انجیلی ها در یک دوره ویدیویی آنلاین جدید با “نظریه نژادی انتقادی” مبارزه می کنند

[ad_1]

برای همه در جنگ صلیبی جناح راست علیه “نظریه نژادی انتقادی” کار وجود دارد: روشنفکران در حال حرکت و جنگجویان صفحه کلید، جنگجویان و سیاستمداران – از کنگره گرفته تا املاک فرمانداران تا طبقه جدید بوروکرات های دست راستی محلی که مشتاق هستند ارتباط نتایج یک آزمون دانش آموزی در مورد جمعیت شناسی معلمان. بنابراین جای تعجب نیست که نقشی برای افراد کلیسا نیز وجود دارد.

تمرکز بر خانواده این هفته – خدمت بزرگ مسیحی جیمز دابسون، با نزدیک به 900 کارمند، کد پستی خودش و 200 میلیون مخاطب در سراسر جهان – سهم خود را با درخواست از دنبال کنندگان برای ثبت نام برای آنلاین رایگان او انجام داد. البته آموزش والدین در مورد چگونگی “توانمندسازی” خانواده های خود برای “روبه رو شدن با CRT”.

این دوره شامل پنج ویدیو است که توسط معاون والدین و جوانان FOF، دنی هوئرتا، ​​با تعدادی از رهبران انجیلی صحبت می کند: شلبی استیل از موسسه هوور. جان استون استریت، رئیس مرکز کولسون برای جهان بینی مسیحی؛ و کارول سواین، نویسنده کتاب چشم سیاه برای آمریکا در سال 2021: چگونه نظریه نژاد انتقادی خانه را می سوزاند.

متصل: نظریه نژاد انتقادی یک افسانه است، اما هیولاهای آمریکا واقعی هستند

پس از هر ویدیو، بینندگان، مانند یک دفترچه یادداشت مدرسه، به یک سری کارهای اضافی هدایت می شوند. اول، تعمق در آیات منتخب کتاب مقدس (“هیچ یهودی، نه یهودی، نه برده، نه آزاد…”) دوم، در نظر گرفتن یک سری انگیزه های فریبنده خنثی برای بحث: “به نظر شما نظریه نژادی انتقادی چگونه ایجاد می کند. سردرگمی؟ به خصوص در بین کودکان؟ “” چه چیزی خطرناک است در مورد اینکه مردم به خود به عنوان قربانی نگاه می کنند یا از شرم و دستکاری اخلاقی برای رسیدن به آنچه می خواهند استفاده می کنند؟ “یا، صادقانه بگویم:” پس از تماشای این دوره ویدیویی، آیا درک بهتری از انتقادات دارید. نظریه نژادی و اینکه چگونه با حقیقت کلام خدا در تضاد است؟

به طور کلی، این رویکرد ملایم‌تری نسبت به بسیاری از گفتمان‌های CRT در سال گذشته است – بیشتر شبیه یک اعلامیه خدمات عمومی است تا تهدید به سرنگونی هیئت مدیره مدرسه محلی، شاید با خشونت، که در تابستان و پاییز گذشته چندین برابر شد. اما پیام تا حد زیادی یکسان است، زیرا هوئرتا و مهمانانش تعدادی از انتقادات مذهبی اما آشنا را پوشش می دهند: CRT “معنای انسان بودن را فقط در زمینه نژاد قرار می دهد”. «خدا فقط یک نژاد را آفرید: نوع بشر»; هر کودک سفید پوستی که مخالف ظالم نامیده شدن باشد «مکانی است[ing] هدفی برای خودشان» (اتهامی که در فیلم‌هایی از یک پسر سفیدپوست که توسط دو پسر سیاهپوست آسیب دیده است نشان داده شده است)؛ و این وعده که «مبارزه پیروزمندانه آمریکا با ناقص‌هایش» بر سر برابری نژادی منعکس‌کننده پیام انجیلی رستگاری است.

اما برخی از موضوعات بزرگتر در این ویدئوها نشان می دهد که چگونه نهادهای انجیلی محافظه کار با بحث بر سر نژاد امروز مبارزه می کنند. اول، این فرض اساسی وجود دارد که نژادپرستی واقعی است، اما یک موضوع گناه فردی است. دوم، این ایده که نظریه انتقادی نژادی صرفاً اشتباه نیست، بلکه یک جهان بینی بدیل، «مخرب» و «تحریف شده» است که برعکس آن چیزی است که مسیحیان باید از آن پیروی کنند.

آنته باتلر، رئیس دپارتمان دین در دانشگاه پنسیلوانیا و نویسنده کتاب نژادپرستی انجیلی سفید در سال 2021، می‌گوید: «ایده نژادپرستی به عنوان یک گناه فردی مشخصه بشارت است.» او در این کتاب توضیح می‌دهد: شخصی است، نه شرکتی، و خداوند همیشه در دسترس است تا افراد شایسته را ببخشد، به خصوص اگر آنها مردان سفید پوست باشند. گناه نژادپرستی نیز می تواند با یک رویداد یا اعتراف از بین برود. انجیلی ها به ندرت اعتراف می کنند که نیاز به استرداد دارند.”

در ماه نوامبر، سواین دقیقاً این کار را انجام داد که در کنفرانس عالی محافظه‌کاری ملی فلوریدا سخنرانی کرد، که صدها روشنفکر جناح راست را گرد هم آورد. سواین به عنوان یکی از معدود سخنرانان غیرسفیدپوست، CRT را نه تنها “ضد آمریکایی” بلکه “ضد مسیحی” نامید و از اینکه تعدادی از “کلیساها که فکر می کنند بیدار شده اند” آن را پذیرفته اند شکایت می کند. او گفت که در میان آنها فرقه خودش است، کنوانسیون 16 میلیون نفری باپتیست جنوبی، که در ژوئن گذشته با تلخی و بالقوه شکست خورد. تفرقه افکن بحث در مورد اینکه آیا قطعنامه ای در محکومیت CRT اتخاذ شود یا خیر.

“ما اعضای بیدار زیادی داریم [the SBC]. و وقتی به باپتیست‌های جنوبی فکر می‌کنم، اصلی‌ترین چیزی که به یاد می‌آورم عذرخواهی پس از عذرخواهی پس از عذرخواهی است – در مورد برده‌داری، حتی در مورد هستی، “سواین با اشاره به مراحلی که فرقه در ابتدا برای محافظت از حق داشتن بردگان خود تأسیس کرد، گفت. طی دهه های گذشته به من قبول می کنم تاریخچه شطرنجی او “و آنچه او به من می گوید این است که رهبری کنوانسیون باپتیست جنوبی انجیل عیسی مسیح را درک نمی کند. عیسی یک بار به خاطر گناهان گذشته، حال و آینده ما روی صلیب مرد. نژادپرستی گناه است. و لازم نیست همیشه این کار را انجام دهید. متاسفم. “


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


به عنوان کشیش و پروفسور آندره ای جانسون نوشت حملات انجیلی بهار گذشته به CRT قبل از نبرد فعلی بود که فقط به کریستوفر روفو، یکی از اعضای ارشد موسسه منهتن نسبت داده می شود. انجیلی‌هایی مانند جان مک آرتور این ایده را محکوم کردند که «ایدئولوژی‌های پست مدرن برگرفته از متقابل‌گرایی، فمینیسم رادیکال و نظریه انتقادی نژادی با آموزه‌های کتاب مقدس سازگار است».

“[B]جانسون نوشت، زمانی که روفو شروع به یادگیری نحوه دستکاری CRT برای منافع سیاسی کرد، انجیلی های سفیدپوست در کلیساهای سراسر کشور از قبل صحنه را آماده می کردند.[I]در دستان انجیلی سفید پوست، CRT فقط یک نظریه دانشگاهی نیست، بلکه یک ایدئولوژی سکولار شرارت است که افراد با ایمان باید با آن مخالفت کنند. به این ترتیب، خوب یا بد، آنهایی از ما که CRT و Intersectionality را آموزش می دهند، اکنون باید با کسانی که پیش شرط های خود را برای ایمان در کلاس ارائه می کنند مبارزه کنیم.

دانیل اپلی، استاد دین در کالج تیل که بحث را دنبال می کرد، گفت یکی از شکایات اصلی در میان جناح ضد CRT باپتیست های جنوبی این است که CRT نژادپرستی را به عنوان چیزی غیر از خصومت شخصی با دیگری بر اساس رقابت “تعریف مجدد” می کند. ”

اپلی گفت: “به گفته آنها، نژادپرستی فقط بد اندیشی نسبت به دیگری به دلیل نژاد اوست.” اگر بتوانید به قلب خود نگاه کنید و صادقانه تأیید کنید که «من به مردم به دلیل نژادشان فکر بدی نمی‌کنم»، پس شما بخشی از مشکل نژادپرستی نیستید.» این بدان معناست که نژادپرستی ساختاری نیز وجود ندارد، مهم نیست، یا چیزی نیست که بتوانید در مورد آن کاری انجام دهید. این بسیار شبیه به روشی است که یک رهبر انجیلی بنیادگرای قبلی، باب جونز پدر، مخالفت خود را با حذف تبعیض نژادی در دهه 1960 ارائه کرد. او پایین‌تر بودن یک نژاد نسبت به نژاد دیگر را انکار می‌کرد، اما معتقد بود که نژادها باید جدا نگه داشته شوند. بنابراین راه حل او برای نژادپرستی اساساً این بود: “همسایه سیاه پوست خود را دوست بدار”، حتی زمانی که او بر اساس خواندن این قطعه خاص از کتاب مقدس متقاعد شد که جدایی از همسایگان اراده خداست.

در پایان باپتیست های جنوبی به الف رای دادند وضوح که به طور خاص خواستار CRT نمی شود، اما “هر گونه نظریه یا جهان بینی که هویت نهایی انسان ها را در قومیت یا هر پویایی گروهی دیگر می یابد” را رد می کند.

اصطلاح «جهان‌بینی» نیز مکرراً در درس‌های FOF علیه CRT استفاده شده است، مانند یک پیام پس از یک بحث ویدیویی: «چرا نظریه نژاد انتقادی واقعاً یک مشکل جهان بینی است؟»

به گفته مولی وارتون، روزنامه نگار و مورخ دین آمریکایی، این زبان در مسیحیت مدرن محافظه کار آمریکایی همه جا وجود دارد. مشاهده شده. در داخل پادشاهی انجیل، رسانه های مسیحی وعده القای یا تقویت «جهان بینی کتاب مقدس» را می دهند. دانشگاه های مسیحی این اصطلاح را در کنار ساختمان های دانشگاه تزئین می کنند. جوانان جنبش انجیلی بدون خواب در کنفرانس های آخر هفته جهان بینی شرکت می کنند.

به گفته جیکوب آلن کوک، استاد دانشکده الهیات دانشگاه ویک فارست و نویسنده کتاب تئوری جهان بینی، سفیدی، و آینده ایمان انجیلی در سال 2021، در ابتدایی ترین و دقیق ترین تعریف خود، مفهوم جهان بینی کتاب مقدسی است. مانند این: “اگر کتاب مقدس همان چیزی است که ما می گوییم، پس باید بتوانیم به طور منطقی حقایق آن را گسترش دهیم تا مهمترین چیزها را پوشش دهیم، و بیشتر مسائل اخلاقی باید ارتباط منطقی با ماهیت این چیز داشته باشند که در واقع او ادامه داد، “نظریه جهان بینی” توشه های “برون کتاب مقدسی” زیادی را به همراه دارد که با دکترین محافظه کارانه انجیل آمیخته شده است و باعث می شود چیزهایی مانند سرمایه داری، ناسیونالیسم مسیحی یا در دهه های اخیر جداسازی به عنوان مسائل اعتقادی به نظر برسند. .

کوک گفت که این معادل آن است که روشی انجیلی برای گفتن است: “هر کس دیگری ایدئولوژی دارد، اما ما حقیقت را داریم.” او خاطرنشان می کند که در این زمینه، به چالش کشیدن این چیزها از درون ایمان بسیار دشوار می شود، جایی که جهان بینی کتاب مقدس می تواند به عنوان «واقعیت های جایگزین» یا یک درب بسته معرفتی عمل کند.

این دقیقاً پیامی است که Focus on the Family’s Huerta به بینندگان بیان می کند: “بیایید از ترس وارد این بحث CRT نشویم، بلکه با جسارت وارد شویم: ما کلام خدا را داریم و این پاسخ است.”

درباره نبرد سیاسی برای “نظریه نژادی انتقادی” بیشتر بخوانید:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortmobil ödeme bozdurbirthday giftkameralı su tesisatçısıyün cami halısı