آنچه جمهوری‌خواهان می‌دانند، دموکرات‌ها نمی‌دانند: قدرت مهم‌تر از سیاست است

[ad_1]

پس از چند روز شایعه در میان خبرنگاران کنگره، جو بایدن، رئیس جمهور جو بایدن، اواخر پنجشنبه شب آن را تأیید کرد: طرح «بهتر ساختن» امسال تصویب نخواهد شد. که تقریباً به این معنی است که مهلت تصویب آن هرگز نیست.

البته بایدن این موضوع را رد کرد که «هرگز» در کار نبود. در عوض، او بیانیه‌ای برای خبرنگاران صادر کرد و گفت: «تیم من و من در حال مذاکره هستیم» با سناتور جو مانچین، DW.Va.، اصلی‌ترین رای ممتنع که مانع از دموکرات‌ها می‌شود که این لایحه را از طریق سنا پیش ببرند. بایدن تاکید کرد: «رهبر سومر و من مصمم هستیم که این لایحه را در اسرع وقت با موفقیت ببینیم.

با این حال، دلیل خوبی برای شک وجود دارد.

پسندیدن من در خبرنامه جمعه برای اتاق دائمی یادداشت می کنم11 ماه گذشته باور اینکه مانچین با حسن نیت در حال مذاکره است غیرممکن شده است. در عوض، هر حرکتی که مانچین انجام می‌دهد نشان می‌دهد که نقشه‌اش همان چیزی است که مشکوک‌ها فکر می‌کردند او در تمام طول این مدت بوده است: او عناصری را که خودش و نیکوکاران ثروتمندش تایید می‌کنند، بیرون می‌کشد تا یک صورت‌حساب نازک دو حزبی را انجام دهند، و سپس این کار ساختمان بزرگ‌تر را محکوم می‌کند. پس طرح بهتری برای اتلاف وقت با مخالفت های نادرست تا زمانی که جمهوری خواهان کنگره را بازپس گرفتند و یک بار برای همیشه آن را نابود کردند. مانچین حتی با کوچکترین سؤالی با دفاع دفاعی فوران می کند، که به او یادآوری می کند که «حمایت» او از سیاست های «ساخت بازگشت بهتر» یک دروغ بزرگ و فربه است. این رفتار شخصی نیست که در واقع قصد دارد به لایحه ای رای دهد که همچنان قسم بخورد که این یک گام دیگر در حمایت از او است.

مرتبط: جو مانچین پس از پرسیدن یک خبرنگار در مورد برنامه آشفته بایدن، ترک می‌کند: “تو احمقی —-“

در عوض، دموکرات‌ها خواستار تغییر دستور کار حقوق رای شدند، برنامه‌ای که برای ماه‌ها در پس‌زمینه مانده بود، در حالی که کنگره درگیر رقص «آری یا نه» با مانچین بود. بایدن روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت که “هیچ چیز در کشور مهمتر از تصویب لایحه حقوق رای نیست”. حتی سناتور برنی سندرز، I-Vt. – که پیش نویس لایحه اصلی Build Back Better را تهیه کرد و به وضوح آن را نقطه اوج کار زندگی خود می بیند – روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت: “در حال حاضر رسیدگی به موضوع حق رای بسیار مهمتر است”.

این اظهارات 100٪ درست است، همانطور که هر کسی که دقت کرده باشد می تواند تایید کند.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


ممکن است دونالد ترامپ با فرستادن گروهی از مردم برای هجوم به ساختمان کنگره در 6 ژانویه نتوانست انتخابات 2020 را به هم بزند، اما کودتای او پایان نیافته است. در واقع، همه نشانه ها حاکی از آن است که برنامه های او برای دزدیدن انتخابات 2024 مناسب است. مقامات انتخاباتی صادق در سراسر کشور در حال پخش شدن هستند و با دست نشانده های ترامپ جایگزین می شوند که نتایج انتخاباتی را که جمهوری خواهان دوست ندارند، باطل می کنند. شورشیان در حال تسلط بر مجالس مقننه ایالتی هستند و برنامه هایی برای به صندوق انداختن آرای هیئت انتخاباتی ترامپ، بدون توجه به اینکه مردم در ایالتشان چگونه رأی می دهند، دارند. عموماً اعتقاد بر این است که اگر جمهوری‌خواهان در سال 2024 مجلس نمایندگان را کنترل کنند – که همه نشانه‌ها حاکی از آن است – آنها به سادگی از تأیید همه انتخابات‌هایی که بایدن برنده شد، خودداری کنند.

همه اینها در فضای باز اتفاق می افتد. با این حال، به نظر می رسد اکثریت رای دهندگان دموکرات متوجه یا اهمیتی نمی دهند که جمهوری خواهان به معنای واقعی کلمه در حال برنامه ریزی برای تسلط فاشیست ها هستند. همانطور که زک بوچمپ از Vox در اوایل این ماه نوشت: «نه دموکرات‌ها و نه عموم مردم کار زیادی برای متوقف کردن انجام نمی‌دهند. [Republicans]او به یک نظرسنجی هشداردهنده در ماه اکتبر اشاره کرد که نشان داد تنها 35 درصد از رای دهندگان دموکرات حتی اذعان داشتند که دموکراسی در معرض تهدید جدی قرار دارد.

مطالب مرتبط: GOP اکنون مکان های امن کافی دارد – فقط با تغییر مسیر – برای بازگرداندن خانه در سال 22

چرا رای دهندگان دموکرات نسبت به تهدیدی که در انظار عمومی پخش می شود کور هستند جای تعجب نیست: رفتار رهبران آنها نشان می دهد که هیچ دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. اوه، البته، دموکرات ها آن را دوست دارند من صحبت می کنم در مورد چگونگی تهدید دموکراسی اما به جای تمرکز بر حفظ دموکراسی، آنها 11 ماه گذشته را صرف مذاکره برای لایحه ای در مورد هزینه های اجتماعی کردند که هرگز بر مخالفت های بی وجدان مانچین غلبه نخواهد کرد.

این بدان معنا نیست که عناصر در ساختن بهتر – مراقبت از کودکان، قیمت داروها بهتر، مقررات تغییرات آب و هوا – مهم نیستند. آنها در واقع انتقادی هستند. اما دموکرات‌ها نتوانسته‌اند آنچه را که جمهوری‌خواهان در استخوان‌های خود می‌دانند درک کنند: این یک قسمت از وست وینگ نیست. کسی که بهترین سخنرانی را دارد برنده نمی شود. ایده ها مهم نیست تنها چیزی که مهم است قدرت است. بزرگترین دستور کار در جهان – نه قدرت برای تحقق آن – هزینه آن کمتر از موجودی کاغذ توالت شما در مارس 2020 است.


آماندا مارکوت بیشتر برای سیاست می خواهید؟ در خبرنامه او فقط اتاق ایستاده مشترک شوید.


اولویت Build Back Better بر حق رای نمی تواند نماد بهتری از این باشد که چگونه درک دموکرات ها از قدرت کاملاً عقب مانده است. امید آنها این بود که تصویب قوانین اقتصادی جسورانه و بهبود زندگی مردم به آمریکایی ها ثابت کند که دولت تلاش می کند تا آمریکایی ها در دموکراسی خود احساس امنیت بیشتری کنند. اما چیزی که آنها دریافتند این بود که بدون یک دموکراسی کارآمد، قوانین اقتصادی جسورانه فقط یک خیال است.

شاید هرگز امیدی به لایحه حق رای نبود. هم مانچین و هم سناتور کرستن سینما از آریزونا، همکار مانع دموکرات‌اش، آشکارا بیش از آن از منافع شرکت فروخته شده‌اند که نمی‌توانند به سرنوشت کشور اهمیت دهند. اما اگر بایدن و دموکرات‌ها با تمرکز انحصاری که روی «بهتر ساختن» گذاشته‌اند، به حق رأی نزدیک می‌شدند، می‌توانستند اخبار و در نهایت حتی رأی‌دهندگان را دریافت کنند. در عوض، بیشتر دموکرات‌ها از این فکر کرده‌اند که تهدید ترامپ پایان یافته است، و چرا اینطور فکر نکنیم؟ بایدن بیشتر بر روی اعتبارات مالیاتی کودکان متمرکز بود تا مبارزه با فاشیسم، و رای دهندگان نیز از آن پیروی کردند.

همانطور که این فروپاشی مذاکرات «ساخت بهتر است» را نشان می‌دهد، بایدن احمقانه بود که فکر می‌کرد می‌تواند ثابت کند که دولت زمانی کار می‌کند که به وضوح کار نمی‌کند، به دلیل بسیاری از حملات عظیمی که جمهوری‌خواهان در جنگ خود علیه دموکراسی انجام داده‌اند. دموکرات ها در انتخابات 2020 میلیون ها رای بیشتر از جمهوری خواهان دریافت کردند، اما همچنان کرسی های مجلس نمایندگان را از دست دادند و تنها 50 درصد سنا را در اختیار دارند. وضعیت تنها پس از تکمیل دور بعدی اتحاد مجدد توسط جمهوری خواهان بدتر خواهد شد – درست در زمان تعیین تکلیف موقت در سال 2022.

همه اینها واقعاً بر تفاوت اصلی بین احزاب تأکید می کند: جمهوری خواهان مدت هاست اهمیت ایجاد قدرت را از پایین به بالا درک کرده و درک کرده اند.

به همین دلیل است که آنها به پیروزی بایدن در ریاست جمهوری با یک استراتژی فرامحلی با تمرکز بر هیئت مدیره مدارس و صندلی های حوزه پاسخ می دهند. به همین دلیل است که آنها اکثریت کنگره را ندارند و کاخ سفید ندارند، اما به نوعی هنوز بر برنامه قانونگذاری بایدن حق وتوی کامل دارند.

موضوع سقط جنین به بهترین نحو این تفاوت را بین کشورها نشان می دهد.

دموکرات ها کاملاً در بحث ملی در مورد این موضوع پیروز شده اند. اکثریت قوی آمریکایی‌ها از حقوق باروری حمایت می‌کنند و می‌خواهند رو علیه وید در جای خود باقی بماند. در فانتزی های جناح دمکراتیک غرب، این موضوع باید مطرح شود و گرد و غبار آن را از بین ببریم، چرا که چپ ها سال ها پیش در این مناقشه پیروز شدند. اما سقط جنین تا سال آینده همچنان در بسیاری از نقاط کشور ممنوع خواهد بود، و اگر و زمانی که ترامپ کاخ سفید را در سال 2024 بدزدد، کنگره تحت کنترل جمهوری خواهان احتمالاً ممنوعیت فدرال سقط جنین را تصویب خواهد کرد. این به این دلیل است که جمهوری خواهان چندان نگران پیروزی در مناقشه سقط جنین نبودند، کاری که به هر حال نمی توانستند انجام دهند. در عوض، آنها با هر انتصاب در دادگاه فدرال و قوه مقننه ایالتی، با دقت قدرت ایجاد کردند. جمهوری خواهان اکنون می توانند تا آنجا که بخواهند سقط جنین را ممنوع کنند و افکار عمومی قدرتی برای جلوگیری از آن ندارند.

قدرت مهمتر از سیاست است.

دموکرات‌ها برعکس عمل کردند و معتقد بودند که سیاست‌های خوب باعث می‌شود آمریکایی‌ها به آنها قدرت بیشتری پاداش دهند. اکنون آنها با ناراحتی خود متوجه می شوند که “سیاستمداران خوب” بدون قدرت چیزی به حساب نمی آیند. در همین حال، جمهوری خواهان با طرح موفقیت آمیز خود برای به دست آوردن چنان قدرتی که دیگر هرگز مجبور به پاسخگویی به رای دهندگان نخواهند شد، با تمام قوا پیش می روند. و تعداد کمی از دموکرات‌ها هستند که می‌توانند جلوی آنها را بگیرند، زیرا به دلیل اکثریت ضعیف آنها، چندین سناتور فاسد حق رای دادن را به همان اندازه ایمن مسدود می‌کنند که Build Back Better را مسدود کردند. دموکرات‌ها پس از صرف 11 ماه تمرکز بر این نظریه که سیاست‌های خوب منجر به قدرت بیشتر می‌شود، حتی یک جنبش مردمی برای مبارزه برای دموکراسی ندارند. اکنون واضح است که برعکس این موضوع صادق است و احتمالاً برای اصلاح وضعیت خیلی دیر شده است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdursu tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma beğeni satın alMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmakronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort