آیا واقعا سیر از قبل آسیاب شده چیز بدی است؟


مهم نیست که کدام مقاله یا دستور غذا را به صورت زنده در سایت منتشر کرده ایم یا از طریق ایمیل یا در اینستاگرام و فیس بوک تبلیغ کرده ایم، یک صفحه Food52 وجود دارد که تقریباً همیشه در لیست ده URL با بیشترین بیننده در زمان واقعی.

این مربوط به نه سال پیش است و کاملا ویرایش نشده است.

موضوع خط تلفن “چقدر سیر ریز شده برابر با یک حبه است؟“از زمانی که در سال 2012 منتشر شد، نزدیک به دو میلیون بازدید داشته است. این اولین نتیجه جستجویی است که هنگام تایپ سوال در گوگل ظاهر می شود، به این معنی که بسیاری از مردم واقعاً می خواهند بدانند چقدر سیر ریز شده برابر با یک حبه است. .

پس جواب چیست؟

خوب، خرد و خشک نیست: بستگی به این دارد که سیر چقدر ریز شده باشد و حتی اگر کتلت استاندارد باشد، اندازه حبه ها می تواند متفاوت باشد. برای ChefOno،

“میخک” [is] اندازه گیری بی فایده. تنوع را در این صفحه مشاهده کنید – از 1/4 قاشق چایخوری تا 1 قاشق غذاخوری – این تنوع 1200 درصد است. من با استفاده از تبدیل یک میخک برابر با یک قاشق چایخوری است. من باور دارم Cook’s Illustrated همین کار را می کند.

چه جالب تر از جواب نه (یک حبه برابر با یک قاشق چای خوری … به نوعی، گاهی، شاید … اما در نهایت همه چیز به سلیقه شما بستگی دارد، به هر حال: خون آشام ها علیه حرامزاده ها با سیر) ارزیابی است که در سراسر موضوع پراکنده شده است. خوشبختانه برای خوانندگان Food52، متوجه خواهید شد که دستور العمل های ما سیر را بر اساس مقدار میخک و سر مورد نیاز اندازه گیری می کنند، نه قاشق چای خوری یا قاشق غذاخوری.

به عنوان مثال، پاسخی را که “بهترین” انتخاب شد، در نظر بگیرید: “پاسخ” در واقع یک عبارت سخاوتمندانه خواهد بود. بیشتر شبیه حفظ اطلاعات است:

متأسفم، سیر “بسته بندی شده” را که حاوی مواد نگهدارنده شیمیایی است دور می اندازم تا 20 ثانیه لازم برای بریدن یا آسیاب کردن حبه های سیر واقعی را صرف کنم.

اما رانندگی با این جمله یک رد است:

این بسیار بیشتر از 20 ثانیه است و اگر سیر BIO باشد، هیچ ماده نگهدارنده ای وجود ندارد.

این یک جعبه کاملاً جدید از کرم ها را باز کرد (err jarred garlic) که از بحث در مورد اینکه آیا یک شیشه سیر خرد شده جایگزین قابل قبولی برای سیر تازه است، خارج شد.

آیا سیر از قبل آسیاب شده بد است؟

ما متوجه شدیم که سیر از قبل آسیاب شده باعث صرفه جویی در زمان می شود. این یک واقعیت بی چون و چرا است. اما در مورد طعم آن – آیا طعم سیر از قبل آسیاب شده در یک شیشه حبه های سیر تازه بدتر است؟ کلی وان، کارمند Food52، فکر می‌کند بله: «غذاهای زیادی وجود دارند که با سیر سنگین هستند (به این فکر کنید که در قابلمه یا مرغ با 40 حبه سیر کباب شده باشند)، اما در بیشتر موارد سیر معطر و تقویت‌کننده طعم است که برای حمل کنسرو San Marzano طراحی شده است. گوجه فرنگی، ریحان را درخشان می کند و شیرینی آن را در سس سرخ کردنی قهوه ای جبران می کند. وقتی یک شیشه سیر خرد شده را باز کردید، آن را بو کنید. بویی می دهد که محتوا قبلاً خراب شده است. بوی تکه‌های کوچک سیر که در حمام آب سیر شنا می‌کنند (اگر چنین چیزی وجود داشته باشد) عالی، زننده و شخصاً توهین‌آمیز است.»

مشاجرات قبلی تنها مشهودترین مشاجره بود. یکی از کامنت‌گذاران نوشت: “شما هرگز سیر تازه را از شیشه نمی‌چشید، بنابراین هیچ معادلی وجود ندارد.” اما سپس یک Food52er دیگر در نیوزلند داریم که توضیح داد که از سیر از قبل آسیاب شده استفاده می کند زیرا سیر تازه در جایی که زندگی می کند بسیار گران است (و به این دلیل که دوست دارد به آن اضافه کند. زیاد).

این باورهای قوی در مورد سیر مرا به یاد آنتونی بوردین (ناشناس) انداخت آشپزخانه محرمانه سیر به نظر من:

سوء استفاده از سیر جرم است. سیر کهنه، سیر سوخته، سیر خیلی وقت پیش بریده شده، سیری که با یکی از آن زشتی ها، پرس سیر، له شده، مکروه است. […] به هر قیمتی از این استفراغ زشتی که می بینید در روغن در شیشه های پیچی پوسیده می شود خودداری کنید. آیا برای سفید کردن تازه تنبل هستید؟ شما لیاقت خوردن سیر را ندارید.

آیا ما اینقدر به سیر اهمیت می دهیم، مخصوصاً به این دلیل که اساس طعم بسیاری از غذاها است، بنابراین استفاده از میانبر به پایه به معنای معماری ناپایدار بعداً است؟ یا چون خرد کردن سیر یکی از کارهای ناخوشایند، ناخوشایند و بدبو است و امتناع از انجام آن نشان دهنده مقاومت در برابر کار برای غذای ما است؟ یا به این دلیل است که ناکامی در ارزیابی تفاوت بین سیر تازه خرد شده و کارخانه‌ای خرد شده نشان‌دهنده شکست بزرگ‌تر در تمایز بین غذای “خوب” و غذای “بد” به طور کلی است؟

سیر از قبل آسیاب شده نسبت به لوبیاهای کنسرو شده توهین آمیزتر به نظر می رسد (شاید به این دلیل که پختن لوبیای خشک بسیار طول می کشد). اما در مورد خمیر پای خریداری شده در فروشگاه چطور: آیا این کم و بیش از یک شیشه سیر تکان دهنده است؟ با توجه به اینکه خمیر پای به درستی به دست نمی آید، در حالی که برش دادن سیر به سختی گیج می شود، پوسته از پیش آماده شده احتمالا کمتر آلوده است. برای من شخصا ترجیح می دهم کره را به آرد برش بزنم تا اینکه 3 میخک را خرد کنم. خب برای دسترسی سریع کجا خط بکشیم؟

همچنین نمی‌توانستم در مورد میلیون‌ها نفری که سؤال مشابهی با شان، موری، کاربر Food52 که در ابتدا پرسیده بودند، فکر نکنم. آیا برای بسیاری از آنها ممکن نیست مثلاً دستور العمل هایی را دنبال کنند که به سه یا چهار قاشق چایخوری سیر خرد شده نیاز دارد و فکر می کنند که آیا باید برای خرید یک سر دیگر به فروشگاه بروند یا یک میخک کار می کند؟ شاید بیشتر ذهن‌های کنجکاو اصلاً سراغ کوزه‌ها نمی‌رفتند.

یا شاید هم بودند. آیا گناه است (ما از شما نمی‌پرسیم، بوردین.) اگر بخواهم دوتایی پای مرغ خورش‌شده با گوجه‌فرنگی و سیر (12 حبه) یا سوپ نخود فرنگی سرد شده با خامه سیر درست کنم، قطعا شیشه یا پرس را ترجیح می‌دهم. سرها).

همانطور که rldougherty گفت: “بله، سیر تازه بهترین است. تشویق برای هر کسی که سعی می کند آشپز خانه بهتری باشد، مهم نیست از چه نوع سیری استفاده می کنید

در اینجا چیزی است که دانشمند مواد غذایی جی. Kenji Lopez-Alt: سیر از قبل خرد شده، خمیر سیر، آب سیر و سایر محصولات مشابه باید به شدت رد شوند. درست مانند پیاز، ترکیبات معطر موجود در سیر توسط یک واکنش شیمیایی آنزیمی تشکیل می شود که به محض از بین رفتن سلول های آن رخ می دهد. بنابراین برای به حداکثر رساندن طعم سیر، باید آن را درست قبل از اینکه آن را در ظرف بچینید، برش دهید. او در کتاب خود می نویسد: «سیر از پیش بریده شده هیچ ربطی به پیچیدگی و تازگی حبه های سیر کامل ندارد. آزمایشگاه مواد غذایی. در مورد پودر سیر هم؟ او همچنین با این کار به عنوان جایگزینی برای چیزهای تازه مخالف است.

من باید موافقت کنم.

با این حال، اگر می خواهید در زمان خود صرفه جویی کنید، این چیزی است که به نظر من یک محیط شاد است: سیر (تازه! کامل! میخک!) را در یک غذاساز برش دهید. حبه‌های سیر را به صدها تکه کوچک آلیوم می‌شکند و شما را از چیزی که خیلی‌ها فکر می‌کنند آزاردهنده بریدن حبه‌های کامل روی تخته برش می‌کنند نجات می‌دهد.

در پوست کندن و برش دادن سیر چیزی درمانی و مطمئناً وسوسه انگیز وجود دارد. ممکن است برخی آن را بدبو بخوانند، اما به نظر من پوست کاغذی به ناچار به انگشتان شما می چسبد و دستان شما برای روزها بوی سیر می دهد. اما این بخشی از زیبایی آشپزی خانگی است و من به دفاع از سیر به طور کامل و بدون تقلب ادامه خواهم داد.

دستور پخت با سیر، خرد شده یا آسیاب شده

1 در قابلمه ای با 40 حبه سیر پخته می شود

نه برای افرادی که قلب ضعیفی دارند (اگرچه شنیده ایم که سیر فوایدی برای سیستم قلبی عروقی دارد!) – هر دو به دلیل طعم عالی و جسورانه سیر، و زیرا، بله، شما واقعاً باید تمام 40 میخک را پوست بگیرید. اما به دلیل ذوب شدن گوشت در دهان و سبزیجات فوق العاده ابریشمی که کاملاً چاشنی شده اند، ارزشش را دارد.

2. گوشت بره هریس، لوبیا و سیر سبز

آیا شکم لطیف و رنده شده بره باعث می شود ما این غذا را خیلی دوست داشته باشیم؟ یا لوبیاهای خامه ای، غلیظ و خوش طعمی که در آب گوشت بره شناور هستند؟ نه – این ضربه سیر رنده شده است که سبزی های خاکی و کمی تلخ را که هر دو جزء را همراهی می کنند می پاشند. روشنایی و وضوح مورد نیاز را برای مهمانی به ارمغان می آورد.

3. سوپ مرغ بازی کورنوال با سیر، زنجبیل و موسیر سرخ شده

سیر و زنجبیل آبگوشت نرم پرنده را تقویت و تقویت می کند و همچنین از بیرون به بازی مرغ مزه دار می شود. شکوفه موسیر به کل چیز کمی ترد می دهد، اما بر تفاوت های ظریف معطر سوپ غالب نیست.

4. شامپاین و لوبیا سفید

شما میگوی کلاسیک را با تمام جذابیت های کره ای، سیر و لیمویش می شناسید و دوست دارید. اما آیا تا به حال آن را با قارچ های غنی از مغز و لوبیا سفید خامه ای امتحان کرده اید؟ اگر نه، ما آن را به شدت توصیه می کنیم.

5. مرغ خامه ای با سیر

سیر، کره، گیاهان پروونس، خردل دیژون و، بله، خامه غلیظ، سس خوشمزه ای درست می کنند که می خواهید با قاشق میل کنید. توصیه های حرفه ای: دو دسته سس درست کنید و آن را با همه چیز و همه چیز به جز مرغ – لوبیا سبز یا مارچوبه، نان ترد، سیب زمینی پخته، برای شروع پخش کنید.

6. دیپ سیر ترد

اگر ماست یونانی، سیر و نمک و فلفل دارید، شریک مورد علاقه جدیدی برای چیپس دارید. به طور جدی! شما را به یاد خوراک مهمانی مورد علاقه تان می اندازد، یک غذای فرانسوی با پیاز، اما با شخصیت و پیتزای بسیار بیشتر. یکی از خوانندگان تحسین کرد: “شگفت انگیز، ساده و بسیار بیشتر از مجموع اجزا. میشه دفعه بعد که یه دیپ برای خوردن هست بیایم؟!


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر