آیا دموکرات ها می توانند نفرین میان مدت را بشکنند؟ شاید – مثال 1934 را در نظر بگیرید

[ad_1]

اکنون که جو منچین ناقوس مرگ را – حداقل در حال حاضر – برای بسته بازگشت بهتر جو بایدن به صدا درآورده است، دموکرات ها محکوم به انتخابات میان دوره ای 2022 هستند.

یا صبر کنید: آیا آنها هستند؟ گاهی اوقات “قوانین” سیاست (یا اقتصاد) غیرقابل تغییر توصیف می شوند که شبیه به قوانین فیزیک است. آنها البته نیستند. در دوره موقت هیچ رای داده نشد. اگر دموکرات ها بتوانند راهی برای انتخاب رای دهندگان خود در سطوح بالای غیرمنتظره تا زمانی که جمهوری خواهان انجام دهند، بیابند، می توانند سال 2022 را به موج آبی دیگری تبدیل کنند. گرایش های سیاسی بر ما حکومت نمی کنند. آنها نتیجه رفتار انسانی هستند که هرگز به طور کامل قابل پیش بینی نیست.

البته، فروپاشی ظاهری Build Back Better کمکی نمی کند. اما مدلی که هر تحلیلگر و مورخ سیاسی می فهمد ممکن است مشکل واقعی باشد: از زمانی که دوران مدرن سیاست آمریکا با انتخاب فرانکلین دی. روزولت در سال 1932 آغاز شد، حزب تحت کنترل کاخ سفید طی 19 سال کرسی های خود را در کنگره از دست داده است. ۲۲ دستور موقت انتخابات. دو مورد از سه استثنا، در سال‌های 1998 و 2002، موارد ویژه‌ای بودند که اهمیت جزئی برای وضعیت اسفناک دموکرات‌ها در سال 2022 داشتند. در سال 1998، دموکرات‌ها از رشد اقتصادی و واکنش مردمی علیه تلاش‌های جمهوری‌خواهان برای استیضاح بیل کلینتون به دلیل رسوایی جنسی استفاده کردند. انتخابات میان دوره ای 2002 تنها یک سال پس از حملات تروریستی 11 سپتامبر برگزار شد. احساسات میهن پرستانه تشدید شد و جورج دبلیو بوش با موفقیت خود را (در حال حاضر) به عنوان “رئیس جمهور نظامی” معرفی کرد.

این سومین استثنا است، در سال 1934 – در اولین دوره سه دوره ریاست جمهوری روزولت – او می تواند مثالی آموزنده ارائه دهد. این دستورات موقت پس از تصویب یک سری قوانین جاه طلبانه و تاریخی توسط FDR و دموکرات ها به تصویب رسید که مجموعاً به عنوان New Deal شناخته می شوند. تا زمانی که رکود بزرگ قطعاً بلافاصله به پایان رسید، نیو دیل باعث شد میلیون‌ها نفر کار کنند و برای کاهش رنج و ناامیدی بسیار کار کنند. علیرغم شهرت روزولت (در آن زمان و اکنون) به عنوان یک رئیس جمهور مترقی، مقدمه اصلی نیو دیل به جای ایدئولوژیک عملگرایانه بود: ناامنی اقتصادی، فقر و گرسنگی تهدیدی برای ثبات اجتماعی و در واقع برای سیستم سرمایه داری بودند. ایجاد یک شبکه ایمنی اجتماعی به عنوان یک موضوع ضروری تلقی می شد. چند سال بعد، روزولت در سخنرانی خود در سال 1944 در مورد وضعیت اتحادیه این موضوع را چنین بیان کرد: «ما به درک روشنی رسیده ایم که آزادی واقعی فردی بدون امنیت اقتصادی و استقلال نمی تواند وجود داشته باشد. «افرادی که ما به آنها نیاز داریم، مردم آزاد نیستند. افراد گرسنه و بیکار همان چیزهایی هستند که دیکتاتوری می سازند.

مرتبط: گورو انتخاباتی ریچل بیتکوفر: دموکرات ها پس از شکست ویرجینیا با 10 زنگ هشدار مواجه شدند

روزولت در 100 روز اول خود برای بازگرداندن اعتماد به دولت با ارائه کمک های مالی اضطراری به کسانی که در حال مبارزه بودند، اقدامات زیادی انجام داده بود، قانون احیای صنایع ملی و قانون اوراق بهادار را تصویب کرد، و تعدادی مقررات و معافیت های دیگر را اجرا کرد. در واقع، اولین دوره او یکی از پربارترین دوره های تاریخ ریاست جمهوری بود و منجر به بازسازی اساسی دولت فدرال شد، که از آن زمان به بعد حضوری مستقیم در زندگی مردم عادی بیش از هر زمان دیگری داشت. محافظه کاران این را به عنوان یک مداخله خطرناک در آزادی شخصی توصیف کرده اند (و از آن زمان تاکنون این کار را انجام می دهند). آنچه ما اکنون “لیبرالیسم” می نامیم حول این ایده متحد شده است که اقدامات دولت گاهی برای کمک به آسیب پذیرترین قشر جامعه مورد نیاز است.


آیا می خواهید همه اخبار و نظراتی که سالن ارائه می دهد مرور روزانه داشته باشید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


با وجود این موفقیت های قانونی، موفقیت سیاسی تضمین نشده بود. بیکاری دائمی هنوز به طرز دردناکی بالا بود و شرکت های آمریکایی شروع به اعمال کاهش دستمزد کردند. در دوران قبل از نظرسنجی های پیچیده، کارشناسان نمی توانستند مانند امروز محبوبیت رئیس جمهور را به طور علمی ارزیابی کنند. تا آنجا که دموکرات‌ها می‌دانستند، هشدارهای جمهوری‌خواهان درباره سوسیالیسم خزنده منجر به وحشت گسترده‌ای شد و محافظه‌کاران می‌توانستند خود را در تعداد بی‌سابقه‌ای بیابند تا جلوی یک تهدید قرمز ادعایی را بگیرند. در طرف دیگر طیف، برخی از رادیکال‌های دموکرات و سوسیالیست‌ها از رویکرد جزئی دولت روزولت به مسائل عدالت اجتماعی و اقتصادی ناامید شدند. سناتور هوی لانگ، پوپولیست افسانه ای لوئیزیانا که از برنامه گسترده توزیع مجدد ثروت و هزینه های فدرال حمایت می کرد، قصد داشت در سال 1936 با روزولت برای نامزدی دموکرات ها مبارزه کند (و احتمالاً اگر در سال 1935 کشته نمی شد، این کار را می کرد).

در این مورد، دموکرات‌ها در دوره موقت 1934 عملکرد قابل‌توجهی داشتند و 9 کرسی دیگر در مجلس نمایندگان به دست آوردند – و همچنین 9 کرسی برجسته در سنا، که اکثریت قاطع 69 کرسی از 96 کرسی را به دست آوردند. ریچارد واکر، مدیر پروژه Living New Deal و استاد افتخاری جغرافیا در دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، در ایمیلی به Salon گفت که پیروزی بزرگ دموکرات ها از دو عامل اصلی حاصل شده است. بدیهی است که FDR و حزب آن در حال برداشتن گام های قاطع برای مقابله با بحران اقتصادی هستند.

واکر نوشت: «رکود اقتصادی هنوز بد بود و جمهوری‌خواهان از سال 1932 هیچ ایده جدیدی نداشتند، بنابراین اگرچه FDR هنوز هیچ تصمیم قطعی نگرفته بود، هیچ‌کس قرار نبود هوور شکست خورده را بازگرداند. آیا این اقدامات اشتباه حزب جمهوری خواه محسوب می شود؟ خوب، آنها از اواخر سال 1929 تا اوایل سال 1933 زمان زیادی برای انجام کارهای بد داشتند و مردم هنوز فراموش نکرده بودند.

جو بایدن بدون شک از این داستان آگاه است و به احتمال زیاد قصد داشته است که Back Back Better را به عنوان میراث خود بسازد، به اندازه کافی مهم برای تغییر جریان سیاسی. اینکه آیا این بسته همچنان می تواند احیا شود، مشخص نیست، اما مشکل اصلی آن همچنان این است که دموکرات ها اکثریت را به عنوان تیغ ​​در کنگره دارند و همچنان تمایلی به پایان دادن به مجلس سنا ندارند. آخرین امید دموکرات‌ها بدون پیروزی در قانون‌گذاری، اجرای یک کمپین منفی و متقاعد کردن رأی‌دهندگان است که پیروزی جمهوری‌خواهان فاجعه‌بار خواهد بود. احکام آتی دادگاه عالی، از جمله لغو احتمالی یا احتمالی رو در مقابل وید، به طور بالقوه می تواند واکنش سیاسی را برای کمک به دموکرات ها برای حفظ کنترل کنگره برانگیزد.

باز هم، شباهت‌های مبهمی با انتخابات میان‌دوره‌ای سال 1934 وجود دارد، زمانی که دموکرات‌ها با موفقیت جمهوری‌خواهان را به عنوان افراط‌گرا معرفی کردند، البته به معنایی متفاوت از امروز: کاملاً کاملاً خارج از ارتباط با زندگی مردم عادی. دموکرات‌ها می‌گویند بازگشت به سیاست‌های اقتصادی فاجعه‌بار دولت هربرت هوور، اشتباهی وحشتناک خواهد بود. در سال 2022، تهدید دولت جمهوری‌خواه که اخیراً شکست خورده بود، شکل واقعی‌تر و حتی خطرناک‌تری به خود گرفت و دونالد ترامپ و حامیانش از زبان و تاکتیک‌های فاشیستی استفاده کردند و آشکارا به دنبال سرنگونی نهادهای دموکراتیک بودند.

این درخواست که افراط گرایی برای دموکرات ها در انتخابات اخیر فرمانداری ویرجینیا کافی نبود، ثابت نمی کند که در صورت پیگیری تهاجمی تر و مؤثرتر، در سطح ملی کارساز نخواهد بود. اگر یک درس قابل اجرا برای دموکرات ها وجود داشته باشد که بتوان آن را در دستورات موقت 1934 یافت، آن می تواند این باشد: حزب فعلی می تواند پیروز شود، اما تنها در صورتی که یک مورد بسیار قانع کننده و فوری ارائه دهد که مخالفان آنها خطرناک هستند و آینده چنین خواهد بود. واقعاً غم انگیز است اگر غالب شوند. با توجه به شرایط، این یک استدلال بسیار قابل قبول است.

بیشتر بخوانید از متیو روزا در مورد پیچش ها و چرخش ها در تاریخ سیاسی آمریکا:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme