آزمایش‌های سریع دولت بایدن به راحتی به دست کسانی که بیشتر به آن نیاز دارند نمی‌رسد

[ad_1]

در هفته گذشته، دولت بایدن دو برنامه را با هدف گرفتن آزمایشات سریع کووید در دست هر آمریکایی راه اندازی کرده است. اما طراحی هر دو تلاش، مردم را که در حال حاضر با بزرگترین موانع برای آزمایش روبرو هستند، در مضیقه قرار می دهد.

از محدودیت سفارش‌های تست گرفته تا زبان‌های موجود در وب‌سایت‌ها، برنامه‌ها توسط بسیاری از افرادی که انگلیسی صحبت نمی‌کنند یا به اینترنت دسترسی ندارند و همچنین افرادی که در خانواده‌های چند خانواده زندگی می‌کنند حذف می‌شوند. همه این موانع برای آمریکایی‌های غیرسفیدپوست رایج‌تر است که بیشتر تحت تأثیر کووید قرار گرفته‌اند. کاخ سفید به KHN گفت که به این مسائل رسیدگی خواهد کرد، اما جزئیاتی ارائه نکرد.

یک وب‌سایت فدرال در 18 ژانویه راه‌اندازی شد که در آن افراد می‌توانند آزمایش‌های رایگان ارسال شده مستقیماً به خانه‌هایشان را سفارش دهند. اما محدودیت چهار تست خانگی وجود دارد. بر اساس تجزیه و تحلیل اداره سرشماری KFF، بسیاری از خانه ها می توانند به سرعت از توزیع خود فراتر بروند – بیش از یک سوم آمریکایی های اسپانیایی به اضافه حدود یک چهارم آمریکایی های آسیایی و سیاه پوست در خانواده هایی با حداقل پنج نفر ساکن زندگی می کنند. تنها 17 درصد از سفیدپوستان آمریکایی در این گروه های بزرگتر زندگی می کنند.

دکتر جورج بنجامین، مدیر اجرایی انجمن بهداشت عمومی آمریکا، می گوید: «چالش هایی وجود دارد که باید مطمئناً روی آنها کار کنند.

علاوه بر این، از 15 ژانویه، دولت فدرال از بیمه‌گران خصوصی خواسته است تا به مصرف‌کنندگانی که آزمایش‌های سریع را خریداری می‌کنند، بازپرداخت کنند.

هنگامی که وب سایت فدرال – با سفارشات تکمیل و ارسال شده از طریق خدمات پستی ایالات متحده – در این هفته راه اندازی شد، اولین موج ثبت نام مشکلات جدی را آشکار کرد.

برخی از افرادی که در خانه های چند خانواده مانند آپارتمان ها، خوابگاه ها و خانه های آپارتمانی زندگی می کنند، در شبکه های اجتماعی گزارش می دهند که اگر یکی از ساکنان قبلاً در آدرس خود آزمایش هایی را سفارش داده باشد، وب سایت به شخص دوم اجازه سفارش دادن نمی دهد.

زمانی که شما چندین خانواده در یک خانه زندگی می کنند و هر یک از اعضای خانواده حداقل به یک آزمایش نیاز دارند، آنها باید چگونگی حل آن را بیابند. من هنوز جواب آن را نمی دانم، “بنیامین گفت.

دیوید پارتنهایمر، سخنگوی USPS گفت که اگرچه ممکن است این مشکل فقط برای بخش کوچکی از سفارش‌ها به نظر برسد، افرادی که با این مشکل مواجه می‌شوند باید درخواست خدمات کنند یا با میز کمک 1-800-ASK-USPS تماس بگیرند.

سخنگوی کاخ سفید گفت 20 درصد از محموله‌ها هر روز به افرادی که در کدهای پستی آسیب‌پذیر زندگی می‌کنند هدف قرار می‌گیرد، همانطور که توسط شاخص آسیب‌پذیری اجتماعی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری تعیین شده است، که جوامع نیازمند را شناسایی می‌کند.

یکی دیگر از موانع احتمالی: در حال حاضر، فقط کسانی که به اینترنت دسترسی دارند می‌توانند آزمایش‌های سریع رایگان را مستقیماً در خانه خود سفارش دهند. اگرچه برخی از مردم به وب‌سایت گوشی‌های هوشمند دسترسی دارند، دسترسی آنلاین به تنهایی می‌تواند میلیون‌ها آمریکایی را مستثنی کند: بر اساس تجزیه و تحلیل KHN توسط اداره سرشماری، 27 درصد از خانواده‌های بومی آمریکا و 20 درصد از خانواده‌های سیاه پوست اشتراک اینترنت ندارند.

در حال حاضر، وب سایت فدرال فقط به زبان های انگلیسی، اسپانیایی و چینی در دسترس است.

به گفته کاخ سفید، یک خط تلفن برای کاهش این نوع مشکلات راه اندازی شده است. یکی از دستیاران گفت که انتظار می رود او تا 21 ژانویه کار کند. با این حال، جزئیات در مورد ساعات کار او و اینکه آیا مترجمی برای غیر انگلیسی زبانان وجود خواهد داشت، باقی مانده است.

با این حال، این وب‌سایت به گروهی می‌رسد که در زمان معرفی اولیه واکسن رها شده‌اند: آمریکایی‌های نابینا و کم بینا که از فناوری صفحه‌خوانی استفاده می‌کنند. جارد اسمیت، معاون مدیر WebAIM، یک سازمان غیرانتفاعی دسترسی به وب، گفت که سایت فدرال “بسیار در دسترس” است.

دولت بایدن تاکید کرد که افراد گزینه هایی خارج از وب سایت برای آزمایش سریع دارند. برای مثال، سایت‌های رایگان آزمایش فدرال، و همچنین امکانات آزمایش در پناهگاه‌های بی‌خانمان‌ها و سایر نقاط جمع‌آوری وجود دارد.

بسیاری از آمریکایی ها با برنامه های بهداشتی خصوصی می توانند از هزینه های آزمایش تحت دستورالعمل بازپرداخت بایدن بهره مند شوند. در روزهای پس از معرفی آن، بیمه‌گران گفتند که به سرعت به سمت الزامات فدرال حرکت می‌کنند. اما ناوبری سیستم های جدید دشوار بود.

مصرف‌کنندگان می‌توانند آزمایش‌های سریع را در فروشگاه‌ها و داروخانه‌ها انجام دهند – تحت پوشش تا هشت ماه در ماه. اگر فروشگاه بخشی از یک شبکه برای آزمایش سریع طرح سلامت آنها باشد، آزمایش رایگان است. اگر نه، آنها می توانند آن را بخرند و درخواست بازپرداخت کنند.

این برنامه 61 میلیون ذینفع را که از طریق مدیکر مراقبت های بهداشتی دریافت می کنند، یا تقریباً 31 میلیون نفر را که بیمه نیستند، پوشش نمی دهد. Medicaid و برنامه بیمه سلامت کودکان ملزم به پوشش آزمایشات سریع در خانه هستند، اما قوانین این برنامه ها از کشوری به کشور دیگر متفاوت است.

و مراحل مربوطه پیچیده است.

ابتدا، مصرف کنندگان باید دریابند که کدام خرده فروشان با برنامه های بهداشتی آنها همکاری می کنند و سپس آزمایشات را از پیشخوان داروخانه انجام دهند. با این حال، تا 19 ژانویه، تنها چند شرکت بیمه این گزینه را برای خرید مستقیم ایجاد کردند – و تقریباً همه داروخانه‌های بزرگ درگیر با آزمایش‌های سریع واجد شرایط فروخته شدند.

در عوض، آمریکایی‌ها باید آزمایش‌های سریع را ردیابی و خریداری کنند و سپس رسید را برای ارائه‌دهندگان بیمه خود ارسال کنند.

بسیاری از بزرگترین شرکت های بیمه در کشور فرم های کاغذی را ارائه می دهند که مشتریان باید آنها را پرینت، پر کنند و پست کنند، همراه با رسید و یک کپی از کد محصول روی جعبه. تنها تعداد کمی، از جمله UnitedHealthcare و Anthem، گزینه‌های تشکیل پرونده آنلاین دارند. برای مثال هایمارک، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های وابسته Blue Cross و Blue Shield، دستورالعمل‌های 16 مرحله‌ای برای فرآیند ارسال آنلاین دارد که شامل چاپ فرم PDF، امضای آن، و اسکن و آپلود آن در پورتال است.

بر اساس آمار اداره سرشماری، تقریباً از هر 4 خانوار یک نفر کامپیوتر رومیزی یا لپ تاپ ندارد. نیمی از خانواده های ایالات متحده که هیچ بزرگسالی انگلیسی صحبت نمی کند، کامپیوتر ندارند.

یک خبرنگار KHN وب سایت های چندین شرکت بیمه خصوصی برجسته را بررسی کرد و هیچ اطلاعاتی از هیچ یک از آنها در مورد گزینه های جایگزین برای مشتریانی که رایانه ندارند، انگلیسی صحبت نمی کنند یا به دلیل معلولیت نمی توانند به فرم ها دسترسی داشته باشند، پیدا نکرد.

سخنگوی UnitedHealthcare و CareFirst گفتند که اعضا می توانند با خطوط خدمات مشتریان خود تماس بگیرند تا در ترجمه یا ارسال رسید کمک کنند. چندین شرکت بیمه بزرگ دیگر به سوالات پاسخ ندادند.

هنگامی که مردم مراحل ارسال را طی کردند، انتظار شروع می شود. یک ماه یا بیشتر پس از رسیدگی به ادعا، اکثر بیمه‌گران چکی را از طریق پست ارسال می‌کنند که هزینه‌ها را پوشش می‌دهد.

و این منجر به چین و چروک دیگری می شود. همه نمی توانند به راحتی چک را واریز کنند. بر اساس گزارش فدرال، از هر 7 سیاهپوست 1 نفر و از هر 8 خانوار اسپانیایی زبان، 1 نفر حساب جاری یا پس انداز ندارند، در مقایسه با یک خانواده از هر 40 خانواده سفیدپوست. آمریکایی‌های دارای معلولیت نیز احتمالاً «بدون بانک» هستند. آنها برای مطالبه پول خود باید هزینه های بالایی را در فروشگاه های صندوق پرداخت کنند.

دکتر Utibe Essain، استادیار پزشکی در دانشکده پزشکی دانشگاه پیتسبورگ، گفت: شروع آزمایش بسیار مهم است، اما این برنامه محدودیت‌هایی دارد. متأسفانه، این چالش‌ها در مورد آزمایش افراد دارای موانع زبانی یا افراد بی‌خانمان، همان عواملی است که در سایر شرایط بهداشتی مشاهده می‌کنیم.

لورن وبر، خبرنگار KHN Midwest در این گزارش مشارکت داشت.

KHN (اخبار سلامت قیصر) یک اتاق خبر ملی است که روزنامه نگاری عمیق در مورد مسائل بهداشتی تولید می کند. KHN همراه با تجزیه و تحلیل سیاست ها و بررسی ها، یکی از سه برنامه عملیاتی اصلی KFF (Family Foundation Kaiser) است. KFF یک سازمان غیرانتفاعی با استعداد است که اطلاعاتی در مورد مسائل بهداشتی کشور ارائه می دهد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter Wonmaniakuşadası escortbetroadmobil ödeme bozdur