اطلاعات بیشتر در مورد پوست را پیدا کنید کلینیک پوست و مو در تهران

Cayetano L. Gutiérrez Solano شیمیایی است و در سن ویسنته ، آلیکانته ، اسپانیا مستقر است. از سال 1989 او با بسیاری از پزشکان متخصص که از او درخواست درمان های خاص و سفارشی صورت برای مقابله با مشکلات پوستی مختلف برای بیماران در سراسر اسپانیا کرده اند ، همکاری می کند.

وی در این مدت شانس همکاری با متخصصان در زمینه های مختلف و به ویژه با پزشکان متخصص در زمینه های پوستی ، زیبایی بینی ، تغذیه و طول عمر را داشته است.

Cayetano و تیم وی راه حل هایی برای مشکلات خاص پوستی پیدا کرده اند و درمان های سفارشی بسیار موثری را برای بسیاری از بیمارانی که در انواع پوستی ، موها ، ناخن ها دچار مشکلات یا مشکلات مختلفی شده اند ، تولید کرده اند …

با تشویق اعتماد مستمر پزشکان به معالجه و تخصص خود و بازخورد و حمایت مثبت بیماران ، وی تصمیم به افتتاح یک آزمایشگاه لوازم آرایشی پیشرفته گرفت تا بتواند این محصولات پوستی و آرایشی را در مقیاس بزرگتر تولید کند. که آنها در دسترس افراد بیشتری قرار می گیرند. و در ماه ژوئیه سال 2009 Cararm S.L “به دنیا آمد”. این یک آزمایشگاه پیشرفته و متخصص در زمینه مواد آرایشی و بهداشتی است و با رعایت بیشترین استانداردها برای امکانات از این نوع از لحاظ ایمنی و بهداشتی طراحی و ساخته شده است.

در حال حاضر این آزمایشگاه بالاترین و جدیدترین استانداردهای موجود در فناوری را با فرآیندهای دقیق کنترل کیفیت ساخت ، که در محیط مناسب برای حفظ مواد فعال انجام می شود ، ادغام می کند و از بخش تحقیقات پیشرفته لوازم آرایشی نیز بهره می برد.

کلینیک پوست و مو در تهران