استراتژی جدید کووید “با آن زندگی کن” متخصصان مراقبت های بهداشتی را نابود می کند

[ad_1]

ممکن است دونالد ترامپ در انتخابات شکست خورده باشد، اما جهان بینی او آزادانه است، که معتقد است تجارت در بحبوحه یک بیماری همه گیر جهانی بر حفظ سلامت کارگران اولویت دارد.

از کاخ سفید تا تالار شهر، مقامات منتخب هر دو حزب سیاسی از خشم مردم آمریکا در صورت اعمال مجدد دستور ماسک وحشت زده می‌شوند، حتی در شرایطی که عفونت‌های Omicron افزایش می‌یابد و مرگ و میرها از پایین‌ترین حد خود در همین ماه‌ها پیش می‌روند.

به کاهش شدید موارد آنفولانزا از پاییز 2020 تا پایان ژانویه 2021 فکر کنید، زمانی که اکثر مردم بیشتر اوقات ماسک می پوشیدند. بر اساس گزارش CDC، در این مدت 1316 مورد آنفلوآنزا ثبت شده است که این رقم در سال گذشته 130000 مورد بوده است.

اگرچه بیمارستان‌های ما بیش از حد شلوغ هستند، اما پیام ثابت مقامات بهداشت عمومی و رهبران سیاسی این است که نوع omicron بسیار کمتر از نسخه قبلی خود کشنده است و احتمالاً به سرعت از بین می‌رود.

در اینجا دلیل ضمنی این است: چرا یک اقتصاد کاملاً خوب را تعطیل کنیم تا از گسترش ویروس جلوگیری کنیم، به خصوص اگر احتمال مرگ افراد بدون واکسینه وجود دارد؟ آنها انتخاب خود را کردند.

این جهان بینی ادعا می کند که آنچه اکنون داریم «همه گیری افراد واکسینه نشده» است. با این حال، استراتژی “با آن زندگی کن” امتیاز کوتاهی به آسیبی که این بیماری همه گیر بر نیروی کار مراقبت های بهداشتی و همچنین سایر کارگران کلیدی وارد می کند را می دهد که بدون توجه به وضعیت واکسیناسیون خود باید در کولاک Omicron سر کار بروند و در معرض خطر بیماری قرار گیرند. . .

مطالب مرتبط: خروج بیشتر کارکنان بهداشتی می تواند سیستم را به زانو درآورد

آنها همچنان در مورد اینکه آیا می‌توانند ویروس را به خانه بیاورند یا نه، خواب خود را از دست می‌دهند، شاید در خانواده‌ای با نوزادی که هنوز واجد شرایط دریافت ویروس واکسن نیست، یکی از اعضای خانواده با بیماری از قبل موجود یا یک فرد مسن و آسیب‌پذیر. اما در آمریکا این مشکل آنهاست.

دبی وایت، یک پرستار ثبت شده و رئیس متخصصان بهداشت نیوجرسی و افسران متحد، بزرگترین اتحادیه پرستاران و متخصصان بهداشت ایالت، گفت که ممکن است یک چهارم تا یک سوم نیروی کار بهداشتی ایالت او از آخرین موج کووید دور باشد. .

وایت گفت که از اینکه فیل مورفی، فرماندار نیوجرسی، یک دموکرات، هنوز دستور ماسک را مجدداً اعمال نکرده است، “وحشتناک” است، به خصوص که به خوبی ثابت شده بود که حتی افراد کاملاً واکسینه شده نیز می توانند ویروس را منتقل کنند.

وایت گفت: «مردم عام را می بینید که بدون ماسک راه می روند، گویی هیچ اتفاقی مثل همیشه نمی افتد. “آنها هیچ ایده ای ندارند که در سیستم مراقبت های بهداشتی چه می گذرد – و این کار را انجام نمی دهند مگر اینکه مجبور شوند وارد آن شوند.” او گفت که معتقد است دستور جدید ماسک “باید یک ماه پیش اتفاق بیفتد”.

او گفت: “می توانم به شما بگویم که گزارش هایی که در رسانه ها می شنوم اساساً این است که این یک گزینه آسان است، مطمئن شوید که واکسن و تقویت کننده خود را دریافت کرده اید و تمام است.” و در پایان یک تبلیغ، “اوه، و به هر حال، احتمالاً برای ایمن بودن باید ماسک بپوشید.” من فقط احساس فوریت نمی کنم.”

وایت گفت که “تلاش برای عادی ماندن، هر چه که باشد، و احتمالاً پایان دادن به آن” را درک می کند، اما او معتقد است که بسیاری از افراد چه در نیوجرسی و چه در سراسر کشور قربانی شده اند. وی گفت: «ما اجازه داده‌ایم که سیستم بهداشت به طور کامل بارگذاری شود» و افزود که مقامات دولتی تمایلی به «اقدام قاطع» ندارند.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


در مصاحبه اخیر با NJ Advance Media، فرماندار مورفی، که اخیراً خانواده خود را با وجود توصیه های CDC COVID به کاستاریکا برده است، ارزیابی سالم تری را پیشنهاد کرد. او به این خبر گفت: «ما از این موضوع عبور خواهیم کرد. به نظر می رسد نسخه omicron چیزی است که به معنای واقعی کلمه مانند یک خط مستقیم بالا می رود و وقتی می شکند، به شدت پایین می آید. و در نهایت به جایی که هست می رسد [the virus is] او در میان ما خواهد بود، اما ما می‌توانیم چیزی را که همه آن را یک زندگی کاملاً عادی می‌دانیم، داشته باشیم. و من معتقدم که دیر یا زود این در دسترس ماست.”

ترس های سفید که ممکن است بیش از حد خوش بینانه باشد. او گفت: “ما به سمت سومین سال زندگی خود پیش می رویم.” «به همین دلیل است. آنچه در موج اول همه‌گیری مهم بود، حفاظت از نظام سلامت بود. این تمام چیزی است که در مورد آن صحبت کردیم: “شما باید گسترش را محدود کنید، منحنی را صاف کنید.” ما نمی توانیم سیستم بهداشت و درمان را اضافه بار کنیم، زیرا اگر فردی وارد بیمارستان شود، می خواهد بداند که تخت رایگان دارد و کارگر بیمارستان دارد.

او ادامه داد: «من در حال حاضر چنین اتفاقی نمی بینم. همانطور که یکی از همسالانم گفت، احساس می کنم در یک جهان جایگزین زندگی می کنم.

واقعیت این است که موقعیت اعضای اتحادیه وایت و کل نیروی کار “هسته” هرگز به اندازه امروز حاشیه ای نبوده است. ابتدا، CDC در ماه مه گذشته دستور جهانی ماسک را لغو کرد و گفت که جمعیت واکسینه شده می توانند از پوشیدن ماسک خودداری کنند. اتحادیه‌هایی که پرستاران و سایر کارگران کلیدی را نمایندگی می‌کنند هشدار داده‌اند که این اقدامی زودرس در کشوری است که ده‌ها میلیون نفر هنوز واکسینه نشده‌اند. آنها پیش بینی کردند که کشور همچنان در برابر این گزینه آسیب پذیر است.

همانطور که اکنون می دانیم، حق با آنها بود.

ماه گذشته، CDC، ظاهراً جای خود را به نگرانی‌های شرکت‌های آمریکایی در مورد کمبود نیروی کار داد، دوره قرنطینه برای COVID را به نصف کاهش داد، از 10 روز به پنج روز، و نیازی به نتیجه آزمایش منفی نداشت. این دستورالعمل ها به همان اندازه توسط اتحادیه های پرستاری کشور و همچنین توسط کارشناسان محترم بهداشت عمومی به عنوان توصیه بد رد شده است.

برای اتحادیه های خط مقدم، تسلیم شدن CDC به منافع تجاری تنها یکی از نمونه های طولانی از بی توجهی مناسب آژانس به کارگران است. CDC در ابتدا به پرستاران دستور داد که آموزش های خود را در زمینه کنترل بیماری های عفونی نادیده بگیرند و برای روزها از ماسک های N-95 خود استفاده مجدد کنند.

در آن زمان، اتحادیه‌های پرستاران پیش‌بینی می‌کردند که سه اتفاق بیفتد: اعضای آنها بیمار می‌شوند، بسیاری از آنها می‌میرند و بیمارستان‌ها خودشان ناقل ویروس می‌شوند. هر سه اتفاق افتاد.

در 6 ژانویه، نیویورک تایمز مقاله ای در صفحه اول با عنوان “سیاست Covid CDC Cloud Cloud Communications Fumbled” منتشر کرد. (نسخه آنلاین آرشیو شده دارای عنوان متفاوتی است که بر روی دکتر روشل والنسکی، مدیر آژانس متمرکز شده است.)

شما مجبور بودید 17 پاراگراف داستان را بخوانید تا سرنخ واقعی را پیدا کنید، نه برای یک استراتژی ارتباطی بد، بلکه برای سیاست اشتباه: کارشناسان بهداشت تقریباً به طور کلی از تصمیم CDC برای توصیه نکردن آزمایش منفی قبل از اینکه افراد مبتلا به کووید پنج روز ترک کنند انتقاد کردند. “طبق بیانیه انجمن پزشکی آمریکا”، توصیه های جدید برای قرنطینه و ایزوله نه تنها گیج کننده است، بلکه خطر گسترش بیشتر ویروس را نیز به همراه دارد.

به نظر می‌رسد که تنها موضوع ثابتی که در سرتاسر همه‌گیری وجود دارد این است که کارگران اصلی آمریکا چقدر برای ساختار قدرت ضروری هستند.

در طول این غم و اندوه قرن بیست و یکم، کمبودی که سرمایه داری آمریکا را تغذیه می کند چندین برابر خود را نشان داده است و ما ترجیح داده ایم که به آن نگاه کنیم. از فقدان ماسک در آغاز همه‌گیری گرفته تا شکست‌های اخیر، زمانی که آمریکایی‌ها برای هزاران آزمایش کووید در صف ایستادند، ما تا حد زیادی آنچه را که شایسته آن بودیم پذیرفتیم.

از آنجایی که این پاسخ به بیماری همه گیر ناشی از کسری بودجه به طور فزاینده ای ناسازگار می شود، پیامی که از رسانه های شرکتی شنیدیم این است که زمان آن فرا رسیده است که “زندگی با کووید” را بیاموزیم، ویروسی که احتمالاً نزدیک به یک میلیون آمریکایی را می کشد و میلیون ها نفر را ترک خواهد کرد. سایر افراد مبتلا به بیماری یا ناتوانی طولانی مدت غیرقابل پیش بینی.

البته، به این ترتیب، کلاس مدیریت، که به معنای واقعی کلمه از راه دور کار می‌کند، آن را قاب بندی می‌کند: بیایید این کار را ادامه دهیم. رکود اقتصادی بدتر از مرگ است به خصوص اگر در کلاسی هستید که کمترین احتمال مرگ یا معلول شدن را در حین خدمت به دیگران دارید.

با تشکر از گاردین و قیصر هلث نیوز، می دانیم که در سال اول همه گیری، حداقل 3600 کارمند بهداشت در مبارزه با این همه گیری جان باختند. اما ما تصور روشنی از تعداد کل کارکنان بهداشتی و سایر کارکنان کلیدی که در نتیجه این ویروس جان خود را از دست داده اند نداریم و به عنوان یک کشور عجله ای برای کشف این موضوع نداریم. الان هم کارفرمایان برای مطالبه غرامت کارگران از کسانی که به تماس پاسخ دادند و بهای آن را پرداخت کردند مبارزه می کنند.

آیا جای تعجب است که 4.5 میلیون نفر در نوامبر گذشته شغل خود را ترک کردند؟ در واقع، بین 1 سپتامبر و 30 نوامبر سال گذشته، 13.1 میلیون نفر شغل خود را ترک کردند – بیش از 12.5 میلیون کارگری که توسط اتحادیه های تشکیل دهنده AFL-CIO نمایندگی می شود. این خبر چندانی نیست، اما آمریکا به سادگی هیچ کارگر عمده ای ندارد.

درباره مراقبت های بهداشتی در دوران کووید بیشتر بخوانید:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortmobil ödeme bozdurbirthday giftkameralı su tesisatçısıyün cami halısı