا – که توسط گاوهای طلسم شده دوین نونز کشیده شده بود – در آستانه تبدیل شدن به یک جعبه خالی از کیک کدو حلوایی بود؟ دونالد جی. ترامپ، این کیست.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


دونالد ترامپ هرگز باور نمی‌کرد که آمریکا پس از ریاست‌جمهوری‌اش به حالت «عادی» بازگردد، زیرا به وضوح – با بینش احمقانه و درخشان متمایز که مختص اوست- می‌دانست که آمریکا برای مدت طولانی عادی نبوده است. او هرگز باور نداشت که «واقعیت» پس از 6 ژانویه یا هر زمان دیگری دوباره برقرار شود، زیرا او اصلاً باور نداشت که واقعیت وجود داشته باشد (یا حداقل مستقل از آن نیست). برای او، واقعیت همیشه مشروط است، همیشه تولید می شود. این داستانی است که در آن متقاعد می شوید که به خودتان ایمان بیاورید، خلق شده تا ضعف ها و خواسته های پنهان دیگران را برطرف کنید و آنها را به آن باور کنید.

مارک میدوز هر چه صدای جیرجیر در 6 ژانویه در کاخ سفید زد، فوراً مشخص شد که ترامپ از آنچه در ساختمان کنگره رخ داد بسیار خرسند بود و از گفتن یا انجام کاری برای منصرف کردن پیروانش از تکرار حمله به باستیل بی میل بود. نتیجه منطقی آن هنگامی که ترامپ سرانجام در آن روز بیانیه های عمومی را آغاز کرد، ساعاتی بعد بود که پلیس و نیروهای گارد ملی کنترل بسیاری از کنگره را دوباره به دست گرفتند. کوچکترین اشاره ای به پشیمانی یا نصیحتی وجود نداشت، فقط غوغای آشنای سوگواری و جراحت، که با نثر شبه افراطی بی نظیر او نوشته شده بود: اینها چیزها و وقایعی است که وقتی یک پیروزی مقدس انتخاباتی این چنین بی تشریفات و شرورانه سلب می شود اتفاق می افتد.»

مشخص نیست که آیا چیزی شبیه به یک برنامه ثابت برای به تاخیر انداختن یا جلوگیری از راستی آزمایی آرای انتخاباتی در 6 ژانویه اجرایی شد یا خیر. این قطعاً یک موضوع حقوقی و تاریخی است، اما وقتی صحبت از تلاش دونالد ترامپ برای ساختن جهان می شود، تا حدودی قابل بحث نیست. و ترامپ به درستی آرمان خود اعتقاد داشت – زیرا تنها دلیل او تجلیل از خودش بود – و او فهمید که هنر فریب طولانی (یا ایجاد یک جهان جایگزین، که تقریباً همان چیزی است) چند قانون ساده دارد. هرگز شخصیت خود را مختل نکنید یا هوشیاری خود را رها نکنید. هرگز شک، پشیمانی یا عدم اطمینان را قبول نکنید.

اگر ترامپ در مورد نحوه درک مخاطبانش از رویدادهای 6 ژانویه شک شخصی داشت، مطمئناً آنها را بیان نمی کرد – و من حتی فکر نمی کنم مفهوم “تردید خصوصی” در مورد این مرد منطقی باشد. او متقاعد شده بود که پیروانش هر واقعیت جایگزینی را که او در جهان جایگزین خود نصب کرده بود، می پذیرند: شورشیان قهرمان، میهن پرست و شهید بودند، پلیس ها را با بوسه می باریدند، یا آنها گروهی از تحریک کنندگان آنتیفا با پرچم جعلی بودند که توسط جورج سوروس تأمین مالی می شد. یا – به نوعی – هر دو یکباره درست بودند! “واقعیت” برای معتقدان MAGA در درجه اول همان چیزی است که ترامپ می گوید، و دوم فن تخیلی است که برای خود ایجاد می کنند. (ترامپ قطعا QAnon را ایجاد نکرده است، و ممکن است زمانی که برای اولین بار ادعا کرد که نمی دانسته است، حقیقت را گفته است.)

در مورد کلاهبرداران، راسوها و قورباغه‌های فاکس نیوز، و در مورد پسر بزرگش، ترامپ از قبل می‌داند که همیشه به چه چیزی مشکوک بود: آنها او را به دلایل معمول – پول، قدرت، شهرت و غیره – جذب کردند. مزیت شخصی. – اما هرگز مؤمن واقعی نبوده اند. چه تیزتر از دندان مار! در اصل، این حامیان غرغرو MAGA همچنان به دنیای جیک تاپر و اندرسون کوپر وابسته بودند، جایی که هنوز هنجارها و استانداردها و احساس مشترکی از واقعیت نهایی وجود داشت، جایی که هنوز امکان داشت «بیش از حد» پیش رفت و واکنش‌های وحشتناکی در آن وجود داشت. وجود مردم مودب و عادی در شهرهای ساحلی هنوز اهمیت دارد. آنها هرگز نمی توانند به اندازه کافی کلاغ – یا چیزهای دیگر، همچنین یک کلمه چهار حرفی – بخورند تا به طور کامل این خیانت را جبران کنند.

دونالد ترامپ همیشه فکر می‌کرد دنیا مزخرف است – کلاهبرداری طولانی مدت توسط افرادی که کتاب می‌خواندند و به هاروارد می‌رفتند – و حالا فکر می‌کند می‌تواند آن را با دنیای خودش جایگزین کند. شاید در مورد قسمت اول حق با او بود. حدس می زنم در مورد دومی متوجه شویم.

اطلاعات بیشتر در مورد آخرین یافته های کمیسیون از 6 ژانویه:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter Wonmaniakuşadası escortbetroadmobil ödeme bozdur