احضار غم انگیزترین گونی های سال 2021 محاسبه شده توسط … دوستان دوست پسر عموی نیکی میناژ

[ad_1]

چگونه آویزان می شود؟ من، از شهریور دارم می کشم. این راهی است که سال 2021 برای همه ما طی شد – ما با توقعات زیادی وارد آن شدیم، اما آن را چروک و رها کردیم، مانند غم انگیزترین جفت کشمشی که تا به حال دیده اید.

هیچ کس نتوانست از این احساس فرار کند – حتی من، اما من یک گوشه نشین مطلق هستم. اگرچه من بیشتر عمرم را دور از چشم گذرانده ام – توماس پینچون از ترینیداد در شلوارم، عمداً پیگیری آن دشوار است – پسر عموی معروف دوستم خم شد تا من را منفجر کند. شاید یادت بیاد این نیکی میناژ وحشی در ماه سپتامبر کمی غوغا کرد که من به طرز بدی متورم شدم، به عنوان بهانه ای برای امتناع از الزام واکسیناسیون در Met Gala.

معمولا. همه دوست دارند به جای کاوش در بین گوش هایشان، مدعی شوند که زیرمغزشان جایگاه همه بدبختی هایشان است. فکر می کنید به آن عادت کرده بودم، اما به یاد آوردن کل ماجرا حتی الان هم به من آسیب می زند. چه می توانم بگویم؟ من حساسم

مرتبط: میناژ شک و تردید در مورد واکسن ها را دوچندان می کند

فهمیدن اینکه داستان من فقط یک ورودی در لیست گسترده جنون سلبریتی ها برای سال 2021 است، قدرتم را بازیابی کرد. بنابراین تصمیم گرفتم از غار پنبه‌ام بیرون بیایم تا چهار نمونه دیگر از افراد مشهوری را که درگیر همه‌گیری و پیشرفت اجتماعی هستند، چه برای خودشان و چه برای همه ما، نشان دهم، به این امید که پایانی کوتاه به لیست .. 2021 که توسط بیضه‌ها نوشته شده است. شما را سرگرم خواهد کرد

پس از خواندن این داستان های بدبختی بزرگ و حماقت بزرگ تر، ممکن است مرا به اغراق وحشیانه و پروازهای خیال متهم کنید. اما مطمئن باشید تراژدی های ذکر شده در اینجا تخیلی نیستند * همه چیز اتفاق افتاده یا ادامه دارد. همه اینها به راحتی اجتناب شد.

جینا کارانو، ستاره سابق ماندالور، کیف لوکاس فیلم خود را دور می اندازد

هالیوود پر از محافظه کاران، کلاهبرداران و کلاهبرداران محافظه کار است. ما در مورد برخی می دانیم، اما در مورد بسیاری از آنها چیزی نمی شنویم، زیرا آنها به اندازه کافی باهوش هستند که یک دستگاه تبلیغاتی را استخدام کنند که رقبای آنها را مخفی نگه دارد. در مورد کارانو، یک ستاره اکشن در حال ظهور، قبل از بازی در نقش اصلی سرباز شورشی سابق کارا دون در Mandalorian، اینطور نیست.

طرفداران کارا دون را دوست داشتند و کارانو را برای معرفی سریال خود به دنیای در حال گسترش جنگ ستارگان قرار داد. سپس مردم برنامه او را در رسانه های اجتماعی بررسی کردند و این تغییر کرد. مرد عاقل * زمانی گفت: “احمق ترین انسان غالباً تحت فشار اشتیاق، اگر در زبان نباشد، به اوج فصاحت می رسد و به نظر می رسد در کره ای درخشان حرکت می کند.”

کارانو. . . این کار را نکن در ماه فوریه، او وضعیت اسفناک خود را به عنوان یک آلمانی ترامپ پوش به یهودی بودن در آلمان نازی تشبیه کرد و علاوه بر زندگی ترنس هراسی، ضد سیاه پوستان، نشریات مهم و ضد نقاب نیز مهم بود. آخرین قطره یهودستیزی پایان داستان جنگ ستارگان اوست.

شارون آزبورن در حال هدر دادن حرفه تلویزیونی روزانه خود است

خروج مگان مک کین از The View باعث شادی رسانه های اجتماعی در پاییز گذشته شد، اما فراموش نکنیم که برای شارون آزبورن، یکی از همکارانش در The Talk چه گذشت.

پس از مصاحبه انحصاری اپرا با هری و مگان، دوک و دوشس ساسکس، جواهرات تاج ویندزور را در دادگاه افکار عمومی لگد زد، پیرس مورگان، سلطنت طلب، نسبت به اعتراف دردناک مگان مارکل به خودکشی ابراز تردید کرد. به عنوان بخشی از یک حمله طولانی و اغلب نژادپرستانه به دوشس که از زمان ازدواج او با هری ادامه یافته است، مردم از مگان جانبداری کردند.

مورگان که از این یادآوری که قدرت کمتری نسبت به اپرا و ساسکس دارد، اذیت شده بود، از شغل روزانه خود در تلویزیون بریتانیا استعفا داد.

از من بگیر: اگر دوست معروفت علناً روی سیلی های خودش قدم بگذارد، شاید در خلوت به او زنگ بزنی و دلداری بدهی. نه آزبورن که در توییتر (در مورد افراد مشهوری که نمی‌دانند رسانه‌های اجتماعی چگونه کار می‌کنند چطور؟) از مورگان به خاطر “گفتن حقیقتش” قبل از رها کردن شلوارش در “The Talk” و پاره کردن همکار سیاه‌پوستش شریل آندروود به صورت زنده دفاع کرد. در تلویزیون

«احساس می‌کنم حتی روی صندلی برقی قرار خواهم گرفت، زیرا دوستی دارم که بسیاری او را نژادپرست می‌دانند. بنابراین این من را نژادپرست می کند، “او گفت. و برای من، در 68 سالگی، باید برگردم و بگویم، من یک نژادپرست نیستم. این چه ربطی به من دارد؟ «او بعداً سر آندروود فریاد می‌زند، مرا آموزش بده!» در عوض، او یک کتاب می‌نویسد و روی یک پادکست کار می‌کند.

صحبت از آن. . .

جو (روگان) در برابر آتشفشان (علمی).

یک بار مشاهده شده است که “در حرفه پزشکی، اسب و کالسکه بیش از هر دانش علمی لازم است.”

به طور معمول، من برای مردی که از رویکرد “توپ به دیوار” برای زندگی استفاده می کند، چیزی جز احترام احساس نمی کنم، اما این قبل از آن بود که اطلاعات غلط واکسن، شهرت من را که قبلاً مانند یک تخم مرغ صاف و تمیز بود، خدشه دار کند!

تا حدی به لطف مجری سابق Fear Factor که مکمل های زیادی را جمع آوری کرده است، میلیون ها نفر بر این باورند که کوکتل های این مکمل ها و ایورمکتین، یک عامل کرم زدایی دامپزشکی، برای مبارزه با کووید-19 کافی است، اگرچه این درمان ها مورد تایید نیستند. توسط جامعه پزشکی و علمی یا توسط FDA.

در ماه آوریل، پس از انتقاد کاخ سفید از نظرات او علیه واکسیناسیون در پادکست خود، او سرگرمی خود را با این جمله پوشش داد: “من دکتر نیستم، من یک احمق وحشتناک هستم. من منبع اطلاعاتی قابل احترامی نیستم – حتی برای من. “روگان می توانست از این به بعد از قدرت خود استفاده کند، اما این کار را نکرد. وایت، که در اوایل دسامبر با یک مورد پیشگامانه به نتیجه رسید.

او حتی پیشنهاد جعل کارت های واکسیناسیون را برای طرفداران داد تا به آنها در دور زدن الزامات واکسن در تجارت کمک کند. سکه های این مرد! منظورم به معنای واقعی کلمه: روگان سال گذشته یک قرارداد 100 میلیون دلاری با Spotify امضا کرد، جایی که پادکست او در رشد مشترکانش نقش اساسی داشت. طرفداران او بسیار زیاد هستند و اجتناب از آنها به طور فزاینده ای دشوار است و در خنثی ترین و سالم ترین فضاها حضور دارند. اینها فقط آجیل هستند.


آیا می خواهید داستان های سلامتی و علمی بیشتری در صندوق پستی خود داشته باشید؟ در خبرنامه هفتگی دانشمند مبتذل مشترک شوید.


آرون “من واکسینه شده ام” راجرز تقریباً “خطر!”

آرون راجرز مایل است به این نکته احترام بگذارید که او “به شدت به استقلال بدنی” اعتقاد دارد، که من درک می کنم. بخشی از نقش من به عنوان یک اندام این است که به فردی که به او وابسته هستم یادآوری کنم که در مورد کارهایی که من یا برادرم انجام می‌دهم چیزی برای گفتن وجود ندارد، شاخه‌های میوه‌ام، وقتی وارد بلوغ می‌شود، وقتی صبح از خواب بیدار می‌شود، یا بعد از نوشیدن بیش از حد ویسکی.

بنابراین وقتی راجرز بلافاصله پس از عفونت کووید – که به دنبال دروغ او به هم تیمی هایش، NFL و خبرنگاران در مورد وضعیت واکسینه شده اش بود – این را گفت – حتی من هم تعجب نکردم.

درعوض، بخشی از داستان کارتربک گرین بی پکرز 2021 که واقعاً سبد میوه ما را می سوزاند این است که بدانیم راجرز در حال رقابت برای میزبانی بعدی از دانش عمومی درباره حقایق عجیب و غریب بر اساس حقایق تجربی است.

البته پارچ روغن مار و گوجی بری دکتر مهمت اوز نیز تست میزبانی را دریافت کرد که خیلی بهتر نیست. خوشبختانه و متأسفانه بالاخره متوجه شدیم که به هر حال هیچ یک از تمرینات تبلیغاتی که بیشتر سال ادامه داشت اهمیتی نداشت.

اما تصور کنید اگر چنین است. راجرز در طول هفته تمرین خود نقدهای محکمی دریافت کرد، به این معنی که تهیه کنندگان ممکن است به طور جدی به فکر جایگزینی الکس تربک روشنفکر، شیوا و علمی با مردی باشند که دروغ می گفت و همکارانش را در معرض یک بیماری بالقوه کشنده قرار می داد و برای درک نحوه درمان با روگان مشورت می کرد. علائم او

همانطور که ممکن است متوجه شده باشید، من عمیق نیستم، اما بسیار گسترده هستم * – به لطف گسترش انسان، نه هیچ واکنشی به واکسن کووید.

با این حال، متوجه می شوم که پس از یادآوری همه این نمونه های مزخرفات ویروسی، ممکن است بپرسیم که در زمانی که تبلیغات همه کاره است و دولت در حال تذهیب میدان لامپ است، کدام بیمار می تواند به دانش یک پزشک بدون شهرت و اسباب اعتماد کند. لا کنکورد برای کور کردن فقرا؟ اوه صبر کنید – یکی * این را در سال 1800 پرسید.

در سال 2021، پزشکان مطب هایی با صندلی ها و چیزهای دیگر، آزمایشگاه ها و واکسن ها و وسایلی برای پایان دادن به این بیماری همه گیر دارند، اگر فقط گوش کنیم. مدافعان عدالت نژادی به طور خستگی ناپذیری تلاش می کنند تا از انحراف دموکراسی ما به سمت فراموشی کند کنند، تنها در صورتی که به آنچه آنها می گویند گوش کنیم.

امروز، در حالی که منتظر سقوط این توپ بزرگ هستیم و بازگشتمان به سال 2022 را رقم می زند، آنهایی از ما که به توانایی ها و صدف های خود چنگ زده اند، فقط می توانند امیدوار باشند که این اختلال جهانی در زندگی و عقل جمعی ما در ماه های آینده سرانجام از بین برود. . چون اجازه بدهید به شما بگویم، پسر بودن برای مدت طولانی دردناک است.

* اعتراف ما و صمیمانه ترین عذرخواهی ما از ارباب و روح آنوره دو بالزاک، در این اثر نقل شده است.

داستان های بیشتری که ممکن است دوست داشته باشید:[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر