الزامات پروتکل‌های بهداشتی خوابگاه‌های علوم پزشکی تهران اعلام شد

الزامات پروتکل‌های بهداشتی خوابگاه‌های علوم پزشکی تهران اعلام شد

[ad_1]

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به نقل از دانشگاه علوم پزشکی تهران، مرکز بهداشت و درمان دانشجویان دانشگاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به بازگشایی مجدد فعالیت‌های آموزشی دانشگاه و حضور دانشجویان در خوابگاه‌ها و اماکن دانشجویی، لازم است دانشجویان تمامی پروتکل‌های بهداشتی را به منظور حفظ سلامت خود و سایر افراد رعایت کنند.

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران توجه داشته باشند، باتوجه به بازگشایی مجدد فعالیت‌های آموزشی دانشگاه و حضور دانشجویان در خوابگاه‌ها و اماکن دانشجویی از خرداد ماه سال جاری، رعایت پروتکل‌های بهداشتی مورد تاکید الزامی است.

رعایت پروتکل‌های مربوط به بهداشت فردی نظیر پرهیز از دست دادن و روبوسی کردن، پرهیز از تجمعات غیر ضروری، شست و شوی مکرر دست‌ها و اندازه گیری منظم دمای بدن، عدم استعمال دخانیات، عدم استفاده از تلفن همراه در راهرو‌ها و مکان‌های عمومی خوابگاه، رعایت فاصله گذاری اجتماعی در اماکن عمومی خوابگاه و دانشکده­‌ها از الزامات این پروتکل است.

با توجه به تاکید استفاده از ماسک در پروتکل‌های بهداشتی، مرکز بهداشت و درمان دانشجویان توزیع ماسک را از طریق دانشکده‌ها و بین دانشجویانی که در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی در حال گذراندن دوره کارآموزی هستند، انجام خواهد داد.

سهمیه ماسک تا پایان خرداد ماه ۹۹ در اختیار دانشکده‌ها قرار داده شده است.

[ad_2]

Source link

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>