اشتباه غیراخلاقی کریس کومو مال خودش نیست. این هم “برادر حماسه نیوز” CNN

[ad_1]

وقتی ستاره ای، به تو اجازه می دهند این کار را انجام دهی. تو میتوانی هر کاری انجام دهی.

چقدر عجیب است که خرد این کلاهبردار معروف را در شرایطی که CNN با شخصیت عالی رتبه خود کریس کومو در آن قرار دارد، بکار ببریم. عجیب است، اما نه کاملا غیرمنتظره.

روز شنبه، کانال خبری کابلی متعلق به WarnerMedia، اعلام کرد که مجری برنامه Cuomo Prime Time را پس از اینکه دفتر دادستان کل نیویورک مجموعه‌ای از رونوشت‌ها، متن‌ها و ایمیل‌هایی را در اختیار CNN قرار داد که نشان می‌داد مجری به برادرش کمک کرده است، اخراج کرده است. اندرو کومو، فرماندار سابق نیویورک، بیش از آنچه قبلاً تصدیق شده بود.

متصل: مشکل کومو CNN بدتر شده است

اخراج کریس کومو چند روز پس از آن صورت می گیرد که شبکه اعلام کرد تعلیق نامحدود او در انتظار تحقیقات بیشتر است. بر اساس بیانیه روز شنبه، CNN “یک شرکت حقوقی معتبر را برای انجام بازبینی بازداشت می کند.”

در بیانیه آمده است: «در حالی که اطلاعات بیشتری در جریان این بررسی به دست می‌آید. “با وجود فسخ، ما در صورت لزوم بررسی خواهیم کرد.

به خاطر داشته باشید که بررسی مستقل توسط این موسسه حقوقی معتبر مناسب و به موقع تر خواهد بوددر ماه مه، زمانی که واشنگتن پست این خبر را منتشر کرد که کومو در ایجاد استراتژی برای گفتگوهای کنفرانس با برادرش اندرو، همراه با کارکنان، وکلا و سایر مشاورانش مشارکت دارد.

زمانی که اندرو کومو در ماه آگوست استعفا داد، کریس کومو اعتراف کرد که اطلاعاتی را به دستیاران برادرش ارائه کرده است تا اینکه CNN به او گفت که پس از انتشار این داستان دست از کار بکشد.

در آن زمان، کریس کومو در برنامه خود عذرخواهی کرد و CNN به خودداری از تنبیه بیشتر او رضایت داد. این شبکه همچنین او را از پوشش اتهامات علیه اندرو کومو منزوی کرد و به ناتوانی او در عینی بودن اشاره کرد.

سی‌ان‌ان در بیانیه‌ای پیشتر گفته بود: «وقتی کریس به ما اعتراف کرد که به کارکنان برادرش مشاوره داده است، قوانین ما را زیر پا گذاشت و ما علناً به آن اعتراف کردیم». اما ما همچنین از موقعیت منحصر به فرد او قدردانی کردیم و متوجه شدیم که باید خانواده را در اولویت قرار دهد و کار را در درجه دوم قرار دهد.

در ادامه این بیانیه آمده است: با این حال، این اسناد بیش از آنچه قبلاً می دانستیم مشارکت در تلاش های برادرش را نشان می دهد. تا زمانی که به کریس کومو اجازه ندهید وضعیت ستاره ای را نداشته باشید.

CNN برای مدت طولانی با کریس کومو مشکل داشت. تا قبل از این پیشرفت، که کومو در برنامه رادیویی Sirius XM خود به عنوان “ناراحت کننده” تشخیص داد، او مجبور به اعتراف آن نبود.

احتمالا منظور کومو خودش بوده است، اما مسئولین CNN هم باید خجالت بکشند. او دو بار در یک داستان به دام افتاد که پشت میز خود نشسته بود. اگر او درگیر ابتدایی ترین بررسی بود که حالا که داستان اول منتشر شده، مدعی است که در آن نقش دارد، این بار دوم نباید اتفاق می افتاد.

آخرین مجموعه اسناد شامل متن هایی بین کریس کومو و دستیار سابق فرماندار سابق ملیسا دروسا در ماه مارس بود، زمانی که اولین اتهامات آزار جنسی علیه اندرو کومو علنی شد. کریس کومو در 3 مارس دروزا را فرستاد: “لطفاً به من اجازه دهید در آماده سازی کمک کنم.” بنابراین این اطلاعات اضافی واقعاً باید چیزی باشد.

نتیجه ممکن است همین بوده باشد. یا کریس کومو و CNN می توانند موقعیت را به یک لحظه یادگیری تبدیل کنند، زیرا می دانند که بینندگان احتمالاً اهمیتی نمی دهند. به همه کسانی که بی اختیار فریاد می زنند: “اما … اما … اخلاق!” اعتراف می کنم که این یک فرض ناامیدکننده است. و حق با شماست.

اما این دلیلی را نادیده می گیرد که این وضعیت برای مدت طولانی مورد توجه قرار نگرفته است: کریس کومو محبوب ترین مجری CNN بود.

کومو مبارز و گستاخ است و از شبکه تلویزیونی شبکه فاکس نیوز ایوان دراگوس خود را به شکل راکی ​​بالبوآ در می آورد – بیشتر یک شخصیت تا یک روزنامه نگار. دیلی شو عنوان Epic News Bro را به او اعطا کرد، تا حدی با اشاره به روال کمدی که او با برادرش، یک کارمند ارشد دولتی نیویورک، در قسمت های متعدد سریال Cuomo Prime Time در سال 2020 ایجاد کرد.

عموم مردم او را خورده اند و طرفداران وفاداری برای او ایجاد کرده اند که حتی در حال حاضر از کریس کومو دفاع می کنند – و از آنجایی که او به آزار جنسی متهم شده است، به یاد داشته باشید.

دانیل دآداریو از ورایتی تحلیلی کوبنده نوشت که چگونه اندرو کومو از رسانه ها برای تذهیب شهرت خود در برابر ویروس کرونا در سال 2020 استفاده کرد و به عنوان یک کارمند نمونه دولتی و صدای عقل به شهرت ملی رسید.

از آنجایی که دولت او با شواهد فزاینده‌ای مبنی بر عدم گزارش مرگ‌های ناشی از کووید در خانه‌های سالمندان دست و پنجه نرم می‌کرد، رسانه‌ها به جنبش عجیب و غریب کومو-جنسی هجوم بردند، که بیشتر اندرو را به عنوان شخصیتی سرسخت و متعادل معرفی کرد، در حالی که کاخ سفید انتشار اطلاعات غلط خطرناک را دوچندان کرد. .

زمانی که کریس با سوء استفاده از ارتباط مستقیم خانوادگی خود با یک سیاستمدار برجسته، چندین بار برادرش را برای شوخی و شوخی روی آنتن برد.


نظر سیاسی روشن‌تر می‌خواهید؟ در خبرنامه تنها اتاق ایستاده آماندا مارکوت مشترک شوید.


روزنامه‌نگارانی که به معیارهای اخلاقی پایبند هستند حق دارند از همه این‌ها بلرزند، مگر اینکه هدف بیشتر از خود خبر و بالاتر از استانداردهایی باشد که همکاران شما به آن پایبند هستند. این جسور برای رئیس سابق کریس کومو، جف زوکر، مدیر اجرایی سابق NBC که کومو را در سال 2013 و مدت کوتاهی پس از انتخاب شدن او به عنوان رئیس CNN Worldwide در سال 2012 آنلاین کرد، کار می کند.

یکی از بزرگترین دستاوردهای زوکر در NBC این بود که یک جفت هنرمند معمولی را با فراهم کردن یک پلت فرم پخش ملی برای آنها پرورش داد. یکی از آنها جو روگان مجری سابق Factor Factor است. دیگری دو جمله ای را گفت که این مقاله را باز می کند در حالی که به دست زدن به زنان لاف می زند. او در سال 2016 رئیس جمهور شد و در سال 2020 در انتخابات مجدد شکست خورد.

زوکر با ناز کردن خود با یک مجری اخبار تلویزیون کابلی که بدون پیراهن و نکات تناسب اندام در یک برنامه اینستاگرامی راه می‌رود، دنبال کرد که جان اولیور آن را «تشنگی» نامید که «احساس ناامیدی برای تأیید» در سال 2018 دارد.

همین تله رسانه های اجتماعی به محبوبیت کومو کمک کرد. برنامه CNN او اخیراً میانگین بینندگان 959000 نفر را جذب کرده است که 212000 نفر از آن ها در جمعیت 25 تا 54 ساله تبلیغ کننده تماشا می کنند.

با این وجود، غیرعادی است که کریس کومو با آنچه روسایش رفتار غیراخلاقی می‌دانند موافقت کرده باشد، و هیچ‌کس در سازمانی با منابع غنی و استعداد تحقیقی قصد ندارد کاری بیش از صرفاً به قول او انجام دهد. به مدت نیم سال. با کمی کند و کاو، آنها می‌توانستند مطمئن شوند که کومو تا چه حد مرزهایی را که نباید انجام می‌داد، دست کم نگرفت.

بدتر، شاید من کردم و او فرض کرد که هیچ چیز از آنچه کشف شده هرگز عمومی نخواهد شد. به هر حال، ما نمونه بسیار عمومی دیگری از مؤسسه ای داریم که با اعتماد به قدرت ستاره خود، اعتبار خود را به خطر می اندازد.

برایان استلتر، خبرنگار رسانه ای ارشد سی ان ان، پس از برکناری کومو، در گزارشی گفت: «شما منتقدان رسانه ای دارید که کریس را محکوم می کنید، او از CNN می خواهد که اقدامی انجام دهد. «شما چند همکار اینجا در CNN دارید که از کریس کومو به خاطر قرار دادن شبکه در موقعیت دشواری عصبانی هستند و می‌خواهند عملی انجام شود. با این حال، شما بینندگان زیادی نیز دارید که کریس کومو را دوست دارند و اکنون به آنها گفته شده که او در آنتن نیست و می‌خواهد او را دوباره ببیند. بنابراین ترکیبی از آرامش، ناامیدی وجود دارد.

استلتر افزود: «این یک وضعیت پیچیده است.

همانطور که معلوم است، نه واقعا.

سی‌ان‌ان، مانند ام‌اس‌ان‌بی‌سی، سال‌هاست که مرز بین اخبار و نظر/سرگرمی را محو کرده است. (فاکس نیوز تقریباً به طور کامل آن را حذف کرده است، اگرچه مدیران اجرایی آن می گویند که این کار را نکرده است.) هنوز در CNN کار می کند. به هیچ وجه انجام نشده است. او فقط در مورد آن کچل تر بود.

کومو ممکن است موفق باشد، اما او همچنان بسیار مشهور است. به جز این هشدار صریح که هرگز از موقعیت خود به عنوان مجری خبر برای کمک به اعضای فاسد خانواده استفاده نکنید، نمی توان گفت که مجریان اخبار کابلی آینده چه اخلاقی از این داستان دریافت خواهند کرد.

این درسی است که متأسفانه باید از آن اجتناب کنید عبارات بالدار این «بیایید او را تعقیب کنیم» کریس کومو بود. دفتر دادستان کل نیویورک این خبر را تایید کرد. . . و اکنون به او نگاه کن

این ویدیو از “نمایش روزانه کریس کومو: برادر حماسی” را در یوتیوب تماشا کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=9GgBzLJsFho

داستان های بیشتری مانند این:[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter Wonmaniakuşadası escortbetroadmobil ödeme bozdur