آیا ما تخم مرغ آب پز درست می کنیم؟


من تخم مرغ را حداقل یک بار، اگر نه چهار یا پنج بار در هفته به مدت چندین دهه، شکار می کنم. اینگونه است که می دانم در مورد شکار تخم مرغ بیش از حد فکر و احمقانه فکر می شود. اینها ساده ترین (و بهترین) تخم مرغ هایی هستند که می توانید درست کنید!

دوست پسر قدیمی به من یاد داد که چگونه تخم مرغ آب پز درست کنم. من ترجیح می دهم او را تماشا کنم که این کار را می کند. تخم مرغ ها را له کرد و یکی یکی در قابلمه کم عمق آب جوش ریخت و درب تابه را گذاشت و اجاق گاز را خاموش کرد و نان تست را داخل توستر هل داد و رفت تا ریش ریش کند. او به آشپزخانه برگشت، نان تست خورد و روی آن تخم مرغ پاشید. هیچ چیز در مورد آن – و یک خاطره خوب.

من 50 سال بعد همین کار را انجام می دهم – فقط قهوه ام را می نوشم و گوش می دهم NPR به جای اصلاح

می‌دانم شاید فکر کنم فراموش کرده‌ام که در قابلمه‌ای آب بریزید تا سفیده‌ها سفت شود، یا فنجان‌های خامه، یا نمک زدن آب، یا چرخاندن آب برای پیچیدن سفیده‌ها به دور زرده‌ها، یا حتی قبل از تخم‌مرغ‌ها را صاف کنید تا قسمت آبی نازک سفیده‌ها جدا شود تا از این آشفتگی سخت در آب جلوگیری شود.

من هیچ کدام از این کارها را انجام نمی دهم – نه به این دلیل که تنبل هستم، بلکه به این دلیل که به طرز جهنمی در مورد تخم مرغ های آب خوریم حساس هستم. و من هم بسیار موثر هستم. من تمام “بهبودها”، “هک ها”، “نکات” و هر چیز دیگری را امتحان کردم و دور انداختم. با این حال، تخم‌مرغ‌های من مرتب و شکل گرفته و کاملاً پخته شده‌اند، با سفیده‌های ابریشمی لطیف و زرده‌هایی که هر چقدر می‌خواهید مایع (یا جامد) هستند.

چگونه یک بار برای همیشه تخم مرغ را پخش کنیم

من تخم مرغ های سرد را مستقیماً از یخچال له می کنم. شکار دو تا چهار تخم مرغ را در یک زمان تمرین کنید و اعتماد به نفس کافی برای کنترل یک دوجین به دست خواهید آورد! اگر در مورد شکستن و سر خوردن سریع تخم‌مرغ‌ها در تابه مطمئن نیستید، قبل از شروع هر کدام را در یک قاب بشکنید. سپس فقط تخم مرغ ها را از رامکین یک یا حتی دو بار در آب بریزید.

برای پخش کردن تخم‌مرغ‌ها، تابه را با حدود 1-1/2 اینچ آب گرم کنید تا کمی بجوشد. یکی یکی، نزدیک به آب کار کنید، بلکه از ارتفاع، هر تخم مرغ را بشکنید و در آب بگذارید، یا از روی شانه ها بلغزانید. از ساعت 12 تخم مرغ ها را اضافه کنید و دور تابه را در جهت عقربه های ساعت کار کنید تا بتوانید ابتدا تخم مرغ اول و دوم تخم مرغ را شناسایی کرده و بردارید. وقتی همه تخم مرغ ها داخل شدند، حرارت را خاموش کنید و در ظرف را ببندید. در این مدت، اگر قبلاً شروع نکرده اید، می توانید شروع به برشته کردن کلوچه انگلیسی یا یک تکه نان خمیر ترش کنید.

پختن تخم‌مرغ‌های آب‌پز 3 تا 5 دقیقه طول می‌کشد، بسته به نوع دوست‌داشتن آن‌ها و تعداد تخم‌مرغ‌ها در تابه. اگر زرده مایع را ترجیح می دهید، تنها پس از چند دقیقه آنها را از آب خارج کنید. قاشق سوراخ شده را زیر تخم مرغ اول قرار دهید و کمی آن را بلند کنید. با فرض اینکه مطابق میل شما به نظر می رسد – در غیر این صورت، ظرف را بپوشانید و کمی بیشتر صبر کنید – با فشار دادن مجدد لبه قاشق به کناره ماهیتابه یا زدن چاقو در اطراف لبه های قاشق، لبه های ناهموار آویزان شده روی قاشق را ببرید. قاشق.

قاشق را در دستمال یا دستمال کاغذی تا شده قرار دهید و قبل از قرار دادن آن روی نان تست یا بشقاب، آن را به اندازه لازم کج کنید تا مایع اضافی از تخم مرغ گرفته شود. اجازه دهید مهمان ها تخم مرغ های خودشان را روی میز نمک و فلفل بزنند. اگر کسی سرکه کم دارد، حالا آن را با تخم مرغ هایتان همراه با سس هلندی یا کمی سس کچاپ بپاشید – وقتی ضرری ندارد! نوش جان.

چگونه نه برای پخش کردن تخم مرغ

سرکه در آب: هرگز. سرکه پروتئین ها را به هم متصل می کند، اما به هر حال قسمت چسبناک پروتئین ها سفت می شود (و قسمت جاری همچنان سفت خواهد بود). پروتئین ها همیشه سریعتر از زرده تخم مرغ پخته می شوند. سفت شدن سریعتر سفیده تخم مرغ با سرکه به سادگی آنها را قبل از آماده شدن زرده می جوشاند. سفیده هایی که در آب سرکه پخته می شوند، مات به نظر می رسند تا براق، و به جای نرم و ابریشمی، سفت و گچی هستند. این یکی از دلایلی است که من به ندرت در رستوران ها تخم مرغ آب پز سفارش می دهم – می توانم یک تخم مرغ پخته شده در سرکه را بلافاصله (یا حداقل قبل از خوردن) ببینم.

نمک در آب: به نظر می رسد آب نمک نیز پروتئین ها را کمی گچی می کند. مردم باید تخم مرغ هایشان را روی میز نمک بزنند!

آب در حال چرخش: زرده ها را در سفیده ها بپیچید تا شکل فوق العاده ای پیدا کند. اما این بدان معنی است که شما باید یک تخم مرغ را در یک زمان بپزید. اگر برای جمعیت آشپزی می کنید، باید آنها را از قبل بپزید و دوباره گرم کنید. چه کسی به آن نیاز دارد؟ علاوه بر این، چرخش همچنین شکل تخم منبسط شده را بهبود نمی بخشد. قسمت سفت‌تر سفیده تخم‌مرغ با زرده‌ها باقی می‌ماند، چه بچرخانید و چه نچرخانید، و سفیده‌های مایع همچنان در اطراف شناور خواهند بود.

تخم مرغ های خام را صاف کنید تا سفیده های مایع نازک آن گرفته شود: شوخی میکنی. یک مرحله اضافی مانند این ضرری ندارد – بر خلاف افزودن سرکه یا نمک به آب – اما غیر ضروری است و احتمالاً شما را از تهیه منظم تخم مرغ آب پز منصرف می کند (خیلی کمتر هر روز) زیرا، خوب، این مرحله اضافی است! اجازه می‌دهم قسمت جاری سفیده تخم‌مرغ در ماهیتابه شناور شود، در حالی که قسمت چسبناک‌تر به طور طبیعی یک بیضی زیبا در اطراف زرده ایجاد می‌کند. وقتی تخم مرغ ها آماده شدند، سفیده های رنده شده را به راحتی بین لبه قاشق و دیواره های ماهیتابه برش می زنم و هر تخم مرغ را از آب خارج می کنم. همانطور که گفتم، تخم‌مرغ‌های آب‌پز من خیلی شکل هستند، ممنون.

ابزار پخش تخم مرغ

ماهیتابه یا ماهیتابه درب دار. باید به اندازه ای عمیق باشد که 1 1/2-2 اینچ آب را در خود جای دهد. (در واقع، ماهی تابه من فقط 1-1 و 1/4 اینچ آب را نگه می دارد و کاملاً کار می کند، اگرچه باید درب آن را کمی باز کنم تا هنگام پوشاندن ظرف، از نشت آب به داخل ظرف جلوگیری کنم.) 8. “تابه برای دو تا چهار تخم مرغ و یک تابه 12-14 اینچی تا 12 تخم مرغ کار می کند.

قاشق بزرگ سوراخ دار: کاسه قاشق من چهار اینچ طول و 2 1/2 اینچ عرض دارد. این اندازه باعث می شود وقتی تخم مرغ را از روی آب داغ بردارید، سفیده تخم مرغ رنده شده را بین لبه قاشق و دیواره های ماهیتابه برش دهید.

دستمال یا دستمال کاغذی تا شده را تمیز کنید: این برای جذب آب اضافی از تخم مرغ ضروری است. دومین دلیلی که من اغلب از تخم مرغ های آب پز در رستوران ها اجتناب می کنم این است که آنها همیشه در یک استخر آب گرم می آیند.

تخم مرغ خوب: هر چه تازه تر باشد هم از نظر شکل و هم طعم بهتر است. (اگر تخم مرغ ها کمتر از حد عالی باشند، شکار غیرمجاز ممکن است بهترین انتخاب برای آنها نباشد.) به علاوه، تخم مرغ های با کیفیت خوب از یک مزرعه کوچک محلی زرده نارنجی تیره ای در مقایسه با زرد کم رنگ خواهند داشت.

* * *

دستور العمل برای تخم مرغ آب پز

تخم مرغ سوخاری با آووکادو بندیکت

اگر به دنبال ماهیگیری تخم مرغ هستید، به احتمال زیاد به این دلیل است که می خواهید تخم مرغ بندیکت را برای صبحانه یا ناهار بپزید. اگر این درست است (و شرط می بندم که باشد)، این محصول ویژه دو به یک را امتحان کنید که ترکیبی از یک غذای کلاسیک است، به عنوان مثال. با نان تست کادو که به طور فزاینده ای محبوب می شود، بنابراین دیگر هرگز مجبور به انتخاب بین این دو نخواهید شد.

تخم مرغ آب پز با روغن هلندی میزو قهوه ای

چیزی لازم نیست تا تخم‌مرغ‌های بندیکت شبیه یک غذای جدید باشد. در این مورد، تنها کاری که ما انجام دادیم این بود که چند قاشق غذاخوری خمیر میسو و کره قهوه ای را به مخلوط کن هلندز برای یک غذای برانچ ذهنی اضافه کردیم.

ماهی خال مخالی و تخم مرغ آب پز روی نان تست

اگر می توانید ماهی خال مخالی پیدا کنید، به خصوص ماهی خال مخالی پیچیده شده در خردل سبوس دار، ذخیره کنید. این کنسرو ماهی ارزشمند فوراً بر روی غذاهای مورد علاقه قدیمی مانند تخم مرغ بندیکت ساخته می شود.

مارچوبه پخته شده با تخم مرغ آب پز و سس لیمو خردل

هر سال از خود سوال مشابهی می پرسیم – چگونه می توانیم مارچوبه برشته شده را جالب تر کنیم؟ جواب. پر کردن یک دسته مارچوبه با یک تخم مرغ آب پز نه تنها مهمانان را در ناهاری که میزبانی می کنید تحت تاثیر قرار می دهد، بلکه زرده مایع آن به عنوان ساده ترین سس است.

سوپ کلم فرفری و بورلوتی با تخم مرغ آب پز

سوپ دنج با کلم فرفری و لوبیا، پخته شده در آبگوشت داغ و شفاف، درمان عالی برای بلوز زمستانی است. میک پیترز، توسعه‌دهنده دستور غذا می‌گوید: وقتی زرده را برش می‌دهید، مایع طلایی در سبزیجات فرو می‌رود و به سوپ حالت خامه‌ای می‌دهد.


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر