آیا واقعاً اجازه خواهیم داد که توسط احمق های اصلاح ناپذیر اداره شویم؟ این انتخاب آمریکاست

[ad_1]

به عنوان یک آزمایش فکری، ببینید آیا می توانید به هر یک از مسائل اجتماعی امروزی مستقل از سیاست نگاه کنید. ممکن است برای شما غیرممکن به نظر برسد، زیرا بسیاری از ما معتقدیم که مشکلات ما هستند باعث از سیاست جدایی ما

حق رای. تغییر آب و هوا همه گیری. مراقبت های بهداشتی. اقتصاد. تحصیلات. زیر ساخت. همه آنها یک مولفه سیاسی دارند و بنابراین می توان استدلال خوبی برای این سیاست تفرقه افکنانه ارائه داد است بزرگترین مشکل ما

هیچ نماینده‌ای جز افشای روز چهارشنبه وجود ندارد که جمهوری‌خواهان در چندین ایالت نامه‌های انتخاباتی را به نمایندگی از رئیس‌جمهور سابق در انتخابات ریاست‌جمهوری 2020 جعل کرده‌اند. این واقعاً این قدرت را دارد که ثابت کند در آن انتخابات تقلب شده است، اما نه توسط دموکرات‌ها.

مطالب مرتبط: آرشیو ملی: متحدان ترامپ با استفاده از اسناد جعلی برای لغو انتخابات 2020 دستگیر شدند

اگر این شما را متقاعد نمی‌کند، رند پل سناتور جمهوری‌خواه از کنتاکی را ببینید که در روز سه‌شنبه در جریان یک جلسه استماع عمومی درباره همه‌گیری کووید، دکتر آنتونی فائوچی را سرزنش کرد. پل که در تلاش‌های آشکار برای کسب امتیازات سیاسی با “طرفداران” خود (نه رای دهندگانش) بود، به طور شفاهی به یک مقام دولتی که سعی داشت با همه‌گیری فلج‌کننده مقابله کند، حمله کرد. اگرچه فائوچی صلاحیت تحمیل دستورات ماسک را نداشت – یا خیلی بیشتر – این باعث نشد که پل او را “ظالم کوچک” خطاب کند. سناتور جوان کنتاکی شکنجه گر اصلی فائوچی در سنا در طول همه گیری بود و بحران سلامت را به یک ورزش خون تبدیل کرد. فائوچی، که در نهایت به نظر می رسد آن را احساس کرده است، روز سه شنبه گفت که پل نه تنها او را مورد آزار و اذیت قرار می دهد، که منجر به تهدید به مرگ علیه فائوچی و خانواده اش می شود، بلکه برای آزار و اذیت پول جمع آوری می کند.

چه چیزی طول کشید تا فائوچی به رند پل زنگ بزند؟

بله، سیاست است بر موضوع. پرزیدنت بایدن همچنین در سفر به گرجستان برای صحبت در مورد حق رای و نیاز به خلاص شدن از شر مجلس سنا به منظور تصویب قانون مهم با اکثریت ساده، سعی کرد به این موضوع رسیدگی کند. میچ مک کانل، سناتور ارشد کنتاکی، تهدید کرده است که اگر دموکرات‌ها این فیلیباستر را تغییر دهند، به تلافی‌جویی می‌پردازند. البته. جمهوری خواهان نمی خواهند به اکثریت ساده تکیه کنند – آنها نمی خواهند. و شاید این حرکت چیز دیگری را در مورد دو سناتور ایالت بلوگرس بیان کند، که هیچ یک از آنها در واقع در جامعه بریتانیایی کنتاکی متولد نشده اند.

مطالب مرتبط: بایدن آنچه را که جمهوری خواهان می دانند باید روشن کند: مبارزه برای دموکراسی مبارزه با نژادپرستی است

بایدن با استدلال برای قانون ملی که دسترسی رای دهندگان را تضمین می کند، گفت: «هدف رئیس جمهور سابق و متحدانش محروم کردن هر کسی که علیه آنها رای می دهد از حقوق خود محروم می کند. “چقدر ساده. حقایق مهم نخواهند بود. رای شما مهم نیست. آنها فقط تصمیم می گیرند که چه می خواهند و سپس آن را انجام می دهند. این همان قدرتی است که شما در دولت های توتالیتر می بینید. نه در دموکراسی ها.” او به ما هشدار داد که “نبرد برای روح آمریکا تمام نشده است.”

رئیس جمهور گفت: «من در دو ماه گذشته این گفتگوهای آرام را با اعضای کنگره انجام داده ام. “از سکوت خسته شده ام.”

همانطور که بروس ویلیس در Die Hard گفت: “به مهمانی خوش آمدی، دوست من.”

چه لعنتی گرفت؟ شما برای رسیدن به اینجا کافی است؟

در برخی محافل، خود پیشنهاد اصلاح فیلیباستر به منزله برداشتن ریه‌های شخص برای درمان تب تلقی می‌شود. البته، این استدلال مزخرف از همان حزب سیاسی با اعضایی می آید که نمی توانند آشکارا نازی ها را محکوم کنند، در حالی که از استفاده از قرص های کرم زدایی اسب، تزریق سفید کننده و نوشیدن ادرار خود – یا مبارزه با ویروس کرونا یا شاید به این دلیل که آنها این کار را نمی کنند، حمایت می کنند. در ایالت هایی زندگی می کنید که ماری جوانا قانونی است و غذای مصرفی به راحتی در دسترس نیست. تصور می‌کنم آخر هفته‌ها در این مناطق بسیار کسل‌کننده هستند اگر نتوانید سفیدکننده را قورت دهید و ادرار خود را بنوشید.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


من طرف علم و عقل سلیم هستم و در حال حاضر به نظر می رسد که فقط دموکرات ها کمی عقل سلیم یا ایمان به علم نشان می دهند. حداقل آن ها توصیه نمی کنند دمنوشی را که از ادرار خودتان تهیه شده است ببلعید. در این مرحله، حزب جمهوری خواه وجدان ندارد. این حزب فاشیست هاست. افراد خشمگین، احمق و بدون احساس همدلی، غرق در حرص و طمع خود. در خلوت، می توانند دروغ بزرگ را محکوم کنند، اما جسارت انجام این کار را در ملاء عام ندارند. آنها اجازه دادند دروغ ها گسترش یابد.

اینگونه است بقایای حزب جمهوری خواه میلیون ها آمریکایی را با تظاهر علنی این که دانش و علم کالاهای سیاسی هستند که باید در عرصه عمومی معامله شوند، فریب می دهند، مانند آتی شکم خوک. و خبرنگاران به تلاش های آنها کمک و حمایت می کنند.

مطالب مرتبط: رسانه‌های راست‌گرا و همه‌گیری: بازخورد سمی که به فاشیسم دامن می‌زند

در مبارزه ما برای متعادل و منصفانه بودن در رسانه ها (و با تمام احترامی که قائلم، ما هستیم هرگز یکی از آن چیزها بود)، ما به جهل و حقه باز سر سفره می دهیم و مرتب به این جفت رذل غذا می دهیم. اعتراف کنید: مردم آمریکا نقطه نرمی روی سرهای نرم دارند و به این احمق ها با توجه، تماشای مکرر و خواندن پاداش می دهند. پس آنها فقط خبرنگار نیستند. کل کشور احمق ها را دوست دارد. خبرنگاران صرفاً با دادن آنچه به مردم می‌خواهند قبض‌ها را می‌پردازند – مزخرفات ساده لوحانه و عصبانی.

تجارت اخبار به طرز وحشتناکی شکسته شده است و در برخی محافل گزارش های تقسیمات به عنوان یک مشکل بزرگتر از سیاست تقسیم تلقی می شود.

همانطور که سام دونالدسون در مقدمه کتاب جدیدم، آزادی مطبوعات، که این هفته منتشر می شود، می نویسد، “امروز فریاد “اخبار جعلی” و محکوم کردن مطبوعات به عنوان “دشمن مردم” حتی مراقب ترین ها را هم آزار می دهد. و سازمان های خبری صادقانه.” و بدترین ارائه دهندگان تئوری های توطئه و دروغ هایی که با صدای بلند می خندند، به نام آزادی مطبوعات متمم اول قانون اساسی، با فداکاری برده ای دنبال می شوند.

چیزی در آن نیز هست. هیچ چیز نمی تواند آسان تر از فریب دادن یک خبرنگار خود راضی، نادان و متکبر باشد – و بسیاری در اطراف وجود دارند.

همانطور که H. L. Menken اشاره کرد، چیزی که بیشتر خبرنگاران را نگران می کند این است که آنها افرادی هستند “بدون قدرت شخصیتی کافی برای مقاومت در برابر شروط” که آنها را از لحظه پا گذاشتن به واشنگتن احاطه کرده است. منکن به ما هشدار داد: روزنامه نگاران عموماً افرادی بسیار احمق، احساساتی و ساده لوح هستند – زیرا هیچ چیز ساده تر از فریب دادن آنها نیست.

امروزه گستاخی و حماقت غالب اکثر خبرنگاران نتیجه مستقیم انحصار رسانه‌ای است که مشاغل را از بین می‌برد و خبرنگاران کم‌تجربه و ارزان‌تری را استخدام می‌کند و در عین حال برای افزایش سود کوچک‌سازی می‌کند. این ما را با خبرنگاران بی‌تجربه‌ای مواجه کرد که نمی‌دانند چگونه از تالار شهر پوشش خبری بدهند، حتی کمتر از کاخ سفید.

ما نمی‌توانیم آن‌ها را آن‌طور که می‌بینیم صدا کنیم، زیرا اکثر ما نمی‌دانیم به چه چیزی نگاه می‌کنند.

ما در حال تماشای فاشیست ها هستیم.

حزب جمهوری خواه یک حزب فاشیست است. همچنین یک حزب فاشیست شرکتی است.

از قیام 6 ژانویه حمایت کرد. او می خواهد حق رای را محدود کند.

این قانون هرگونه قانون آینده نگر، مانند زیرساخت ها، مراقبت های بهداشتی همگانی و مرخصی خانواده را به عنوان یک سیاست “سوسیالیستی” معرفی می کند. این حزبی است که قویاً و علناً از مردی حمایت می کند که شورشی را برای براندازی نتایج قانونی انتخابات تحریک کرده است. اعضای این حزب فقط به فکر قدرت خودشان هستند، برای شما هیچ. و آنها می خواهند از شما برای هر هزینه ای که هزینه می کنید بهره برداری کنند – که برای آنها چیزی است که می توانید به عنوان یک قرارداد شرکتی روی میز بیاورید.

با این حال، ما در مطبوعات به دلیل عدم تجربه، همراه با حس بازی جوانمردانه، برای فرمول بندی صحیح این داستان – حتی زمانی که افرادی مانند جو والش، نماینده سابق مجلس نمایندگان، مایکل کوهن، مشاور سابق ترامپ، آنتونی اسکاراموچی، مشاور سابق ترامپ، مشکل داریم. ، سناتور سابق جف فلیک، جورج کانوی، وکیل جمهوری خواه قدیمی و ده ها تن دیگر، صفوف را شکستند و همکاران سابق خود را به خاطر آنچه هستند محکوم کردند.

اگر شما من میتوانم سیاست را از مشکلات خود جدا کنید، سپس به راه حل های پیشنهادی دو حزب بزرگ در این کشور نگاه کنید و این پیشنهادها را مقایسه و مقایسه کنید. در برخی موارد، من شک دارم که آیا حزب دموکرات علت اصلی برخی از مشکلات ما را درک می کند یا خیر. تصمیمات آنها گاهی زیر سوال می رود.

اما این هنوز آنها را قرار می دهد سال نوری به جمهوری خواهانی که اغلب پاسخی ندارند. ذخایر حزب جمهوری خواه این است که شما را به ترس، رنجش و کینه وادار کند. آنها فقط می توانند شخص دیگری را سرزنش کنند، تصمیمات معقول را از بین ببرند، و با سفید کننده و ادرار با علم مخالفت کنند.

متصل: آن را سفید نکنید: به یاد روزی که ترامپ حزب جمهوری خواه را به فرقه مرگ تبدیل کرد

بایدن روز سه شنبه گفت: ایمان خود را حفظ کنید. “بیایید این را تمام کنیم.”

چه زمانی رئیس جمهور در ارزیابی خود از آینده کشور ما اینقدر مستقیم و وحشتناک بود – و هنوز هم امیدوار بود؟ آخرین کسی که این ویژگی ها را نشان داد فرانکلین دی. روزولت بود، همچنین یک دموکرات که در هنگام مبارزه با رکود بزرگ با واکنش مشابهی روبرو شد.

ایمان می تواند کوه ها را جا به جا کند. اما حرکت دادن برخی از سیاستمداران به یک ضربه واقعی نیاز دارد.

آیا بایدن برای این کار چرم کفش دارد؟

نیاز هر روز آشکار است. در یک نقطه در طول جلسه استماع سنا در روز سه شنبه، سناتور جمهوریخواه راجر مارشال از کانزاس از دکتر فائوچی به ظاهر احمقانه در مورد درآمد فائوسی پرسید و “غول های بزرگ فناوری” را متهم کرد که این اطلاعات را از چشم مردم دور نگه می دارند. این اتهام بسیار احمقانه بود (از آنجایی که امور مالی فائوچی قبلاً یک موضوع اطلاعات عمومی است) که فائوچی پاسخ داد: “تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را بخواهید. شما به قدری اطلاعات نادرست دارید که فوق العاده است.”

متصل: فائوچی خسته است: میکروفون داغ دکتر کووید را در حال تمسخر سناتور جمهوری خواه به عنوان “احمق” گرفت

سپس، وقتی فائوچی از میکروفون فاصله گرفت، شنیده شد که زمزمه می کرد: “عجب احمقی! چه احمقی!” عیسی مسیح”.

آره. احمق ها به نظر می رسد مذهبی پر از گروه کر خود در خیمه مورون (با پوزش از کلیسای عیسی مسیح مقدسین روز آخر). ما این احمق ها را انتخاب کردیم. زمانی که تعداد کمی از ما رای می دهیم و تعداد کمی از ما در مورد مسائل آموزش دیده باشیم، و به ویژه وقتی با سیاستمداران طوری رفتار می کنیم که گویی مبارزان حرفه ای هستند و مشتاق دیدن ضربه هستند، به حکومتی دست می یابیم که شایسته آن هستیم. چقدر به دیدن رئیس جمهور دواین الیزوندو “شبنم کوه” هربرت کاماچو نزدیک هستیم؟

همانطور که روزنامه نگار افسانه ای تلویزیونی ادوارد آر. مارو در نشست سالانه انجمن مدیران رادیو، تلویزیون و اخبار در سال 1958 گفت: “این ملت اکنون در حال رقابت با نیروهای شیطانی شیطان هستند که از هر ابزار تحت فرمان خود برای تخلیه ذهن استفاده می کنند. ما در یک آزمایش بزرگ شرکت می کنیم تا بفهمیم آیا افکار عمومی آزاد می توانند روش هایی برای اداره امور ملت ابداع و هدایت کنند؟ ما می توانیم شکست بخوریم. اما از نظر اطلاعات، ما خودمان را بی جهت محدود می کنیم.”

روز تصویب این لایحه نزدیک به ماست و انتخابات میان دوره ای امسال ممکن است در سال های آینده تصمیم بگیرد که آیا ما به عنوان یک دموکراسی ادامه خواهیم داد یا نه. اگر موفق شدیم باید دست از بازی برداریم و واقعیت را جدی بگیریم.

همانطور که کامپیوتر در پایان بازی جنگ به جاشوا هشدار می دهد: “بازی عجیب. تنها حرکت برنده بازی نکردن است.

جاشوا در مورد جنگ گرما هسته ای جهانی صحبت می کرد. این به سختی یک بازی است. اما سیاست هم «بازی» نیست. فرض بر این است که این راهی باشد تا مشکلات ما را با هم در جهت دستیابی به اهداف مشترک حل کنیم.

خوب بود اگر رای دهندگان آمریکایی به اندازه یک کامپیوتر خیالی از یک فیلم 1984 باهوش باشند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر