از بین بردن دموکراسی می تواند شما را بسیار ثروتمند کند

[ad_1]

در هر زمان قبل از آن، ترک کنگره برای کار برای دونالد ترامپ یک گام بزرگ مالی در جهان خواهد بود، مانند تبادل کار به عنوان یک وکیل شرکتی برای فروش تزئینات کریسمس دست ساز در پارک. به هر حال، ترامپ یکی از تماشایی ترین تاجران بی کفایت تمام دوران است. او مردی است که یک امپراتوری املاک و یک میلیارد دلار از پدرش و تهیه کننده مارک برنت دریافت کرد، اما به نوعی توانست نه تنها تمام آن پول را بسوزاند، بلکه با یک میلیارد دلار دیگر نیز بدهکار شود. ترک شغل پرهزینه خود به عنوان یک نماینده کنگره در آستانه ریاست یک کمیته مشهور مجلس نمایندگان برای کار برای مردی که به نحوی 2 میلیارد دلار از دست داده است، شرط بدی به نظر می رسد. اما این یک شرط پذیرفته شده توسط نماینده Devin Nunes، R-Calif است.

روز دوشنبه، وفادار به ترامپ اعلام کرد که مجلس نمایندگان را ترک می‌کند تا به‌عنوان مدیر عامل گروه تازه‌تأسیس رسانه و فناوری ترامپ انتخاب شود، اگرچه، همانطور که جان اسکولنیک به Salon گفت، “سکوی رسانه اجتماعی جدید ترامپ توسط تنظیم‌کننده‌های فدرال در حال بررسی است.” در حالی که مسخره کردن نونس وسوسه انگیز است و امیدواریم که این سرمایه گذاری تجاری مانند سایر مشاغل ترامپ شکست بخورد، حقیقت غم انگیز این است که احتمالاً نونس درست می گوید که این یک گاو شیرده است. پایگاهی راستگرا که می توان بی وقفه برای آن دوشید. سود، این روزها یک دیوانه فاشیست بودن مانند چاپ پول است.

مرتبط: دوین نونز، نماینده جمهوری‌خواه، از کنگره کناره‌گیری می‌کند و ریاست گروه رسانه‌ای ترامپ را برعهده می‌گیرد که اکنون توسط SEC در دست بررسی است.

به عنوان مدرک، به گزارش جدید واشنگتن پست نگاه نکنید، که نشان می دهد سیدنی پاول، وکیل ترامپ چقدر سودآور بوده است که در مورد “دزدیدن” رئیس جمهور جو بایدن در انتخابات 2020 دروغ هایی را منتشر کند. در ماه های پس از انتخابات نوامبر، پاول مبلغ خیره کننده ای را جمع آوری کرد. 14 میلیون “از اهداکنندگان الهام گرفته از تلاش او برای معکوس کردن رای،” پست گزارش داد. جای تعجب نیست که “سوالات در مورد اینکه پول کجا می رود” منجر به “دشمنی بین پاول و ستوان های ارشدش” شده است، زیرا آنها برای این دستاوردهای نامناسب می جنگند.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


یا استیو بنن، مشاور سابق کاخ سفید را مثال بزنید، که به نظر می‌رسد با کلاهبرداری خوب کار می‌کند، حتی اگر به معنای واقعی کلمه در سال 2020 به اتهام کلاهبرداری از اهداکنندگان برای پروژه ساختگی دیوار مرزی‌اش دستگیر شد. بنن در ساعاتی پیش از اینکه ترامپ بالاخره مجبور به ترک کاخ سفید شود مورد عفو قرار گرفت، اما بلافاصله بازگشت تا سران ماگاه ساده لوح را برای پول تکان دهد. بر اساس گزارشی که ماه گذشته توسط ProPublica منتشر شد، بنن علیرغم سیاست‌های این شرکت در برابر تأمین مالی تبلیغات خشونت‌آمیز فاشیستی، طرح پیچیده‌ای را برای کسب درآمد از Google Ads راه‌اندازی کرده است. صفحه اول Bannon در وب سایت خود یک الگوریتم تبلیغاتی را با “محتوای بی ضرر موجود در انبار، مانند نکاتی در مورد نحوه محافظت از تلفن خود در زمستان” فریب می دهد. با این حال، درست در زیر یک پخش کننده ویدیویی است که “به طور معمول شورشیان کنگره در 6 ژانویه را به عنوان میهن پرستان به تصویر می کشد و ادعاهای نادرستی در مورد انتخابات 2020 و همه گیری COVID-19 پخش می کند.” همه به طور ناخواسته توسط “برندهای برجسته مانند لندرور، ولوو، دوردش، استیپلز و حتی دانشگاه هاروارد” تامین مالی می شوند.

مرتبط: سیدنی پاول، وکیل سابق کراکن ترامپ، اسناد جعلی غیرانتفاعی را پرونده می کند: هیئت منصفه بزرگ

سیاست جناح راست همیشه عمیقاً با طرح‌های کلاهبرداری کثیف و حتی غیرقانونی که برای جدا کردن نژادپرستان بزرگسال از میراث فرزندانشان طراحی شده‌اند، در هم تنیده بوده است. تقریباً هر فصل سمت راست دارای یک خبرنامه ایمیلی است که خوانندگان را راهنمایی می‌کند تا برای درمان‌های جعلی سرطان، کلاهبرداری‌های باگ طلا و کالاهای بی‌فایده «بقا» پول اهدا کنند. اما پس از قیام نافرجام 6 ژانویه، فرصت گسترده‌ای برای تقویت پایگاه جناح راست برای پول وجود دارد، با وعده‌هایی مبنی بر لغو دموکراسی و بازگرداندن قدرت به اقلیت محافظه‌کار رو به کاهش.

البته ترامپ گرایان مانند پاول و بنن کاملاً صادقانه امیدوارند که بتوانند سیستم های انتخاباتی را نابود کنند و ترامپ را به عنوان یک رئیس جمهور غیرقانونی مستبد معرفی کنند. اما آنها همچنین اذعان می‌کنند که میلیون‌ها آمریکایی که این امیدها را به اشتراک می‌گذارند خیلی خوشحال هستند که حساب‌های بازنشستگی خود را به آرمان‌های فاشیستی بسپارند.

البته هیچ فریبکاری بزرگتر از خود ترامپ نیست.

شرکت رسانه ای ادعایی ترامپ، شرکتی که نونس به آن می پیوندد، به نظر یک کلاهبرداری پیچیده است. ترامپ صدها میلیون دلار سرمایه جمع آوری کرده است، اگرچه، همانطور که مت لوین از بلومبرگ می نویسد، “مطلقاً هیچ اطلاعات مالی، فنی یا تجاری” در دسترس عموم نیست و تقریباً هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه این شرکت “در واقع یک شبکه اجتماعی می سازد” نیست. یا پلتفرم استریم یا ارزش تخمینی پروژه 1.6 میلیارد دلار است، اما این به معنای واقعی کلمه بر اساس چیزی نیست جز اینکه ترامپ به آن وابسته است. می دانید، مردی که یک میلیارد دلار گرفت و توانست آنها را از میلیارد دلار به بدهی تبدیل کند. دلار قبل از نامزدی برای ریاست جمهوری


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


به گفته جاد لگام از Popular Info، به نظر می رسد که افراد درگیر در این طرح، علاقه کمتری به ایجاد یک شرکت دارند تا «به جای کسب درآمد از خرده فروشان برای پول سریع» با افزایش مصنوعی قیمت سهام و معکوس کردن «آن سهام». جای تعجب نیست که کل معامله مبهم توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار بررسی می شود.

مطالب مرتبط: شاگرد را فراموش کنید – مالیات ترامپ نشان می دهد که او واقعاً بزرگترین بازنده بود

با این حال، Nunes به این طرح می دود، نه دور و نه جای تعجب.

حتی اگر، همانطور که به نظر محتمل به نظر می رسد، کل ماجرا یک کلاهبرداری باشد، دلیلی وجود ندارد که فکر کنیم تأثیر معکوس بر کلاهبرداران خواهد داشت. ترامپ و بسیاری از دوستانش حتی یک مجازات قانونی برای تلاش برای سرنگونی دولت آمریکا پرداخت نکرده اند. البته، آنها مطمئن هستند که با تکان دادن یکسری سرمایه گذاران ساده لوح که به اشتباه فکر می کنند ترامپ، که نمی تواند حساب جاری خود را مدیریت کند، اگر مجبور باشد این کار را انجام دهد، به نوعی یک شرکت تجاری بزرگ رسانه ای ایجاد خواهد کرد، خلاص خواهند شد. بله، برخی از کلاهبرداران سطح پایین Trumpworld با مجازات قانونی روبرو هستند، اما توانایی ترامپ برای فرار از عدالت غیرقابل نفوذ به نظر می رسد، به خصوص زمانی که مریک گارلند، دادستان کل آمریکا به نظر می رسد از برخورد با رئیس جمهور سابق می ترسد.

از یک طرف، نخندیدن سخت است. چه کسی اهمیت می دهد که ترامپ و دوستانش احمق های MAGA را از پول خود جدا کنند؟ از طرفی مشکل اینجاست که این کلاهبرداری ها فقط کلاهبرداری نیستند. آنها واقعاً در حال تأمین مالی چیزی هستند که تاکنون یک تلاش بسیار موفق برای ایجاد زمینه برای سرقت انتخابات در سال 2024 بوده است.

جنبش فاشیستی بسیار واقعی است، حتی اگر فریب‌های بسیاری از سوی رهبرانی که امیدوارند منقار خود را خیس کنند و در عین حال به دموکراسی پایان دهند، در آن وجود داشته باشد. ناتوانی نظام حقوقی ما در برخورد با جنبه تقلب فقط نشانه یک مشکل بزرگتر است و آن ناتوانی در برخورد با این محرکان دموکراسی است. اگر این تغییر نکند، نگرانی این کشور بسیار بیشتر از احمق های بازنشسته خواهد بود که حساب های بانکی خود را از آخرین کلاهبرداری «توقف سرقت» خالی می کنند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort mobil ödeme bozdursu tesisatçısıhtml nullednulled themeskronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraredfoxbetBahisnowCasinoslotBahisnowCasinoslotCasinoperHipercasinoSweet Bonanza OynaBig Bass Bonanza OynaWild Wild Riches OynaPragmatic SlotlarıSpaceman OynaAviator OynaJupwin GirişŞimdibahisEnobahisAlbibet GirişGates Of Olympus OynaRedwin Girişbetizm girişbigger bass bonanza oynaCialisMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaTavuk kesme makinesiVodafone Mobil Ödeme Bozdurma bomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaaviator oynatombala oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynakore filmleriaviator oynaredfoxbetistanbul escort