«امیلی در پاریس» در حال پیر شدن است

[ad_1]

فصل دوم «امیلی در پاریس» در نتفلیکس دارای یک قسمت با ارگومتر است. اما بر خلاف “درست مثل آن”، ریبوت HBO Max “Sex and the City” که شخصیت تکراری آقای بیگ (کریس نات) را در قسمت اصلی خود می کشد، پس از سیگار کشیدن و یک ورزش ناگوار، هیچ کس در این مورد نمی میرد. سوار شدن .

بسیاری از امیلی در پاریس، حداقل در ابتدا، تفاوت‌های بین فرهنگ آمریکایی و فرانسوی را به سخره می‌گیرند، همانطور که قهرمان داستان، یک کارمند جوان بازاریابی شیکاگو (لیلی کالینز) که به این زبان صحبت نمی‌کند و ظاهراً خوب می‌خورد… استیک‌های آماده بود. برای کار به پاریس فرستاده شد. او معاون لحظه آخری رئیسش (کیت والش) است که پس از بارداری غیرمنتظره، به سادگی نمی تواند طبق برنامه به فرانسه برود.

به عنوان کسی که در آمریکا با مرگ و میر وخیم نوزادان و مراقبت های پس از زایمان و عدم دریافت مرخصی با حقوق خانوادگی متولد شده است، می توانم به بدترین کشورهایی که در دوران بارداری در آن زندگی می کنم از فرانسه فکر کنم. اما این موضوع دور از ذهن است.

این یک ساختار شکننده است، و فصل اول سریال دارن استار شکست خورده است، به همان اندازه که برخی از لباس‌های امیلی بی‌اهمیت است، دیالوگ‌های او به اندازه کلاه‌هایش ناجور است. اما در فصل دوم امیلی … هنوز در پاریس! اینترنت شگفت زده شده است – در صحبت کردن به زبان بهتر می شود و در کمال تعجب، نمایش نیز بهتر می شود. این تا حد زیادی به دلیل بازیگران مکمل، به خصوص رئیس امیلی، سیلوی (لیروی-بولیو فیلیپین) است.

مطالب مرتبط: «امیلی در پاریس» تمام ترفندهای زشت آمریکایی را روی میز ناهارخوری می آورد.

امیلی، بر خلاف کری بردشاو خسته جهان، مخترعی است که با چشمان و پاشنه‌های گشاد شده در پاریس (فقط محله‌های منتخب) گشت و گذار می‌کند، اشتباهاتی مرتکب می‌شود و با عواقب واقعی اشتباهات خود مواجه نمی‌شود. او یک دختر جوان سفیدپوست معمولی جذاب است. خوشبختانه، او حداقل یک زمینه دارد که در آن واقعاً برتر است – و آن کار است.

کمپین های بازاریابی آژانس خیالی او در فصل اول «امیلی در پاریس» به طرز عجیبی گیرا بود. شیرین کاری های رویایی امیلی شامل انجام یک نظرسنجی مجازی درباره سکسی یا جنسی بودن تبلیغ برهنه مشتری، ترکیب یک رایحه متمایز با یک هتل مجلل، و تغییر نام شامپاین به عنوان چیزی برای تکان دادن و “پاشیدن” در طول تعطیلات است، نه نوشیدن: یک نوع. ژامپانگه برای مجموعه فرانسوی

به عنوان کسی که به طور همزمان پیام‌های روزانه را از طرف تبلیغات دریافت می‌کند و مجبور شده است در بازاریابی کتاب‌های من شرکت کند، دیدن این سمت از کسب‌وکار بسیار خوب است، شغلی که حداقل کمی محتمل‌تر از مثلاً دنیای نشر یانگ به نظر می‌رسد. .

«امیلی در پاریس» روی کار متمرکز است، در حالی که «سکس و شهر». . . خوب، همیشه در مورد نوشیدن بوده است: رفتن به این باشگاه یا یک رستوران لوکس یا آن مهمانی یا برانچ با میموزا. مطمئناً این عنصر در امیلی در پاریس وجود دارد – یکی از سرگرمی‌های او، گابریل (لوکاس براوو)، سرآشپز است و بیشتر مشاغل امیلی شامل شام مشتری و مهمانی‌های افتتاحیه است – اما این کار همیشه مانند یک یادداشت جانبی در “سکس و شهر.” در «و درست مثل آن» به دلیل غنای شخصیت ها واقعاً وجود ندارد.

میراندا این امنیت مالی را دارد که به سادگی شغل نامطلوب و پردرآمد خود را رها کند. شارلوت کار نمی کند. کری، همراه با ارثی از آقای Doomed Big Money Bags، دارای ارثیه است. . . پادکست؟ چه چیزی خوب پرداخت می کند؟

در همین حال، امیلی هر روز به سر کار در دفتری با تهویه مطبوع می رود، جایی که همکاران در کنار میز طبقه باز او توقف می کنند و رئیس سیلوی قانون ممنوعیت غذا را دارد. مگر اینکه گفته شود سیلوی شب قبل رابطه جنسی داشته است، او بدون تشریفات یک کیسه شیرینی برای کارمندانش می اندازد.

نگرش نسبت به زنان مسن تر در «امیلی در پاریس» نشان دهنده راه روشنی است که در آن نمایش نتفلیکس از «درست مثل آن» جلوتر است. به نظر می رسد زنان HBO Max از سنی که دارند شگفت زده شده اند. شارلوت در مورد موهای کاملا خاکستری میراندا صحبت می کند، گویی این اتفاق یک شبه افتاده است. هر سه زن به همان اندازه که دوروتی از خانه سیاه و سفید ویران شده خود در دنیایی پر از رنگ و خراش بیرون می آید، در مورد این سرزمین مدرن با ضمایر و امتیازاتش گیج شده اند.

به گفته گاردین، ناتوانی ظاهری آنها در درک دنیایی که احتمالاً در تمام این مدت در آن زندگی کرده‌اند، «شخصیت‌های اصلی را به یک سه نفر سردرگم تقلیل می‌دهد». همه زنان بسیار مسن تر از خود رفتار می کنند و وانمود می کنند که از نظر فناوری نادان هستند و با شخصیت هایی که قرار است فقط در دهه 50 زندگی خود باشند ناسازگار هستند.

و در حالی که لباس‌های «سکس اند شهر» همیشه مجلل بوده‌اند، در «و همین‌طور» آن‌ها ناامید به نظر می‌رسند، نه مطابق با آنچه زنان با امکانات قابل توجهی می‌پوشند. طراحان لباس برای این نمایش گفتند که «اصلاً به سن فکر نمی کردند». اما شاید او باید. سیلوی می‌گوید: «فقط به این دلیل که گران است به این معنا نیست که لوکس است.

لروی بولو، 58 ساله، بیکینی در امیلی در پاریس می پوشد، مانند ونوس یا فیبی کیتس در مسیر سریع دبیرستان ریدمانت از دریا بیرون می آید. این منظره امیلی را متحیر کرد، ریتمی که آنقدر طولانی بود که بیننده را متوقف کرد. مطمئناً مال امیلی نخواهد بود بدترین انتخاب عاشقانه

اما، مانند همه بازیگران فرانسوی سریال که هم در هر صحنه ای بهتر از آمریکایی ها ظاهر می شوند و هم بهتر از آمریکایی ها به نظر می رسند، چه در لباس شب با بازوبند طلایی و چه با لباس ژاکت یقه بلند جلب توجه می کند. در مقایسه با امیلی در لباس‌های دلقک‌هایش (و به طور کلی بداخلاقی زنان در سن سیلو در «درست مثل آن»)، سیلوی درخشان به نظر می‌رسد و مانند یک ملکه حقیر رفتار می‌کند.

او به همان آرامی که شال سفید بلندی را روی شانه‌هایش می‌برد، از فرانسوی به انگلیسی به ایتالیایی تغییر داد. او متاهل است، البته فقط روی کاغذ (اما گاهی اوقات با شوهر جدا شده اش دعوا می کند). او معشوقه مردی مسن تر و قطعاً متاهل بود و اکنون دوست مردی جوان تر، مجرد و فداکار است. او رئیس شرکت بازاریابی امیلی است و به زودی کسب و کار خود را راه اندازی خواهد کرد. اما او سامانتا جونز فرانسوی نیست. سیلوی حتی از زنان بی دست و پا در فیلم Just Like That توانمندتر است. اونی که فرار کرد.

او همچنین سردی میراندا پریستلی (مریل استریپ) را در «شیطان پرادا می‌پوشد» ندارد، اگرچه او به‌عنوان رئیس لباس‌های طراحان شناخته می‌شود. سیلوی دلش برای این کار خیلی زیاد است، و او همچنین سرپرست بهتری است، که وقتی مادلین والش بالاخره به پاریس می‌رسد و بعد از یک آشفتگی راه خود را به یک آشفتگی مدیریت می‌کند، مشخص می‌شود. مردم برای سیلو مهم هستند، حتی امیلی. گرما از چشمان لروی بولو ساطع می شود و وقتی امیلی را رد یا تصحیح می کند، زودگذر و سطحی است. او همچنین به نجات او ادامه می دهد.

سیلوی تثبیت کننده است، بی سر و صدا توانا، وقف کارکنانش – که دائماً بر تعادل کاری / شخصی تأکید می کند و یادآوری می کند که آخر هفته کار نکنید – و مادرانه تر از میراندا یا شارلوت است که در واقع بچه دارند. برایش مهم است. او بسیار اهمیت می دهد، و اگرچه نام امیلی در عنوان است، سیلوی از Leroy-Boley دلیلی برای تماشا است.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


و این دوچرخه ورزشی؟ به آن Pelotech می گویند. شاید «امیلی در پاریس» نتوانست تأیید شیرین و اشتباه پلوتن را که «و درست مثل آن» دریافت کرد، دریافت کند. این موضوع یک قسمت در پایان فصل دوم است، زمانی که یک شرکت تناسب اندام آمریکایی در تلاش است در پاریس شروع به کار کند. با این حال، هیچ یک از کارکنان بازاریابی فرانسوی آن را نخواهند داشت – «چرا کسی می‌خواهد وقتی می‌توانید بیرون سوار شوید؟» کارمند Wonders، لوک (برونو گووری محبوب) – و نمونه دوچرخه از دفتر ناپدید می‌شود. . .

. . . فقط برای اینکه دوباره در آپارتمان پر نور سیلو ظاهر شود، جایی که ما می بینیم که او را رانندگی می کند و شلوار ورزشی او را مانند گربه ای زیبا می کند.

وقتی معشوق سابقش (هنوز متاهل) زنگ می زند و رابطه فعلی اش با مرد جوانی را «احمق» توصیف می کند، دوباره سیلوی را در آپارتمانش می بینیم، تنها در لباسش.

سیلوی می‌گوید: «می‌توانم دیوانه شوم که چقدر از نظر تو احمق به نظر می‌رسم. او به زمین خم می شود تا به گربه اش غذا بدهد و ایستاده است. دوربین چند لحظه ای را روی صورت او می گذراند که او آنجا ایستاده و فکر می کند و تصمیم می گیرد برای ناهار با دوستانش به معشوقش بپیوندد، ناهاری که او پیشتر از شرکت در آن امتناع کرد، نگران این بود که دوستان جوانتر درباره او چه فکری می کنند.

این یک لحظه آرام و صراحتا شگفت انگیز از سکون و نگاهی نادر به زندگی درونی یک شخصیت زن 25 ساله است که من را کمی به یاد دایان لین در فیلم بی وفا در سال 2002 می اندازد.

اما «امیلی در پاریس» جاه‌طلبی است، چیزی که امیدوارکننده بود که در دهه 2000 گروهی از طرفداران سکس و شهر را، خوب یا بد، به نیویورک فرستاد تا به دنبال مشاغل تبلیغاتی و رسانه‌ای بگردند. همچنین برای تامین مالی کاپ کیک ماگنولیا وجود دارد. فصل 2 «امیلی در پاریس» مرا وادار به رفتن به پاریس نمی کند. اما این باعث می‌شود که منتظر پیر شدن باشم – یا حداقل به اندازه کاریکاتور ترسناک یک زن در سن خاصی که «درست مثل آن» از آن نمی‌ترسم.

داستان های بیشتری مانند این:[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر