افزایش خود: ترک کار به سلامت روان من – و ماموریت من کمک کرد

[ad_1]

هنوز خیلی زود است که بگوییم «استعفای بزرگ» در سال 2022 ادامه خواهد یافت، جایی که میلیون ها آمریکایی، که یک عدد بی سابقه است، مشاغل خود را در سال 2021 ترک کردند و خواستار پول، انعطاف یا رضایت بیشتر شدند. با اینکه حقوقم کم بود، هیچ وقت فکر نمی کردم به جمع آنها بپیوندم.

چرا من باید؟ من دوست داشتم استاد نویسندگی در یکی از دانشگاه های محلی در فاصله ای دورتر از خانه ام باشم. برای یک ربع قرن، شاگردانم مرا از شب های شلوغ و پر انرژی که به من احساس شیک بودن و مفید بودن می داد، به خانه بردند. برخلاف امتناع ناامیدکننده من از انتشار و قراردادهای نامنظم، این کنسرت پایدار بود: من حاضر شدم، آنها به من پول دادند. مالیات گرفتند و حتی 401 هزار و جایزه معلمی به من دادند. پدر ثابت من اهل غرب میانه که می خندید که من “فریلنسر” هستم، گفت: “بالاخره یک کار واقعی!”

زمانی که ویروس کرونا منهتن را درنوردید، از اینکه دانشجویانم مریض می‌شوند و با پایان یافتن کار و دوره‌های کارآموزی‌شان از خوابگاه‌هایشان بیرون می‌کنند، دلم می‌شکست. چندین نفر در میان ممنوعیت سفر و هرج و مرج برای بازگشت به خانه های خود تلاش کردند. من که یک فن هراس در حال مبارزه بودم، مصمم بودم که آنها را ناامید نکنم. از لپ‌تاپم لباس پوشیدم و برای زوم آرایش کردم، از اینکه هنوز کار می‌کنم، متحیر بودم که چقدر یادگیری از راه دور می‌تواند صمیمی باشد.

مطالب مرتبط: حقیقت مبهوت کننده در مورد ترک شغلم: معتاد به استرس زیاد و کار غیرانتفاعی بودم

من به شاگردانم قول داده بودم “نوشتن راهی برای تبدیل بدترین تجربیات شما به زیباترین” است، اما اکنون خطرات بیشتر شده بود. مقاله‌های تحریک‌آمیز آن‌ها، که با همه‌گیری تشدید شد، مشکلاتی را از فقر ناگهانی، نژادپرستی و بی‌خانمانی تا خشونت‌های ضد آسیایی و یهودی‌ستیز تا عدم مراقبت از کودکان را آشکار می‌کند. یک مادر بچه اش را در آغوش گرفته بود و سعی می کرد از کمدش وای فای بگیرد. من از فداکاری آنها برای ظهور علیرغم موانع هیجان زده شدم، زیرا همه از طریق ترومای فزاینده دست و پنجه نرم می کردند.

برای مبارزه با مشکلات بودجه تشدید شده توسط کووید، مدرسه مشاوران شرکتی را استخدام کرد. اخراج، کاهش حقوق و شکایات صنفی درباره حقوق مدیران وجود داشت. مدت کوتاهی پس از آن، آنها یک ایمیل گروهی ارسال کردند و از معلمان خواستند که یک دوره آموزش از راه دور 20 ساعته را برای استاد Canvas، یک سیستم مدیریت یادگیری دیجیتال ناهمزمان بگذرانند. این به معنای انتشار و دسترسی به سخنرانی‌ها، تکالیف و تکالیف در تابلوهای بحث بود، اما واقعاً نیازی به ملاقات نداشتید. پورتال های سفارشی برای نگه داشتن دانش آموزان خارج از کشور در مناطق زمانی دیگر طراحی شده اند (اگرچه همان سیستم دو بار در ماه دسامبر سقوط کرد، فینال کالج لعنتی در سطح بین المللی.) متعلق به یک میلیاردر، مدیر عامل رشد سرمایه خصوصی بود. مشغول کمک به دانش‌آموزانم برای ایجاد و انتشار صفحات لمسی اول شخص به‌صورت تکی، از شرکت‌سازی دانشگاه‌ها تنگ شده بودم.

برای نویسنده‌ای با مدرک نویسندگی خلاق و مغزی که سیستم عاملش با اشعار و اشعار اعتراف‌آمیز باب دیلن هماهنگ شده بود، این اصطلاحات تکنولوژیکی مزخرف بود. پاره وقت، مهلت کتاب را رعایت کردم و دو کلاس زوم را برای دانشگاه به همراه سمینارهای خصوصی دیگر در همان پلتفرم اداره کردم. پس از یک هفته مبارزه با اصطلاحات پیچیده در تلاش برای ترجمه «ادغام SIS سفارشی و باز کردن LTI سازگار با پلتفرم‌های مختلف»، منصرف شدم و درخواست کردم که مقیاس‌بندی را ادامه دهم. وقتی شرایط جدید را برآورده نکردم، نرم افزار مدرسه به طور خودکار فهرست پاییز کامل من را لغو کرد. من شوکه شدم که توسط یک الگوریتم لغو شدم. اما من دور هم جمع شدم و تصمیم گرفتم خودم با گذاشتن بروشور در شبکه های اجتماعی این اصطلاح را آموزش دهم. پاسخ دلگرم کننده بود. افراد زیادی ثبت‌نام کردند که من می‌توانستم از ویراستاران برتر بازدیدهای بیشتری داشته باشم. با این حال، انتظار داشتم ترم بعد به حالت عادی برگردم. این اتفاق نیفتاد.

مرتبط: من برای کار در رستوران ها برنمی گردم – اما فقط به این دلیل که یک انتخاب دارم

در صورتی که ویروس همه را آنلاین کند، نمی‌توانستم به کلاس‌های شخصی‌ام (اکنون مبدل) برگردم بدون اینکه قرار ملاقات کامپیوتری را تکمیل کنم. برای من سخت بود که معلمان جدیدی را با نیمی از سن خود ببینم که تجربه کمی در ارسال عکس در شبکه های اجتماعی در اتاق هایی که در آن تدریس می کردم. یکی از همکاران پیشنهاد داد به یک کارشناس فناوری اطلاعات پول بدهد تا این دوره 20 ساعته را برای من انجام دهد. اما به‌عنوان کسی که فقط چهار ساعت در هفته در دانشگاه کار می‌کند و با شهریه‌ای که برای ساعت‌هایی که من اختراع کرده‌ام، ده برابر حقوقم می‌گیرد، آن را جعل نمی‌کنم. من را استاد «مرتبط» با 25 سال خدمت وفادار خطاب کرده بودند. نمی‌توانستم به فکر خراب کردن کلاس‌هایی باشم که در زوم بهتر بود تا یک نیاز اضافی از طرف خارجی‌های تجاری که تدریس نمی‌کنند یا نمی‌نویسند برآورده شود. فکر کردم آنها نیازهای غیرضروری کامپیوتر را بهانه می‌کنند، زیرا کلاس‌های من پر از دانشجویانی بود که در طول بحران مالی 4000 دلار برای وام پرداخت می‌کردند. من اشتباه حدس زدم ناامیدی ام را پنهان نکردم.

با خواندن مقاله یک دانشجوی سابق نیویورک تایمز در مورد اینکه چرا دیگر هرگز عاشق کار نخواهد شد، مجذوب شدم. او برای یک شرکت فناوری کار می کرد، جایی که سطح بالاتری او را مورد آزار و اذیت جنسی قرار می داد. هنگامی که او او را گزارش کرد، شرکت از خود دفاع کرد و ادعا کرد که او مجازات شده است و اصرار داشت که آنها همچنان از نزدیک با هم کار می کنند. او با خیانت و ناامیدی رفت. علیرغم تفاوت های زیاد – من دو برابر او سن داشتم و مورد آزار و اذیت قرار نمی گرفتم – داستان او را گفتم. ساده لوحانه فکر می کردم که ارتباط نزدیک من با مدرسه باعث شده من چیزی بیش از یک چرخ دنده در دستگاه آنها باشد.

یکی از همکاران به من یادآور شد: «بیشتر مؤسسات روی بوروکراسی تفکر گروهی و دفاع از خود کار می کنند. من این امتیاز را داشتم که از انتخاب کارگران کلیدی که جان خود را برای کارفرمایانی که از سلامت یا ایمنی آنها محافظت نمی‌کنند، به خطر بیاندازم. من به هنرجویان توصیه کرده بودم که کار روزانه پیدا کنند یا قبض‌ها را پرداخت کنند. احساس می‌کردم که طرح B خودم را شکست داده‌ام.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


سارا جافه، گزارشگر کارگری، در کتاب سال 2021 خود، «دوباره کار را دوست نخواهید داشت: چگونه وقف به مشاغل ما را خسته، استثمار و تنها نگه می‌دارد»، جنبه تاریک اشتغال در جامعه سرمایه‌داری را به عنوان مبارزه برای قدرت در زمان و زمان آشکار کرد. اهداف تعارض اما این در خانواده من صادق نبود. حرفه پدر و مادرم آنها را از فقر بیرون آورد، گویی موفقیت، رستگاری است. مادرم، یک یتیم 13 ساله، پدرم را که یک کودک خیابانی در پایین ایست ساید بود، گذراند و از دانشکده پزشکی به عنوان منشی فارغ التحصیل شد و مدیر دفتر شد. یک پزشک تا دهه 1980، عنوان او به دلیل دفاع از پزشکان رنگین پوست که در بیمارستان‌هایش مورد آزار قرار می‌گرفتند و به رایگان از بیماران کم‌درآمد مراقبت می‌کردند، به عنوان خواستگار او تبدیل شد. او زمانی را برای تدریس پیدا کرد و ساعت 5 صبح از خواب بیدار شد تا با کارآموزان به گشت و گذار بپردازد. من هم مانند او از حرفه مضاعفی که حاضر نبودم آن را رها کنم قدردانی می کنم. هنوز نمی دانستم چگونه درد را کنترل کنم و داستان را تغییر دهم.

سپس توییتی خواندم که به نظرم روشنگر بود: «هرگز به یک شخص، مکان، شرکت، سازمان یا پروژه وابسته نشوید. فقط به یک ماموریت، حرفه، هدف متصل شوید. اینگونه است که به طور مستقل قوی و آرام می مانید.

این به من کمک کرد تا ببینم قربانی یا شهیدی درمانده نیستم. من از نظر عاطفی بیش از حد به کارفرمای قدیمی ام وابسته بودم. ابتدا می ترسیدم که هیچ برنامه شخصی نداشته باشم (به جز اینکه به خودم اجازه بدهم در شهرم بمانم.) سپس متوجه شدم که همیشه می دانستم چه می خواهم: به نویسندگان جاه طلبی که احساس می کنند به حاشیه رانده شده اند آموزش دهم، صدا و جایگاه خود را در شهر بیابم. جهان نشر . تا چهل سالگی طول کشید تا در منطقه خودم امرار معاش کنم. من می خواستم چالش های گذشته ام به دانش آموزانم کمک کند.

در 20 ماه گذشته که به تنهایی تدریس می‌کردم، دکمه‌های بزرگنمایی یکسانی را فشار می‌دادم تا افراد با هر سن و پیشینه را نشان دهم. همسایگان نیویورک با سحرخیزانی در ویتنام، هنگ کنگ، مالزی و هند که قبل از طلوع صبح مبهم به نظر می‌رسیدند، با نوری که از پنجره‌ها و بالکن‌ها جاری می‌شد، مخلوط شدند. جغدهای شب از بروکسل، فرانسه، ایتالیا، اسرائیل و مصر – برخی بیرون در تاریکی نشسته بودند – تا دیروقت بیدار ماندند تا با سردبیران و عواملی که دعوت کرده بودم به ما بپیوندند. مثل فرودگاهی پر از مسافران بین المللی بود که روی صفحه نمایش کوچک من ملاقات می کنند. یک دانشجوی اروپایی در یک چت گفت: “شما بهتر از کافئین هستید.”

مرتبط: اشتیاق در بزرگنمایی

وقتی از میشیگان برای دیدن مادرم زوم کردم، یک دانشجوی هنگ کنگی ایمیلی فرستاد: «به زندگی اقتصاد کنسرت خوش آمدید. شما هم عشایر دیجیتالی هستید.

در کمال تعجب، من عاشق برند آموزش آنلاین جدیدم شدم. در دانشگاه فقط کسانی که به طور رسمی ثبت نام کرده بودند در کلاس درس من جا گرفتند. نمی‌توانم برای کمک به فارغ‌التحصیلان، کسانی که به دلیل ناتوانی، محدودیت‌های مالی یا محدودیت‌های مراقبت از کودک دچار تعارضات برنامه یا نیازهای ویژه هستند، استثنا قائل شوم. حالا این انتخاب من بود که چه کسی می تواند شرکت کند. من توانستم بیش از صد دانشجوی مختلف را که نیازمند یا در حال گذراندن بحران هستند برای ممیزی دعوت کنم، که بسیاری از آنها تجربیات اعتراضات زندگی سیاه پوستان مهم است و نابرابری ها علیه کووید را توصیف کردند. تماشای اولین به موقع جسورانه آنها در روزنامه ها، مجلات و کتاب های برتر خوب بود. به کسی که فقر و همجنس‌هراسی‌ای را که با آن مواجه شده است به تصویر می‌کشد، موقعیتی به‌عنوان نویسنده آزاد پیشنهاد شده است. یک دانش آموز 17 ساله دبیرستانی در ساحل غربی که به مدت 15 هفته روی آن زوم کرده است، گفت که ویدیوهای جدید او منجر به دریافت بورسیه تحصیلی کامل در استنفورد شده است. دو دانش‌آموز سابق در تگزاس و میشیگان اولین کتاب‌های کودکان خود را منتشر کردند. یک مادر مجرد دو فرزند قراردادی شش رقمی با Random House برای خاطراتی در مورد نژادپرستی و نجیب گرایی منعقد کرده است. من بیش از این افتخار می کردم، از اینکه توانستم اشتباهات گذشته خود را به الهام بخشی برای نسل جوان تبدیل کنم، سعادت داشتم.

اگرچه من حساب زوم خود را ارتقا دادم، اما در صورت ادامه Omicron، در آینده پذیرای ترکیبی از آموزش شخصی و الکترونیکی هستم. به هر حال، من یاد گرفتم که اتکا نکردن به یک شغل یا یک موسسه می تواند یک ماموریت را بهبود بخشد که معنای بیشتری دارد.

داستان های بیشتر مربوط به استعفای بزرگ:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر