احتمال افزایش ۴ هفته‌ای نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران

[ad_1]

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، انتشار ویروس کرونا برنامه روتین فوتبال جهان را برهم زده است. در حالیکه همیشه در این روزها مسابقات لیگ و جام حذفی اکثر کشورهای جهان به پایان رسیده بود اما این روزها تقریبا تمامی لیگ‌های فوتبال دنیا نیمه‌کاره است. از سویی دیگر این شرایط وضعیت پنجره تابستانی نقل و انتقالات تابستانی را پیچده‌تر از همیشه کرده است. در فصول گذشته حداکثر زمان نقل و انتقالات تابستانی در فوتبال ایران 12 هفته بود که 3 تا 4 هفته از این زمان با شروع مسابقات لیگ بعدی ادامه داشت. 

فریبرز محمودزاده مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد این شرایط به خبرگزاری فارس گفت: مدتی قبل فیفا بسته پیشنهادی را برای زمان نقل و انتقالات تابستانی به فدراسیون‌های عضو پیشنهاد کرد. یکی از موارد در این بسته پیشنهادی افزایش زمان نقل و انتقالات بود زیرا فیفا می‌خواست باشگاه‌ها دغدغه‌ای در این زمینه نداشته باشند. ما هم از فیفا برای مدت زمان نقل و انتقالات تابستانی استعلام خواهیم کرد. در صورت تایید فیفا ممکن است مدت نقل و انتقالات تابستانی 12 تا 16 هفته اعلام شود.

وی افزود: در فصول گذشته حداکثر زمان نقل و انتقالات تابستانی 12 هفته بود اما در صورت تایید فیفا ممکن است 4 هفته به آن اضافه شود که حدود سه یا چهار هفته آن در فصل آینده مسابقات لحاظ خواهد شد.

[ad_2]

Source link