آیا واقعاً دموکرات ها در جهت گیری مجدد – در قالب قوانینی که رای دهندگان و افراط گرایان جمهوری خواه را محدود می کنند – «برنده» می شوند؟

[ad_1]

پس از سرشماری 2020، روند توسعه مجدد طراحی مجدد مناطق کنگره آنقدر که بسیاری از ناظران نگران بودند برای دموکرات ها فاجعه بار نیست. با این وجود، عواقب آن هنوز هم می تواند برای دموکراسی وخیم باشد: دور اخیر قهرمانان جمهوری خواه تهدید می کند که قدرت سیاسی رأی دهندگان رنگین پوست را تضعیف کرده و حزب جمهوری خواه را حتی بیشتر به سمت افراط گرایان ترامپ سوق می دهد.

علیرغم ماه‌ها نگرانی که جمهوری‌خواهان می‌توانند کنترل مجلس نمایندگان را تنها از طریق توزیع مجدد به دست آورند، تحلیل‌های اخیر گزارش سیاسی غیرحزبی کوک با گرایش چپ امی والتر و Data for Progress نشان داد که چرخه توزیع مجدد به طرز شگفت‌آوری برای دموکرات‌های مجلس خوب پیش رفت.

به جای ترسیم مجدد مناطق دموکراتیک به مناطق جمهوری خواه، حزب جمهوری خواه عمدتاً بر تقویت مناطق موجود ایجاد شده در چرخه تغییر جهت گیری فوق تهاجمی سال 2011 تمرکز کرده است، در حالی که تعداد کمی از ایالت های تحت رهبری دموکرات ها از استقرار مجدد کمیسیون های مستقل مانند اورگو و ایلینویز صرف نظر کرده اند. به شدت تلاش کرده اند تا کرسی های دموکراتیک احتمالی را اضافه کنند. حتی اگر تصور شود جمهوری خواهان 187 کرسی در مجلس نمایندگان را از نو می گیرند، در مقایسه با 75 کرسی برای دموکرات ها، این یک پیشرفت قابل توجه نسبت به برتری پنج بر یک حزب جمهوری خواه در سال 2011 است.

جوئل ورتایمر از داده‌ها برای پیشرفت نوشت: در نتیجه، «جهت‌گیری مجدد به طرز شگفت‌آوری برای دموکرات‌ها خوب است». دیو واسرمن از گزارش سیاسی کوک می نویسد: «پس از توزیع مجدد، تعداد کمی از مناطق به دست آمده توسط بایدن نسبت به اکنون وجود خواهد داشت.

مطالب مرتبط: دموکرات‌ها از حمام خون می‌ترسیدند، اما تحلیل‌های جدید خبرهای “غافلگیرکننده” خوبی را برای آنها نشان می‌دهد.

اما خبرهای شگفت‌آور خوب واقعاً خوب نیستند – و نه فقط به این دلیل که هر دو تحلیل همچنین پیش‌بینی می‌کنند که جمهوری‌خواهان احتمالاً در سال جاری کنترل مجلس را مجدداً به دست خواهند آورد، بدون توجه به الگوهای تغییر جهت. واسرمن هشدار داد که دموکرات ها در حال حاضر دارای 11 کرسی از 15 کرسی دموکرات های جدید هستند، به این معنی که تنها چند گزینه وجود دارد، در حالی که جمهوری خواهان در حال حاضر تنها یکی از 9 کرسی دموکرات های جدید را در اختیار دارند.

واسرمن نوشت: «از آنجایی که دموکرات‌ها در حال حاضر سهم عمده‌ای از مکان‌های حاشیه‌ای را در اختیار دارند، ارزیابی تأثیر عملی خطوط جدید در سال 2022 همچنان به کاهش یا افزایش جزئی در GOP اشاره دارد. و ایالت هایی که توزیع مجدد خود را تکمیل نکرده اند، مانند فلوریدا، تنسی و نیوهمپشایر، می توانند دستاوردهای دموکراتیک را بیشتر کاهش دهند.

مایکل لی، کارشناس ارجاع در مرکز عدالت برنان در دانشگاه نیویورک، گفت: “ما با یک خط پایه کارت های بد شروع می کنیم.” او ادامه داد: این دور جدید تغییر مسیر، “جنگ داران را به ایالت هایی مانند تگزاس می برد و آنها را تقویت می کند.” «جمهوری‌خواهان تلاش نمی‌کنند دموکرات‌ها را به جمهوری‌خواه تبدیل کنند، بلکه سعی می‌کنند از خود دفاع کنند تا مطمئن شوند به آنچه دارند پایبند هستند.

در تگزاس، جایی که بایدن 47 درصد آرا را به دست آورد، دموکرات ها باید حدود 58 درصد آرا را کسب کنند تا در بیش از 37 درصد از حوزه های مجلس نمایندگان برنده شوند. در کارولینای شمالی، دموکرات ها می توانند 53 درصد آرا را به دست آورند اما تنها 28 درصد آرا را به دست آورند، در حالی که جمهوری خواهان تنها با 47 درصد آرا می توانند 72 درصد آرا را به دست آورند.

لی گفت که تمرکز بر تعداد مناطق بایدن چیز زیادی به شما نمی گوید، “زیرا تعداد مناطق [Democratic] مناطق به طور مصنوعی در آخرین دور از جست و خیز افسرده شد.

گروه های رأی دهنده و رأی دهندگان قبلاً علیه نقشه جدید کنگره کارولینای شمالی شکایت کرده اند، که این احتمال را ایجاد می کند که دادگاه ممکن است مناطق خاصی را دوباره ترسیم کند. دادگاه های ایالتی در سال 2019 نقشه قدیمی کانتی کنگره را به عنوان یک فرمانده جنگجوی چریکی غیرقانونی کنار گذاشتند و در سال 2016 قانونگذاران را مجبور کردند که کارت های خود را روی یک قهرمان نژادی غیرقانونی دوباره ترسیم کنند. گروه‌های حقوق رای که پس از آخرین دور تغییر مسیر قضاوت می‌کردند، گفتند که کارت‌های جدید «حفاظ‌نشده» و «آلمان‌های چریکی عجیب و غریب» هستند.

جمهوری خواهان افراطی در اوهایو و جورجیا نیز دعاوی متعددی را به چالش می کشند. اما در حالی که دموکرات‌ها در دهه گذشته توانسته‌اند چندین نفر را در دادگاه دفع کنند، پس از حکم دادگاه عالی در سال ۲۰۱۹ مبنی بر اینکه دادگاه‌های فدرال صلاحیت رسیدگی به جریمه‌های چریکی (مسائل «سیاسی» در نظر گرفته‌شده) را ندارند، راه‌حل‌های جبران خسارت محدود شده است. مواردی از جنایتکاران نژادی در نتیجه، اکثر این پرونده‌ها در دادگاه‌های ایالتی در ایالت‌های عمدتاً سرخ‌پوست، جایی که فرمانداران جمهوری‌خواه تعداد زیادی از قضات ایالتی را منصوب کرده‌اند، رسیدگی خواهد شد.

دادگاه‌های فدرال در نهایت می‌توانند برخی از کارت‌هایی را که گروه‌های رأی‌دهنده ادعا می‌کنند تقلب نژادی هستند، در نظر بگیرند.

لی گفت، اکثر تحلیل‌های حقوقی آخرین دور ژریماندرها، “چگونگی اجرای این جری‌ماندرها را در نظر نمی‌گیرند، که تا حد زیادی به ضرر جوامع گل است.”


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


اگرچه تگزاس در سرشماری دو کرسی در کنگره به دست آورد و رنگین پوستان (عمدتاً اسپانیایی تبارها) 95 درصد از رشد جمعیت این ایالت را تشکیل می دادند، برای مثال، نقشه سازان جمهوری خواه دو منطقه با اکثریت سفیدپوست دیگر ایجاد کردند که در آن جمهوری خواهان احتمالاً پیروز می شوند. وزارت دادگستری ماه گذشته شکایتی را تنظیم کرد و مدعی شد که کارت های ایالتی جدید قانون حق رای را نقض می کند.

مریک گارلند، دادستان کل آمریکا در بیانیه‌ای گفت: «تگزاس با ایجاد طرح‌های تغییر مسیری که حقوق رأی‌دهندگان سیاه‌پوست و آمریکای لاتین را به دلیل نژاد، رنگ پوست یا عضویت در یک گروه زبانی اقلیت‌ها رد یا محدود می‌کند، بخش 2 را نقض کرده است».

این شکایت ها در حالی صورت می گیرد که دموکرات ها آخرین تلاش خود را برای بهبود قوانین حقوق رای، که شامل ممنوعیت تقلب چریکی می شود، افزایش داده اند. دموکرات ها باید قوانین سنا را برای پیشنهاد لوایح خود تغییر دهند، اما آنها با مخالفت شدید روبرو شده اند و نه فقط از طرف طرفداران برجسته فیلیپینی. جو مانچین از ویرجینیای غربی و سینما کرستن از آریزونا. لی گفت که نگران است که تحلیل‌های «نه چندان بد» می‌تواند فوریت تصویب لایحه‌های مربوط به حق رأی را تضعیف کند و به دموکرات‌ها هشدار داد که فعلاً «دوران پیروزی» انجام ندهند.

او گفت: “وقتی مردم می گویند “خب، این مقالات می گویند که آنقدرها هم بد نیست” با یک رای دهنده تگزاس صحبت کنید.” “بهتر است، با یک رای دهنده رنگین پوست در تگزاس صحبت کنید – که می تواند یک ایالت واقعاً آبی باشد و جمهوری خواهان همچنان در هیئت نمایندگان کنگره برتری دو به یک خواهند داشت.” از یک رای دهنده تگزاس بپرسید که آیا منصفانه به نظر می رسد یا “بد نیست”. این یک خطر واقعی است زیرا مردم بخشی از داستان را گرفته اند و آن را به عنوان کل داستان ارائه کرده اند و به نظر من این یک چیز خطرناک است.

جی کی باترفیلد، عضو سابق کنگره سیاهپوستان، از دموکرات های کارولینای شمالی، سال گذشته پس از اینکه مجلس قانونگذاری ایالتی جمهوری خواه منطقه خود را به گونه ای تغییر داد که به گفته او به رای دهندگان سیاه پوست آسیب می رساند، بازنشسته شد.

«کارتی که اخیراً توسط قانونگذار معرفی شد، کارت چریکی است. از نظر نژادی جدا شده است. این امر به ضرر جوامع آفریقایی-آمریکایی در سراسر منطقه کنگره اول، باترفیلد خواهد بود. ماه گذشته گفت.

در جورجیا، منطقه لوسی مک‌بات، نماینده جمهوری‌خواه، به‌شدت جمهوری‌خواه طراحی شد و او را مجبور کرد در همان حوزه انتخابیه‌ای که کارولین بوردین جمهوری‌خواه، یکی از دموکرات‌های سیاه‌پوست، نامزد شود. گروه‌های رای‌دهنده اوایل این ماه یک شکایت فدرال برای این تغییرات تنظیم کردند، با این استدلال که این کارت مغایر با قانون اساسی است زیرا از نمایندگی رای‌دهندگان سیاه پوست خودداری می‌کرد.

آنا دنیس، مدیر اجرایی Common Cause جورجیا، یکی از شاکیان اصلی این پرونده، گفت: «این کارت‌ها عمداً با خفه کردن صدای ما در مقابل صندوق رأی، علیه گرجی‌های رنگین پوست تبعیض قائل می‌شوند.

این روند حتی در سطح ایالتی مشهودتر است. نیویورک تایمز ماه گذشته گزارش داد که نقشه‌سازان در کارولینای شمالی مناطق چهار سناتور سیاه‌پوست و پنج سیاستمدار سیاه‌پوست را به‌گونه‌ای طراحی کرده‌اند که می‌تواند به راحتی به قیمت صندلی‌هایشان تمام شود. جمهوری‌خواهان کارولینای جنوبی چهار ایالت سیاه‌پوست را به شهرستان‌هایی کشانده‌اند که اکنون دیگر دموکرات‌ها آن را نمایندگی می‌کنند. نقشه سازان اوهایو همچنین مناطق چهار ایالت سیاه پوست را تغییر دادند یا آنها را به مناطق دیگر جذب کردند.

وزارت دادگستری، در پرونده خود علیه تگزاس، استدلال می کند که مجالس ایالتی قانون حقوق رای را نیز نقض می کنند، زیرا باعث می شود رای دهندگان اقلیت از فرصت های کمتری نسبت به سایر شهروندان برای مشارکت در روند سیاسی و انتخاب قانون گذاران مورد نظر خود برخوردار شوند. “

با کاهش سرعت چرخه تغییر مسیر منطقه و تشدید دعاوی بر سر کارت های جدید، یکی از قربانیان اصلی این کارت های جدید از قبل مشخص است: انتخابات رقابتی.

بر اساس گزارش سیاسی کوک، تعداد مناطق رقیب شناسایی شده به عنوان مناطقی که ترامپ یا بایدن در آنها کمتر از پنج امتیاز برنده شدند، در این دوره حدود 58 درصد کاهش یافته است و قرار است یک سوم کاهش یابد. در تگزاس، تعداد مناطقی که بایدن با بیش از 15 امتیاز به دست آورد از 8 به 12 منطقه افزایش یافته است، در حالی که تعداد مناطقی که ترامپ با 15 یا بیشتر برنده شده است، دو برابر شده است، از 11 به 21. در چهار مورد از بیشترین مناطق. ایالت های اشباع – تگزاس، کارولینای شمالی، اوهایو و جورجیا – تعداد مناطقی که ترامپ در آنها 15 امتیاز یا بیشتر برنده شد از 27 به 39 افزایش یافت.

اگرچه کرسی‌های رقابتی مدت‌ها در حال کاهش است، اما به خوبی درک شده است که انتخابات رقابتی تأثیر متوسطی بر هر دو حزب دارد. احزاب در هنگام مواجهه با رقابت رقابتی در یک انتخابات عمومی، احتمال بیشتری دارد که نامزدهای معتدل تری را معرفی کنند، و زمانی که خطر کمی از دست دادن ژنرال وجود دارد، به احتمال زیاد نامزدهایی را معرفی می کنند که مورد علاقه رأی دهندگان اصلی قرار گیرند. برای جمهوری خواهان، این می تواند به معنای نامزدهای بیشتری مانند مارجوری تیلور گرین از جورجیا یا مدیسون کوتورن از کارولینای شمالی باشد، که با وجود بیگانه کردن بسیاری از رای دهندگان، هیچ نگرانی جدی در مورد شکست در برابر دموکرات ها در محله های قرمز تیره خود ندارند.

“شما به طور بالقوه بسیار فهمیده تر و بسیار افراطی تر به نظر می رسید [Republican] “لی گفت.” من فکر نمی‌کنم مردم این را در نظر گرفته باشند: آنها واقعاً دارند تسلیم جناح MAGA حزب می‌شوند.»

درباره نبرد توزیع مجدد بیشتر بخوانید:[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortmobil ödeme bozdurbirthday giftkameralı su tesisatçısıyün cami halısı